Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
10. nov 2012

@jacka Viki má trochen sopel a ráno aj kašľal...

jacka
10. nov 2012

@utka tak aj vy sa skoro vyliečte... ☹

utka
10. nov 2012

@jacka Ďakujemeeee...Dúfam, že to bude rýchlo dobreee...

leninka75
10. nov 2012

@denisenko.....ano monopoly dobrá hra 🙂 😉 ..pamycon vám pomôže neboj 😉 ........aj ja som robila fazuľu na kyslo a teraz poobede chcem hranolky, mal byť aj syr, ale čuduj sa svete v jednote nemali 😅 😅 😅 .........a čože ty by si už svadbu chystala? 😀 😀 😀 😀 😀 .........

leninka75
10. nov 2012

@jacka ..vy ste čo robili doobeda? 😉

leninka75
10. nov 2012

..halo, halo kde ste sa stratili ☹

utka
10. nov 2012

Tu smeeee...
Boli sme na veľkej prechádzke...púšťali sme šarkana. Super bolo.

leninka75
10. nov 2012

@utka .....to verím 😵 ..ak u vás dulo tak ako tu, tak vám perfektne lietal 🙂 .........

utka
10. nov 2012

@leninka75 Fúkalo, ale nie veľmi. Ale boli sme na hrádzy blízko Dunaja, tak tam fučalo ako divé!

jacka
10. nov 2012

@leninka75 doobobedu......mínali sme prachy...............pančušky.......tepláky........všetko dvojmno.....aj som im slipy na vianoce kupila také čačané.......... 😀 🙂 ............a muž ako naschvál začal vybalovať......a že aha čo tu máme..... 😠 😠 😠 😠 som myslela že ma porazí hned ...... 😝 a vy ako?....

jacka
10. nov 2012

@utka to vy takýto chorí ste boli vo vetre??? ☹ ☹

utka
10. nov 2012

@jacka ale však mi nie sme chorí...
Viki ráno trochu vysmrkal nos a dvakrát zakašľal...A vo vetre sme boli cca 15 minút...

letty86
10. nov 2012

Ahojte, pisálkovia 😉
@jacka takže prašulky pomínané? 😵 no manžel je riadny kaziteľ potencionálnych darčekov...ale nevadí 😉

@leninka75 dufám, že sa zadarí s tou druzinou, my sme ju pri zápise prihlásili do družiny a v prvý den školy sme ju odhlásili 😝 mám kamosku, co je na materskej a jej dcérka chodí, .sú spolužiačky s viki....viki by chcela do družiny velmi, tak uvidíme 😉 na začitku síce vraveli, že by nemali, ked je niekto na RD, ale zrejme sa dá, ak majú miesto

jasné, že chcem do roboty 😵 😵 ved som už sociálne totááálne mimo 😝 😅 ale ešte neviem kde 😔 ...ale myslím pozitívne, čo iné ostáva 😵 😵 ...som si myslela, že vás poteším radostnou správou, že mám robotku, ale houby makové 😔 , asi som málo pozitívne myslela...alebo nikoho za sebou nemala, že áno 😝 😖 ...bola som ešte koncom augusta na jednom výberovom konaní a až koncom októbra mi prislo rozhodnutie, že ma neberú 😠 išlo o pozíciu v štátnej správe, radšej nebudem menovať konkrétne(jeden nikdy nevie), tak by to bolo celkom fajnové miestočko....a skúšky som mala z telesnej 😨 😀 (12 minútovka 😝 , skok do dialky, člnkový beh, brušáky 😝, výdrž na hrazde 😝 ), potom slovenčina 😵 a osobný pohovor...dušu som vyplula 😀 😀 😝 a ništ 😔 😔

letty86
10. nov 2012

@denisenko drzte sa a liečte sa 😉

letty86
10. nov 2012

dobrú noc 😵 😔

jacka
10. nov 2012

@utka ja len že si mu lieky dávala..tak som myslela že ste na tom horšie..... 😅 🙂 🙂 ...............aspon ste sa nadýchali čerstvého vzduchu a aj čas vám ušiel 🙂

jacka
10. nov 2012

@letty86 škoda že ti to nevyšlo........ ☹ .....čaká ťa niečo lepšie..... 😵 😉 som nevedela že sa chystáš do práce.......možem vedieť čo si vyučená?......lebo s tohoto som lala pocit že učitelka 😅 😅 😅 .................a ako dlho si doma?......možeme si podať ruky.......ja som tiež ale že totálne vygumovaná........smutné 😝

jacka
10. nov 2012

dobrú noc...... 😵 😵

utka
10. nov 2012

@jacka ja Dávam Vikimu Sinupret dlhodobo. Kalciový sirup som mu dala preventívne, lebo chripí, ale keď on nevie hovoriť potichu...Bolo super. Prešli sme dobrý kus cesty. Normálne ma boleli kríže...
@letty86 to je mi ľúto, že ti to nevyšlo ☹...

utka
10. nov 2012

Dobrú noc.

jacka
11. nov 2012

ahojte........... 🙂

utka
11. nov 2012

Ahojte........... 🙂

leninka75
11. nov 2012

ahojte!!....

@jacka..ešte doťukávaš vianočné nákupy? 🙂...nemám slov na tvojho muža 😒.......aby si nakupovala znova 😉 ....my sme včera len tak doma, poobede mala lilka kamošku, tak sa hrali a večer sme boli v lidli....

@letty86 .....len skúšaj tú družinu, však oni povolia 😀 😀 😀 .........tak robota nevyšla ☹ ..ale však hádam sa niečo podarí, ešte máš čas 🙂 ...a keby ťa vzali ako by si riešila maťka?...............inak ma až hrklo, že by si bola možno druhá zyko 😀 😀 😀 .....taký pohovor si mala ako na bacharku 😀 😀 😀 😀

utka
11. nov 2012

@leninka75 ináč aj mne to napadlo to s tou robotou pre @letty86, len načo by tam bol pohovor zo slovenského jazyka...

jacka
11. nov 2012

no pekne ja som ju tipla na učku 😀 😀 😀 ......................fajn...moje závity.......ach jáááj.............

inak....muž bo na wecku......a Peťko sa ho pýta....ešte máš vela 😀 😀

utka
11. nov 2012

@jacka aj učka by mohla byť...Hahaha-zlatý Peťulko.

utka
11. nov 2012

Púšťanie šarkana...

utka
11. nov 2012

Dnes je teda nuda ☹

jacka
11. nov 2012

@utka super foto 😵 😵 ...............to ste kupovali či ste robili?......

jacka
11. nov 2012

psst moje lásočky už spinkaju.................mna zas bolí gebula...tak možem ich nasledovať 😝 .........čo bolí odrezať 😠 😠 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre