Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
1. jan 2013

To je také zložité všetko.Ťa cesta do BA bola narýchlo,neplanovana...nemali sme nič zbalene.Boli sme na svokrovom aute,naše je tu vo zv v oprave.Ja by som sama nezostala s ním doma,bez auta...Ale to je jedno.Kľudne si myslite o mne čo chcete...ja už som aj tak zrelá na psychiatriu...

jacka
2. jan 2013

ahojte..............

@utka 😕 😕 😕 😕 ja prečo?.....................ako je Vikimu?...... ☹

jacka
2. jan 2013

@utka ja to pozerám podla seba............že to by bola riadna zámienka nebyť tam 😉.........................ved ty vieš...... 🙂 🙂 🙂 ................................................prečo na psychiatriu?.......ty bud teraz v klude 😵 ....................................ty sa máš ako?.....

utka
2. jan 2013

@jacka ale nie kazdi má takú svokru ako ty.Moja nie je anjel,ale dá sa tu byť v pohode.Dnes to zatiaľ vyzerá sľubne.Ale včera večer mal teplotu a nechcela mu klesnúť.Ani tabletka,ani sprcha,nič nepomahalo.Ale našťastie skoro po 4.hodinách klesla. A preto som už bola úplne na nervy z toho.Ja celkom dobre.Ešte mi býva trochu zle,ale už sa to nedá porovnať s tým,ako mi bývalo.Teraz musím každé cca 2 hodky niečo malé zjesť,potom je to celkom ok.

jacka
2. jan 2013

@utka ved hádam mu bude už lepšie 🙂 🙂 .................akú mal vysokú teplotu?...........................bruško už rastie? 😵

denisenko
2. jan 2013

ahojte mamky... 😉 všetko najlepšie v novom roku Vám želám....hlavne zdravie....pre všetkých..... 😵 😵 😵

utka
2. jan 2013

@jacka už chvalabohu nemá teplotu.Mal 39,4...No už trošku rastie.

jacka
3. jan 2013

ahojte............
@utka tak je dobre.,.... 😉 🙂 .....kedy idete domov?

@denisenko ahoj.................stratená 🙂 🙂..............ako sa máte?...

utka
3. jan 2013

@jacka asi dnes.Dúfam.Zajtra idem o 13.30 na 3D ultrazvuk.

denisenko
3. jan 2013

ahojte... 🙂
@utka juuj...3D ....som asi viac zvedavá ako ty.... 😀 😀 😀 ... dneska sa ma Denisko pýtal, že či ked Simonko vyrastie, budem chcieť ešte bábätko....som sa na neho asi moc čudne pozrela, lebo rýchlo hned dodal:...to aby si hned nepredala kočík, ked už bude chodiť, ked ho budeš chcieť ešte potrebovať....... 😀 😀 😀 😀
@jacka stratená?...sa ani nepýtaj...novoročné návštevy a podobne....a Simonkovi sa konečne prerezal 5-ty zubok, ale upištaný je aj tak..........aj Deniskovi, ten čo mu vypadol, je už nový na svete.... 😅 ...a včera odviezli do nemocnice tatinkového starkého,tak som ani náladu na net moc nemala.....ale ved hádam bude dobre..... ☹ 🤐

denisenko
3. jan 2013

jáááj, pištík malý.....už tretí den len mrnčí....... 😝 😝 😝 😝 😝 ..tak ja už zas idem.... 😒

jacka
3. jan 2013

@denisenko keby mu vypadol zúbok?.....nepochválila si sa 🙂 ------------------čo je starkému?....... ☹ ...si užiješ s maličkým ☹ ........
@utka držím palce nech je všetko o.k......................ty si čo myslíš že máš v brušku...chlapčeka či dievčatko? 🙂 🙂 🙂

denisenko
3. jan 2013

@jacka nepochválila som sa?...myslím, že hej...aspon v krátkej správe by to malo byť...idem kuknúť.... 😀 ...starký...to je otec mojej svokry, velmi milý pán....starká zomrela, ked mal Denisko rok...on je taký čiperný..teda bol....ale nejako sa stále sťažoval...prestal jesť, pochudol...má 86 rokov....tak ho vzali k doktorovi a tam zistili, že zrejme prekonal infarkt, tak ho vzali do nemocky...a všetci dúfame, že sa odtial vráti....býva o 3 domy od nás, tak sme s ním boli veľmi často..... 😔 😔 .....ja nie som poverčivá, neverím na čiernu mačku, 13-tka mi nič nehovorí..koniec sveta..ha ha...ale verím na dve veci...že všetko sa raz vráti...skor či neskor.....aj to dobré aj zlé.......a ešte, že ked niekto príde, niekto musí odísť....a zatial to vždy vyšlo.... 😔 😔 😔 švagriná čaká koncom februára bábätko, tak máme všetci strach,....... 😔 😔 😔 😔

denisenko
3. jan 2013

@jacka ...aaaa.... našlaq som to...je to v krátkej správe z 12.12. 😉 😉 😉 😉 a LIKE si mi tam nedala, asi ste vtedy boli mimo net, tak preto nevieš.... 😉

utka
3. jan 2013

Ahojte.Ja som pred Vianocami tiež Vikimu vytrhla pravú dolnú dvojku a už sa mu kyva aj ľavá
Už sme na ceste domov.Viki má nejakého bacila či čo v nose.Muž si to nazapamatal.Zajtra ideme aj na krv.No a čo sa týka ☹ bábätka,ja si myslím,že to bude dievčatko.Ale to sa asi ešte zajtra nedozvieme...uvidíme.

jacka
3. jan 2013

@denisenko fakt musím to ísť kuk......... 😔 .....................................fíha pekný vek 😵 😵 😵 ...............no tak nech to radšej nevyjde..... 😔 ...................inak aj ja to verím že božie mlyny melú pomaličky ale isto.....................akurát dnes sa ma MAťulo opýtal že prečo ludia zomieraju............ 😕 😕 😕 ...............tak som mu povedala že aby sa narodili další 😔

@utka aká bola cesta...?..............juj a to vybalovanie.....brrr 😝 😝 .........................žeby dievčatko.......ty by si čo brala?.... 🙂 🙂

utka
3. jan 2013

@jacka ani mi nehovor o tom vybalovaní...Peťo to vynášal do bytu asi na 5x. A to sa nám ešte v aute vylialo 7dcl červeného vína a rozkydal sa nám po taške med. Keď sa darí, tak sa darí...Ale kúpili sme si dnes novú telku, tak sa tešíme.
Mne je to jedno, len nech je zdravé, ale brala by som dievčatko.

denisenko
4. jan 2013

dobré ránko.... 😉
@utka tak to ste mali pestré vybalovanie...rozmýšlam, že čo je horšie...med alebo víno....ale to je asi za jedno..... 😝 😝 ....vám teraz chodil Ježiško? 😅 ...dievčatko.....hmmm....začneme už bosorovať, či si to necháme až napotom???? 😀 😀 😀
@jacka tieto otázky nemám rada...Denisko to riešil ešte v Taliansku...ťažké odpovede.... 😔 ...ha...včera bol tatinko so svokrou v nemocke a že starký láka sestričky, že má volný dom, kedže je vdovec...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. jan 2013

ahojte 🙂

denisenko
4. jan 2013

@leninka75 už som sa išla pýtať, že kam si sa stratila..... 😉

leninka75
4. jan 2013

...ale poznáš to, ešte stále návštevy...dokonca silvestrovská odveta 😀 😀 😀......a včera sme naháňali po žilinských bazároch lyže pre Lilušu 😉.......a akurát sa mi chystá ďalšia návšteva, takže sa tu moc neohrejem 😉

denisenko
4. jan 2013

@leninka75 idete lyžovať???? 😕 ....moji veľký chlapi zas tvrdnú v Čičmanoch.... 😀 😀 😀 ..čo na tom, že včera pršalo,vraj tam je snehu dosť... 🙂 ...aj ste zohnali???....návštevy...včera som okúpala deti, uložila menšieho spinkať, strčila sa do vane, vyliezla z nej, hodila na seba pyžamo a v tom....náááávšteva...a že: čo si už v pyžame??????? 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. jan 2013

@denisenko ...bola pyžamová párty? 😀 😀 😀 .........hej kúpili sme v Bytčiči v bazáre 🙂..........a dobre, že spomínaš tie Čičmany...dobre pamätám, že minulú zimu si tam chodila s Niskom do lyžiarskej škôlky?.......bola si spokojná?......tiež uvažujem, že by sme tam šli, lebo ako poznám Lilušu zasa sa bude krútiť, pišťať a vymýšľať len aby nemusela poslúchať tatina a pri cudzom si to nedovolí 😀 😀 😀 😀

utka
4. jan 2013

Ahojte...

utka
4. jan 2013

@denisenko nie, Ježiško bol v normálnom čase. Doniesol nám digit. zrkadlovku Nikon D3200 😉.

denisenko
4. jan 2013

@leninka75 hej..bola som spokojná...tento rok ten inštruktor mal obsadené, tak ho minule zobral na chvílu jeden tatinkov kamarát a dneska zas...ale inak zlyžuje už sám, len tatinko na neho dáva pozor, hlavne pri vystupovaní z toho podsedáku z vleku.... 😀 😀 😀 ..veru, cudzích poslúchnu skor, ako nás.....potvory 😀 😀 😀 😀
@utka jáááj...vy ste ale poslúúúúchali..... 😵 😵 😵

denisenko
4. jan 2013

@jacka ...jááá te vidíííím....... 😀 😀 😀 😀

jacka
4. jan 2013

ahojte..........

@denisenko aj ja teba.... 😀 😀 😀

denisenko
4. jan 2013

@leninka75 akurát pred chvílkou dorazili moji snehuliaci...tak v čičmanoch sú 3 inštruktori....a že berú 15E na hodinu..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
4. jan 2013

@jacka aj vy už máte tak zeleno ako my?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre