Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
20. nov 2012

@letty86......to si maťkovi dobrú hračku kúpila!! 🙂 .... my sme to minulý rok, ale vyhráva sa s tým aj Lilka 😉 ..a čo máme pre baby?......Lilka chcela Winx bárbinu Techno, knižky, tanečnú podložku (to dostane od mojej maminy), nejaké oblečko, vecičky do vlasov a už ani neviem 😕, Lolka dostane skladačky a vkladačky, a choré šteniatko lebo sa rada hráva na doktorku a tiež oblečko, knižky 🙂

jacka
20. nov 2012

@denisenko
@leninka75 ...............no bohužial dočkala 😀 😀 😉 😉 😉 .................som ho počula 😀 😀 ..............a asi aj videla 😀 😀

aj ja vravím že pekne píše.........neviem čo čakaju 🙂 😵 .....počkajte o rok ked je budem fotiť 😉
@denisenko aj moji chodia spať zavčasu.......nechápem...ale aspon si oddýchnu 😵 😵 ...............................ja dráčik tiež neznášam.......a tu vo ZV malý priestor vela vecí....a to sú tu 3 predajne 😝 😝 .......................
@leninka75 no ako?

jacka
20. nov 2012

@leninka75 jééj že choré šteniatko....... 😵 😵 nepoznám...ale može to byť sranda....................tú podložku som aj ja kukala.......ale asi ostanem len pri tom 😝

leninka75
20. nov 2012

@denisenko..že logika a chlapi 😀 😀 😀 😀 ....ešte stále máš ilúzie??? 😉 😉 😉 ........noooo lepšíme sa 🙂 ...sople som podchytila pamyconom a už nekašle sucho dráždivo, ale začala vlhko, tak neviem či mám zmeniť kvapky alebo nechať 😨 ....ale poctivo Lolku nalievam majoránkovo-ciboľovo-podbeľovo-bazovo-medovým čajom 🙂 .........len koniec sveta 😀 😀 ...včera choroba skosila muža ☹ ☹ 😀 .......

denisenko
20. nov 2012

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 že bohužial.... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ...počkaj, o chvílu už budeš kupovať kozmetiku a šminky..... 🙂

denisenko
20. nov 2012

@leninka75 ....jejda,dalšia potenciálna mrtvola..... 😀 😀 😀 mojho to skosilo na dva dni...svokrin /mojej maminy/ zázračný čajík mu pomohol.... 😀 😀 😀 😀 😀 ..dávaš jej stoptussin?...to je že aj na suchý aj na vlhký kašel...aspon tak mi to naša múdra vysvetlila....

denisenko
20. nov 2012

@leninka75 ...a ja už ani asi nie som úplne kompletná, ked pri 3 chlapoch v dome mám ešte nejaké ilúzie..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. nov 2012

@denisenko@jacka....ja písanie nejako extra neriešim, však o chvíľu bude písať aj tak ako bude chcieť....sa kuknime ako píšeme my 😀 😀 😀 .......hlavne aby poznala tie chrobáčiky čo lezú po papieri 😀 😀 😀

leninka75
20. nov 2012

@jacka http://www.alltoys.sk/iobchod/product_info.php?... šteniatko&osCsid=4a956edc6bf9b4af3acbcf2f994738bd......aha takéto 😉

jacka
20. nov 2012

@denisenko podobne.......tiež sme na tom tak........ale mne teraz brhlu obaja.......s tým že Peťka posadím a hned mi vynadá že chce spať..... 😝 .......................aký to bol čajík?

leninka75
20. nov 2012

@jacka ..a aby som nezabudla, takto ☹ ☹ 😠 😠 😒 😒 😝 😝 ..ale už občas 🙂 ......

jacka
20. nov 2012

@leninka75 dúfam že tvoj muž neumrie.......... 😉 😉 😉 😉 😉 ...................to miešaš tie čaje alebo máš už pomiešaný?...

jacka
20. nov 2012

@leninka75 tomu poslednému som rada..... 😵 😵 ........už je to na dobrej ceste 🙂

leninka75
20. nov 2012

@denisenko ..prosím ťa šminky 😝 ..už teraz sa machlia farbami na tvár a ak si videla avatar, tak výsledok je podobný 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. nov 2012

@leninka75 😀 😀 😀 videla som len ukážky...stačí..... 😀 😀 😀
@jacka čaj...repík, lipa, mäta, trezalka, podbeľ a ja dávam ešte prvosienku.....a harmanček..trošku 😉

leninka75
20. nov 2012

@jacka .....no neviem čo to ustojí 😀 😀 .......však si nabral drogy, tak hádam 😉 😀 😀........čajík si miešam keď idem variť 😉.......a ešte som si nachystala cibuľu v mede 🙂 ......však som nejaká tá "bába zelinářka" 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
20. nov 2012

@denisenko ..dobre, že si povedala s tým stoptusinom, 🙂 ...som myslela, že zavolám Dr. či nemám vymeniť kvapky 🙂 ......tiež som ešte chcela pridať repík a lipu ale už sa mi to zdalo moc prekombinované 😒 .....ale asi to máš vyskúšané, tak nabudúce 😉 ...síce radšej keby nebolo to nabudúce 😝

denisenko
20. nov 2012

@leninka75 ..veru..lepšie je žiadne nabudúce....ale toho ešte bude..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
20. nov 2012

@leninka75 aj ti to zjedia?........................moji cibulu na km cítia a vyberaju ešte aj z polievky 😝 .............................bez drog ani na krok?...... 😀 😀 😀 😀 😀....to je ako moj..... ja lieky nejem........ale ked príde na psa mráz ...daj dačo 😀 😀 😀 😝

@denisenko wow tak to riadny čajík...........trezalku nepoznám...ale inak mám aj ja všetko......a ešte podbel nemám................to všetko bolo pomiešané?....

ja som si uvarila fajný čajík....cestou domov sme si nazbierali šípky.....a s takých čerstvých...... 😵 😵 ........budem zdrvaá ako repa 😀 😀 😀 😀

jacka
20. nov 2012

@leninka75 veru keby už nabuduce nebolo..... 😉 ..............ale zvládenme to..........

leninka75
20. nov 2012

@jacka ....no zjedia 🙂 ..musia 😀 ...ale tá cibuľa pustí do medu šťavu, a to im dávam ten sirupček 🙂

jacka
20. nov 2012

@leninka75 no ved aj ja......a ako to robíš?........ja dávam pol cibule a asi 4 PL medu......

denisenko
20. nov 2012

@jacka tak šípky sú super.... 🙂 ...všetko pomiešam...trezalka...ľubovník..na nervy... 😉

denisenko
20. nov 2012

@jacka mne tiež Denisko cibuu obíde z 5-tich km...a sirup do neho nedostanem ani náhodou..... 😔 😔 😔 😔

jacka
20. nov 2012

@denisenko tak to by som mala poznať........ 😀 😉 ..............musím to pokukať čo to je zač 🙂 .....................................vieš že si ma teraz potešila 😅 😉 .............takže ani čaj nevaríš z cibule?.....

utka
20. nov 2012

Ahojte...
Takže všade saméchoroby ☹. Aj Viki soplí ☹. Uvidíme, ako na tom bude...či pôjdeme dnes na plávanie, či nie...
@leninka75 ani neviem, čo všetko by mohlo byť zlé...asi rôzne krvácania ☹...

denisenko
20. nov 2012

maminky, k tej včerajšej debate o školke a 3 rokoch...som našla jednu fotku......Denisko, ked začal chodiť do školky......taký drobček...... 😵

denisenko
20. nov 2012

@jacka ja cibulu nedávam ani do jedla...poväčšinou....Simča z nej bolí brucho a Denisko ked ju vidí, tak mi nebude obedovať........ 😀 😀 😀 ..kdeto ešte čaj...... 😀 😀 😀 😀

jacka
20. nov 2012

@denisenko juj to už ani pravda nie je...... ☹ 😉 ..............zlatý je..... 🙂 🙂 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre