Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
23. jún 2009

on pozerá telku, finley hasičské auto a ja som na nete, aspon chvílu mám pokoj aj ked už s ním čderti šijú, 😖
už začal vyťahovať hračky, tak budeme mať autopark v kuchyni 😀 😀 😀

utka
23. jún 2009

Tak super...aspoň sa prezabáva. Ja pôjdem pomaly zobudiť môjho čertíka. Som zvedavá, čo zase on vymyslí, čo bude pozerať v telke príp. na notebooku 😉

denisenko
23. jún 2009

😀 😀 😀 😀 a my asi ideme zas hrať človeče, už mam nachystané panáky, dufam že vyhrám

aninka29
23. jún 2009

tuuuuuuuuuuuuuuuuu smeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂
už je po búrke 🙂 už sme sa aj boli vonku vyčľapkať 🙂 ........a nakradnúť si u susedov maliny 😉 ..........už sme domka,a von nejdeme,lebo sme prišli premočenéééééééééé...........sme sa nažerkali hranolčeky a teraz odfukujem ako maco brum brum 😀

a na večeru bude pizzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

utka
23. jún 2009

aninka, samé zdravé jedlá, čooo??? 😀
Mňa asi šľak trafí. To moje dieťa sa zase na spaní počúralo 😢

aninka29
23. jún 2009

utka,nič si z toho nerob........to prejde............nepije veľa tekutín pred spaním?

jacka
23. jún 2009

ja som tu tiež....

🙂

jacka
23. jún 2009

utka ....nieže ho budeš hrešit...ešte má nárok 😉
no moj so z kosačky odkrutil vrchnák a začal ho olizovat...skoro ma 😠 😠

ani ..no sa nezdáte...to je akože predvečera? 😀 a potom večera? 😀 a ešte máte aj povečery? 😀 😀

ja mám burky rada...pošli sem 🙂

aninka29
23. jún 2009

jacka povečeru mám už len ja 😀 😀 😀

aj ja mám búrky rada 😉 a ten vzduch fajný voňavý 😉...........ale tie hromy blesky ma dostali 😖 .....muselo niekde v blízkosti udrieť,lebo to bola taká rana

aninka29
23. jún 2009

jacka a chutilo Maťkovi?????????? 😀 😀 😀
moja zatial nemá také nápady a dúfam, že ani nebude mať 🙂 ...ale väčšinou chalani majú také suprové nápady 😀
Simonka si pochutila na surovej zamrazenej hranolke 😀 vybrala si zo sáčku kým som piekla 😀 a vraj úúúúúúúúúúúžasnááááááááááá 🙂

aninka29
23. jún 2009

to nie je možné 😠 zase hromy blesky 😝 😝 😝 ani digi nejde 😝 😝 😠

jacka
23. jún 2009

ani nám nejde digi...hlavne minimax.... 😀

to vieš že chutilo 😠 ..ale mna skoro vystrelo... 😠 ...a zobrala som varechu tak dostal...lebo to bola už len kvapka..a reval doteraz

jacka
23. jún 2009

ej bistu....voláka hrmavica sa na nás valí...je tu tma....normálka svietime....a pred pol hodkou svietilo slniečko..to je otras 😝

aninka29
23. jún 2009

aj my svietime 😝
hiiiiiiiiiiiiiiii,až tak 😒 ........no to ťa musel riadne vytočiť 😖 ale nedá sa nič robiť,keď si zaslúžia 😒

jacka
23. jún 2009

no ked nie jeden ..tak druhy 😀 😀

proste inak to nešlo...ale nebola silna..som sa ovládala 😉 😀

utka
23. jún 2009

My sme už domaaa...U nás sa tiež slniečko zmenilo na tmu a dážď ☹...
No nárok na to má, ale nechápem, kedy to začne v spánku ovládať, že mu treba cikať???

jacka
23. jún 2009

neboj utka...aj na to pride..všetko má svoj čas 😉

utka
23. jún 2009

Ja som si myslela, že keď sa tak rýchlo začal pýtať a nepocikával sa ani v noci, že už sme za vodou... ☹

aninka29
23. jún 2009

mamky my sme už okupkané 🙂 už aj pizzu do seba pcháme 😉

utka asi má Viki veľmi tvrdý spánok 😒 naozaj si z toho nič nerob 😉 to prejde 😵

utka
23. jún 2009

Ďakujem za podporu 😉. Dúfam, že to čoskoro prejde...

bubba
23. jún 2009

jéj utka nerob z toho vedu ja som este ani nezacala odplienovat skusala som kedysi ju davat vnoci cikat ale zistila som ze kedze ona este 2x cikavala tak sa mi to neoplati.a teraz uz cikava len raz vnoci a mne sa nechce budit.spolieham sa nato ze ked sa jej posunie rezim ze bude v skolke spavat a vnoci menej hodin ze potom dorana vydrzi 😀 😀 😀

utka
23. jún 2009

bubbka, ďakujem... Ale keď u nás to už celkom fungovalo a teraz sa to pokazilo...A ja ho dávam v noci tiež cikať...

jacka
23. jún 2009

Matko mi už spinušká...no inak sa nedalo,bol velmi vyčerpany...upískany...mrzutý a čo ja viem aký..aj tak ho ráno budem budit tak nech sa vyspinká 😉

mna by ani nenapadlo ho ešte aj budit na cikanie...aj tak spí na figu...vstávam skoro každu noc k nemu ....a to nevarím ked sa narodil 😝 ....všetko ma svoj čas..tak

utka neboj prejde 😉

aninka29
23. jún 2009

jacka,veď aj tak je to už jeho čas 😵 😵 ..aj moja o chvílu ide 🙂 ešte kuky rozprávku 😉 ...............no ja som moju na piškanie budila len zo začiatku.............potom sa pekne budila sama.....kričala mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 .........a teraz klopy klopy klop prespí bez piškania celú noc.Ale akurát pred dvomi dňami sa zobudila o štvrtej, že ide kakať 😉

jacka
23. jún 2009

márnost...aj sa vykakala?...to prišla ku vám do spálni?....moja zlatučká 😵

je jeho čas...mala som ho skor uložit

aninka29
23. jún 2009

takže ty tu zajtra nebudeš ☹ ..ale až dojdeš domkov,tak hneď podaj info 🙂 od dolňáka aj horňáka 😵 ..hlavne od dolňáka 😀 ......bude Ti robiť aj ultrazvuk?

aninka29
23. jún 2009

jacka,kdeže prišla za nami 🙂 .........ona je taká grófka, že na mňa bude volať dovtedy,kým neprídem ja do jej izby 😀 ..hej vykakala sa 😵

utka
23. jún 2009

No Viki dobre v noci spí...asi dosť tvrdo, tak preto mu nerobí problém zaspať, keď ho dávam cikať...On totižto asi ani nevie, že ciká...
A je pravda, že dosť veľa pije ☹

jacka
23. jún 2009

ani 😀 😀 😀 ..vraj grofka 😀 😀 ..pokomže je 😀 😀

aninka29
23. jún 2009

utka tak to pitie pred spaním obmedz 😉 a uvidíš, že bude dobre 🙂 .....no vidíš,má tvrdý spánok 🙂 tak preto ani nevie, čo sa deje 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre