Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
29. okt 2012

tak a teraz sedia vo vedrách 😝 😝 a kuk tv 😀 😀

jacka
29. okt 2012
leninka75
29. okt 2012

@jacka ..daj ešte pokračko!!! 😵 😵 😀 😀 😀 .......veselá kopa tí tvoji fešáčikovia malí 😀 😀 😵 😵 ..na fotke to sa na teba tak tvária, že mama nezavadzaj 😀 😀 😀

leninka75
29. okt 2012

@utka... 😔 😔 😔 🤐 🤐

denisenko
29. okt 2012

@jacka tí nemajú chybu.... 😀 😀 😀 😀

jacka
29. okt 2012

@leninka75 čo moja pekná máli sa ti za hodinu čo sú doma 😀 😀 😀...presne tak uhni....😀

jacka
29. okt 2012

@denisenko vidíš čo ťa čaká 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. okt 2012

@utka urobíme pre detičky čokolvek...ale všetko z mierou........ 🙂 🙂 😉 .... 🙂

jacka
29. okt 2012

kedže neboli vonku v školke....tak idem s nimi na čerstvý vzduch..........som zvedavá aký prídeme 😝 😉

utka
29. okt 2012

@jacka tá tretia nádoba čaká na teba? Zlatí sú.
Naši majú dnes v škole v družine tú Halloweensku párty, tak som zvedavá na zážitky.
@leninka75 hmmm...???

leninka75
29. okt 2012

@jacka ...poznáš, že tri prasiatka 😀 😀 😀 .......práčka bude mať robotu 😉

jacka
29. okt 2012

@leninka75 nepoznám o čo je tá rozprávka 😀 😀 😀 😀 😉 ........boli sme len na hodku......stačilo........ 😉 ...

@utka 😀 😀 nie nečakala.......... 😀 😀 ...........budu aj fotky z párty?.....ako tam bolo?..aj vy ste boli?...

jacka
29. okt 2012

dobre vidím že nevidím nikoho??? 😉

leninka75
29. okt 2012

@jacka..veru tentokrát nevidíš dobre 😀 😀

leninka75
29. okt 2012

@jacka .. v akom stave ste dorazili domov?? 😵 😵

jacka
29. okt 2012

@leninka75 v mokrom stave...........to vieš všetky kaluže boli naše........aj sneh furt chytali do rúk..... 😝 .........dúfam že zas bude niektorý chorý.......hurá 😝 ............................................ty čo tu takto podvečer strašíš?.... 😠 😀 😀 😉

denisenko
29. okt 2012

ahojte... 🙂 my sme boli zaniesť Niska na futbal, potom sme sa stavili u švagra a teraz rýchlo: sprcha, večera, zobudiť Simonka, ktorý zaspal po ceste domov a dostať ho do postieľky..... 😠 už spinkajú obaja...ale .......
@jacka Simonko sa stále nevie preorientovať na nový čas....teda...ráno a aj doobedie ujde, ale potom sa nevie uložiť poobede a už o pol šiestej zaspáva....čo poradíš???? 😕

jacka
29. okt 2012

@denisenko tak a teba teraz vidím...ak nezmizneš 😀 😀 😀

denisenko
29. okt 2012

@jacka ja som tu len na kusok.....nejaká som zničená....žeby to bolo tým, že mám doma o jedno veľké dieťa navyše? 😀 😀 😀

jacka
29. okt 2012

@denisenko postupne mu to posúvaj......... 😉 ...........a ja som nedovolila aby mi zaspali v aute...hlavne podvečer,,,,,.....lebo by boli šli spať až kedy v noci....vždy som s nimi robila opičky...........viem je to bezcitné...ale zbytočne narušiť režim............teraz pred tv driemali obaja...som ich prezliekla a už od 19 spinkaju.........no čo ráno budu skoro hore.......

jacka
29. okt 2012

@denisenko trafila si klinec po hlavičke.....únavné že 😀 😀 😀 😀

jacka
29. okt 2012

moj je ešte v práci......a zas je tu ticho....ale lepšie ako ráno 😉

denisenko
29. okt 2012

@jacka ale vieš čo ma dojalo??? ked som uložila obe deti, upratala po všetkých oblečenie, umyla riady po večeri a okupala sa...sadla si a m,oj zlatý najdrahší sa spýta: nepotrebuješ s niečím pomôcť????? 😀 😀 😀 😀 ...tuším sa tak o jednu hodinu oneskoril.....

denisenko
29. okt 2012

@jacka to dlho pracuje, že?

jacka
29. okt 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,.,................ 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jáááááááááááááj 😀 😀 😀 😀

jacka
29. okt 2012

@denisenko ved vraj aj na 1.11 má ísť robiť....dokocna na faru.....tak neviem či to ešte zrušia alebo čo

denisenko
29. okt 2012

@jacka asi tak nejako.... 😀 😀 😀 .. ale nebojím sa, ved on si zvykne..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. okt 2012

@jacka a to nie je náhodou cirkevný sviatok?? 😕

jacka
29. okt 2012

@denisenko ja nemožem s tvojho najdrahšieho 😀 😀 😀 😵 😵 😵 ale aspon snaha bola 🙂 😉

denisenko
29. okt 2012

idem...opúšťam tieto stránky......tatinko mi nalial pohárik vínka.... 🙂 🙂 🙂 🙂

dobrú nocku.... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre