Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
18. dec 2012

@utka fíha...asi ťa moc nepotešili, že?...tak len pekne oddychuj.... 😉 ...máš na to aj nejaké lieky???
@jacka ...čo ti vyviedli???.... 😀 😀 😀 ...ha ha...ja som také dievča za každú srandu...do koča aj do voza...aj do kamionu.... 😀 😀 😀 😀

jacka
18. dec 2012

@utka čo je s doštičkami???,................čo na to doktorka?.....

jacka
18. dec 2012

@denisenko všestranná žienka 🙂 🙂 🙂 ................................aspon nie si depková 😀 😀 😉 😉 .....užívaš život 😀 😉 🙂

utka
18. dec 2012

@denisenko nemám žiadne lieky...Až keby klesli pod 20tis.
@jacka mala som 45tis.

denisenko
18. dec 2012

@utka a aká je norma?? 😕
@jacka ...všestranná...aj žiarovku dokážem vymeniť..... 😀 😀 😀 😀 ...práve sme rozbalili a rozložili stromček.......Denisko by ho najradšej hned aj ozdobil..lenže....kto si spomenie kam dala mama salonky???? 😀 😀 😀 a jupííí..bol tu kurier..doniesol ešte jeden darček....tatinko objednal Deniskovi velké šachy, kedže mal len malé cestovné magnetické.....aspon už viem, čo budú robiť cez sviatky....obaja sú maníci na šachy...... 😉

jacka
18. dec 2012

@denisenko ja šach neviem hrať...........ale Maťko s ockom ........sa tvrária že im to ide 😀 😀 😀 ................................nooo šikovnica si 😵 😵 😵 ....................čo dostaneš na výročie.....idete niekam 😵 😵 😵 ...............salonky....naše sú ešte v obchode 😝 ...............už je doma zo školy?

denisenko
18. dec 2012

@jacka hej...bola som pre neho, stihla kuriera, nakúpila mäso na sviatky, zopár darčekov pre tatinkove netere a uspala Simča.... 😉 ....ani ja neviem hrať šach....stále sľubujem, že sa to naučím...... 😀 ..výročie....noooo...dali sme si ešte včera fľašku vínka a to bolo všetko.....tak až cez víkend niekam skočíme.....možno.... 😀 😀 😀 ja mám jeden balík saloniek a jeden krémové figurky....a som povedala že viac nekupujem....minulý rok to potom nemal kto jesť a dojedala som salonky sama ešte v marci.... 😝 😝 😝 😝

jacka
18. dec 2012

@denisenko no pána beka...............ty stíhaš všetko....ešte aj kona 😀 😀 😀 😀 .........................len skočte......romatika musí byť 🙂 🙂 ....................................ja chcem kupiť kolekciu..... 🙂 len neviem či sa ešte do sviatkov dostanem medzi lud 😠

denisenko
18. dec 2012

@jacka ....no..už vieš, čo som tu včera nebola???...aby som aspon niečo urobila.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. dec 2012

@jacka kupuješ tiež Orion pre deti?

denisenko
18. dec 2012

a už zas idem...poviažeme salonky, napíšeme úlohy a pojdeme potom na šach....

jacka
18. dec 2012

@denisenko orion......ved aj tak to budu jesť len chalani 🙂 ...................jááááj dobiehaš včerajšok??? 😀 😀 😀 😀 😀 .............................ja sa idem hrať.....maju tých maličkých vojakov a tanky a lietadlá............niežeby ma to bavilo.......ale musím 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. dec 2012

@jacka tých zelených????....aj my sme sa museli hrať......a vždy tí moji prehrali.....čím to asi je???? 😀 😀 😀

jacka
18. dec 2012

@denisenko hej 😀 😀 ......................tiež som skončila skor ako som začala......... 😀 😀 😀 tie pravidlá prefektné 😀 😀 😀 😀

jacka
18. dec 2012

kuk...... 🙂 😵 😉 🙂

denisenko
18. dec 2012

ha ha..zas tu tak skoro "nepáchnem"...tatinko je už doma.....ešte pred hranicami sa im "poserinkalo" auto....tak už do Vianoc nič z toho..... 😅

utka
18. dec 2012

Ahojteee...
@denisenko norma je od 150tis. do 400tis.
Boli sme na vianočných trhoch v škole. Pani učiteľka a pani vychovávaťeľka sa tak potešili, že videli Vikiho. Vystískali ho, vybozkávali 😉. Zlaté naše pani učiteľky.
Kúpili sme si jednu ozdobu na stromček, potom taký stromček zo šišky a obrázok. No a Viki si kúpil za 1€ vrtuľník...

leninka75
18. dec 2012

@denisenko ...to sa už vrátil z holandska či sa tam ani nedostal? 😕 ...mám v tom zmätok 😔

@utka......super!! 😵 ..aspoň ste podporili školu!!! 🙂

@jacka ..dávaš salónky na stromček?...

denisenko
18. dec 2012

@leninka75 noooo...keby sa stihol vrátiť za 6 hodín...by bol iný frajer.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...skončili niekde za Považskou..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
18. dec 2012

dobrú nocku 😵

utka
18. dec 2012

@leninka75 ináč aj moja svokra ide robiť tie ovocno-orechové hrudky, ale tiež to volá Marokánky. Takže ja ich nejdem robiť. Ale zajtra ešte urobím burizónové guľky. Nikdy som nevedela kúpiť burizóny, ale môj šikovný manžel zohnal.

letty86
18. dec 2012

ahojte
@denisenko blahozelam 😵
@leninka75 aj s tou medenou to musí byť parádne 😵

letty86
18. dec 2012

@jacka ja som ten nerv predmenštruačný mala kedysi tak 5 dní pred menstruáciou, teraz je to pomaly v strede cyklu, tak to fakt my už pri ovolke zasibáva? 😀

zajtra ideme k zubárovi, sa tesím 😖 ...mám ho u svokruši, taaaak sa nacestujeme...sa mi taaaak nechce

dobrú nocku aj vam 😵

letty86
18. dec 2012

@jacka kukučka nespí 😵

jacka
18. dec 2012

@letty86 aby sme ten nerv nemali 28 dní 😀 😀 😀 ..................ale fajn že nejdem iba ja sama sebe na nervy 😀 😀 😀 ................................zubár.....držím palce 🙂 ........

dobrú noc.... 😵 😵

letty86
18. dec 2012

@jacka to som sa aj bála napísať, aby to pravda nebola 😀 ...jaj, neboj, nie si v tom samaaaaa 😅
dakujem, dobrúúú 😵

jacka
18. dec 2012

@letty86 som rada................už som myslela že som vadná..... 🙂 😉 ..............dobrú 🙂

jacka
19. dec 2012

ahojte........... 🙂

jacka
19. dec 2012
utka
19. dec 2012

Ahojte...
@jacka mňaaaam...Aj moja mamina bude robiť. My robievame neplnené, z BB pudingu. Také, čo nechcú ísť dolu z papierika.
Mne je dnes hrozne zléééé ☹.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre