Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
5. nov 2012

@jacka
@denisenko Viki už povie R krásne, ale logopedička, že ešte musíme prísť, že ešte nech sa mu to viac udomácni, aby vedel rozdiel medzi R a L a také drísty. To asi preto, že by prišla o 10€ 😠

denisenko
5. nov 2012

@utka to za jednu návštevu?????????? 😕

utka
5. nov 2012

@denisenko áno, za pol hodinu...

jacka
5. nov 2012

@utka aj moj vie povedať R.........tiež neviem načo tam ešte chodíme.....ale my neplatíme.....na to by som sa kuk....to uhrádza zdravotná poisťovna.......

@denisenko som myslela že budete mať kamion na dvore 😀 😉 ............aká je polievočka?....jedlá?.. 😉 🙂 🙂

jacka
5. nov 2012

@denisenko máte dobrú starkú..... 🙂 😵

jacka
5. nov 2012

no a možem sa ísť pomaličky chystať...... 🙂 ..........

denisenko
5. nov 2012

@jacka ...kamion na dvore....??? už sa nezmestí.....inak by tam isto bol.... 😀 😀 😀 ..tatinko šiel na preventívku k mudrej.....ide dneska vyskúšať na nočnú.... 😔 😔 😔 ...polievočka je výborná..... 😵 😵 😵 len nesmiem Niskovi povedať, z čoho je..... 😀 😀 😀 😀
@utka za pol hodinu??? ..idem robiť logopedičku..... 😀 😀 😀 😀 tiež som myslela, že to hradí zdravotná poisťovna.... 😖 😖

denisenko
5. nov 2012

@jacka starkú na nezaplatenie.... 😉

denisenko
5. nov 2012

psst...poviem vám tajomstvo....Deniskovi donesie Ježiško.... 😉 😉 😉

utka
5. nov 2012

@denisenko aký je ten bicykel veľký? Koľko palcové sú kolesá?

jacka
5. nov 2012

@denisenko my máme olpran......to je aj s prevodovkou?.............aký je...20......?.........................to už dnes ide na jazdu?.....fíha ........aj budeš spať?..... 😔 ....................som chcela vedieť či sa ešte zmestí 😀 😀 😀 ....no škoda 😀 😀 😀 ......ja by som tiež brala takú starkú..... 🙂

denisenko
5. nov 2012

@utka 20-tka.....väčší neutiahne..... 😖
@jacka no, uvidíme...ale to má super, to je len v žiline...z jedného závodu do druhého prevážať niečo pre Kiu... 🙂 kedže ešte nemá všetky papiere, tak nie je to na 100% 🙄 ....prevodovka? myslíš prehadzovačka?tuším tam je....


,.

denisenko
5. nov 2012

a boli sme dnes aj u doktorky...takže obaja smer ORL ambulancia, len ja ešte aj na krv, či je tam zápal, či len upchaté...... 😔 😔 😔 😔 ...v stredu ordinujú...a zajtra idem na jazdu.... 🙂

jacka
5. nov 2012

@denisenko nooo dnes mi ide celkom fajn....jasné že prehadzovačku................ 😔 😔 😔 .................aha tak to má dobre zatial...... 🙂 .........krááása ☹ ......chorí ste statočne.... ☹ ☹ ..............jazda 🙂 🙂 🙂 kedy poobede?...... 🙂

sme boli von.....a prišli..............ach jáj....mokrý až po slipy 😝 😝 😝 ..............ja neviem načo furt prší...... 😠 😠 😠

denisenko
5. nov 2012

@jacka jazda..,doobeda...nevychádzaj z domu a radšej var obed 😀 😀 😀 😀 ....chorí...no, ako sa vezme......dýchanie čisté, plúca a priedušky v poriadku, hrdlá tiež.......všetko sa to točí len v hlave.....neva...vymením za kapustovú..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...u nás už poobede nepršalo...to poznám...mokrí aj tam, kde sa neda....len aby ste neochoreli aj vy.... ☹

jacka
5. nov 2012

@denisenko .......nechystám sa variť 😀 😀 😀 .....vieš ako budeš vyzerať s takou hlavou 😀 😀 😀 ........................mokrý......mokrí......tu ešte pršalo asi tak do druhej ......potom vyšlo slniečko......ale blato ostalo 😠 😉 ................ja sa už ani nebudem čudovať tej chorobe.....sliedi hnusoba všade 😝 😠
ako Simonko?......ešte stále dobre spinká v noci?.....

jacka
5. nov 2012

a kdeže máme leninku?:?????? 😕 😕 😕 😕

si pripadám ako závisláčka....😀.....😝

denisenko
5. nov 2012

@jacka aj ja závisláčim......jedna mačka pod nohami, druhá za chrbtom...Simčo v bazene a Denisko u starkej..tatinko už šiel na nočnú...tak mám fraj....... 😀 ...veru...leninka???????? 😕

ozaj, a takto verejne: čo sa stalo s aninkou??? sem tam vidím na FB ale aj tak...........

jacka
5. nov 2012

@denisenko utka s nou písala......vraj by už ku nám nezapadla.....

som rada že nie som sama......... 😀 😉 .............aspon na chvilu máš veget......ja ho budem mať okolo 20h 🙂

denisenko
5. nov 2012

@jacka 😕 😔 😔 😔

jacka
5. nov 2012

@denisenko ja mám dnes dlhé vedie čo tí smajlíci???

jacka
5. nov 2012

@denisenko myslíš na aninku???

denisenko
5. nov 2012

@jacka že dlhé vedenie...aká si bystrá..na prvý šup.... 😉 😉 😉 😉

jacka
5. nov 2012

musím ísť ešte prádlo zavesiť.....riad niekde by som vyhodila.........deti pokúpať.........len škoda že sa mi nič nechce 😝

jacka
5. nov 2012

@denisenko hej no tak dik.....dnes mi to celkom dobre padne...... 😀 😀 ................................posielam do školky 5ks chleba.......dávaju im len polky z nich............a ja sa jej pýtam či nedávam vela........ 😝 ..kuká na mna jak na debila 😠 😠 😔 😔

denisenko
5. nov 2012

@jacka 5 ks chleba na kolko???? 😕 ...teraz už to nempáli ani mne.... 😀 😀 😀

denisenko
5. nov 2012

Simonko už spí...idem aj ja upratovať...k nám keby niekto prišiel tak by si pomyslel, že prišiel niekam na skladisko rôznych vecí...... 😔 😔 😔 upracem po jednom, po druhom ostane, kde nechal....ach tí chlapi..... 😠 😠

jacka
5. nov 2012

@denisenko na týžden...... 🙂 ...vidíš to....si myslím že vieš čítať myšlienky...... ☹ .................moja aj u nás to tak vyzeralo........akoby bomba padla......ale už to tu vyzerá ako u ludí 😉

niečo asi aj na man lezie....nejak je mi prapodivne 😝

utka
5. nov 2012

@denisenko aj my chceme Vikimu kúpiť, ale asi až v lete. Len ešte nevieme či 20-ku, či 24-ku...Uvidíme koľko Viki narastie. 😉

denisenko
5. nov 2012

@jacka heš, heš..choroby preč.... 🙂 ..možno aj čítať myšlienky viem, ale to vieš, cez upchaté dutiny neprejde nič...... 😔 😔 😔 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre