Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. okt 2012

@denisenko verím ti ....taká zmena dobre padne....a dokedy tam budete?...................čo ráta dni .....kedy dostane darček?? 😵 😵 😵 😵

denisenko
29. okt 2012

@jacka ..ako si uhádla??? 😀 😀 😀

denisenko
29. okt 2012

@jacka neviem, asi do nedele ostaneme..uvidíííme... 🙂 ..ti verím, že ti je smutno..... 😔

jacka
29. okt 2012

@denisenko poznám.....Maťko chcel už rátať Mikuláša 😀 😀 😀 ......aj vlani si čiarka dni v kalendári 🙂 🙂 .....moje zlatíčko..... 😉 ..................to dlho tam budete........ 🙂 🙂 🙂 .....teda ako sa to vezme.....skor krátko 😉 .........................sa teším ked prídu........nejak ten čas ide pomaličky..... ☹ ☹ ....a to som už vyriadila.......drevo narúbala......poštárku videla.... a stále stojí čas ☹ 😉 ......................a kde prídu tak ich rozdelím do izieb čo sa nevpracú do kože 😀 😀 😀 😉

jacka
29. okt 2012

nikto nikde???..... 😕 😕 ....pekne.... 😉

denisenko
29. okt 2012

@jacka to poznám.....a nám sneží jak keby perinbaba prášila všetky periny.... 😎 ...drevo rúbal včera tatinko, konečne zakúril v krbe...Denisko tam večer sedel jak pred telkou.... 😅

jacka
29. okt 2012

@denisenko romatika 😵 😵 aj Densikovi sa páčilo 😵 😵 😵 .......zbožnujem pukanie dreva 🙂 a ohník 🙂 🙂 ........................aj tu sneží ale aspon už nie tak husto ako pred hodinou asi to prišlo ku vám 😉 ....... 😀 😀 😀 som prajná.... 😀 😀 ...................padám pre moje zlatinká 🙂 🙂 .........iba ryba sa tu somnou hádaju 😀 😀

utka
29. okt 2012

@jacka aj u nás v škôlke tak bolo...keď bol Viki chorý, museli sme doniesť od MUDr. papier, že už je zdravý. A teraz má v slovníčku oznam, že sa vyskytli vši, že treba popozerať havy a ak sa nájdu, tak musí zostať doma až do úplného vyničenia a potom musíme doniesť papier od Dr., že je zdravý. Tak už aj vši sú choroba 😝

leninka75
29. okt 2012

@denisenko ..a čo máte pripravené pre chlapcov? 😵 ......tatino kedy nastupuje do práce na SK?

@jacka..nemám slov na tie vaše učky 😝 😝

@utka....juj to máte nepríjemné ☹........aj máš niečo doma pre istotu ....

utka
29. okt 2012

@leninka75 nemám nič. Spolieham sa na to, že do takých krátučkých vlasov nepôjdu...A ak áno, tak jedine strojček 😉

denisenko
29. okt 2012

@leninka75 ..pre chalanov...Denisko "bejblejdy" a Simonko....ešte neviem...v stredu kúpim.... 😉
@utka veru, chalani majú výhodu, dohola.... 😀 😀 😀 😀

utka
29. okt 2012

@denisenko aj Denisko "beyblejduje"? Viki tiež. A aj Ninjago, aj Bakugan...katastrofa.

jacka
29. okt 2012

toto mi ani nevravte..........ja mojim každu nedelu kukám vlasy......dalšie šoky nechcem......nočná mora.... 😝

@utka lenže oni chcú papier že bol chorý............to čo si ho mám teraz nakresliť..... 😝
@leninka75 aj druhá učka my povedala že potrebuju papier.....dobre že tá čo som volala v pondelok vravela že stačí podpísať niečo.......keby sa aspon dohodli........ale každá melie iné.....pravá ruka neviem čo robí lavá..... 😝 😝 ...taká som nas...tá.....to pojdem k dr....že potrebujem papier že boli chorí.......tak švihne aj tú........ 😝

denisenko
29. okt 2012

@utka no..Bakugan ho rýchlo prešiel, Ninjago zatial nejako neoslovil..len tie "blejdy" 😠 😠 😠 ...ale stále vedie Lego... 😉

denisenko
29. okt 2012

@jacka Kocúrkovo..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
29. okt 2012

@denisenko @utka..síce neviem čo to je 😀...ale super, že ich to baví 😉......

leninka75
29. okt 2012

@jacka ... 😅 😅 😅 😝 😝 😖 😖 😠 😠 😠 ...ja by som si od nich vypýtala školský poriadok a pohľadala by som to tam.....

utka
29. okt 2012

@jacka tak to je ozaj na hlavu...
@leninka75 no mňa to ani tak veľmi neteší, lebo je to drahé ako fras 😠
@denisenko no u nás tak na striedačku.

jacka
29. okt 2012

@leninka75vidíš nemáš chlapcov....nevieš o čo prichádzaš 😀 😀 😀 😉 .................vieš čo uvidím čo mi zajtra povedia.........a hned klušem k riaditelke nech si robí s nim poriadky...........a to sa ma ešte opýtala či ho dám v stredu školky..........som sa jej mala opýtať či nebude potrebovať nejaké potvrdenie....... 😠 😀 😀

@utka veru....dobre to ide do penazí 😝 😝

denisenko
29. okt 2012

@jacka nedaj sa...... 😉 naši majú v stredu prázdniny..... 🙂

leninka75
29. okt 2012

@jacka ..to rozhodne jej treba dať hocijaké potvrdenie, že chceš mať dieti v stredu v škôlke 😝 😀 😀 😀

jacka
29. okt 2012

@denisenko nedám..... 😀 😀 😀 😀 😀 ........nech si robia blázna z niekoho iného 😝 😀 😀 .........................just ich dám v stredu....a just 😀 😀 😀

leninka75
29. okt 2012

@utka ..tak vymysli lacnejší darček 😉

jacka
29. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................budú ho mať toaletnom papieri 😀 😀

leninka75
29. okt 2012

@jacka ..presne ten som myslela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......

leninka75
29. okt 2012

@jacka ..čo robia chlapci?.....zatiaľ pokoj zbraniam? 😉

leninka75
29. okt 2012

ja neviem do kedy bude Lolku baviť sa pred spaním povyzliekať z pyžama 😠 ...uložím ju, chvíľku si hundre, potom zostane ticho, kuknem Lolka si brumká len v plienke 😝 😀 😀

jacka
29. okt 2012

@leninka75 😀 😀 😉 .............................takže...vyliali pohár vody..Peťko to zo zemi lízal........potom šiel kakať.....a prídem cleý kotúč (nový.. 😝 )......odkrutený...... a potom tú vyliatu vodu potierali tým......puzzle všetky premiešané.........panáčiky z človeče na prstoch.......ešte chceš vedieť 😒 😉

utka
29. okt 2012

@leninka75 keby to bolo také jednoduché vymyslieť lacnajší darček. Ale však máme iba jeho, tak mu doprajeme, aj keď je to možno chyba, ale čo už by sme pre naše detičky neurobili...
@jacka veselo máš doma...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre