Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
25. jún 2009

aháááááá, tak aninka ty ideš k dr. preto tak skoro!!!.........potom sa hlás!!!.....a nech je všetko OK 🙂
jacka, tak si dobre včera pochodila, to som rada 🙂 .......a čo ten dolnák??.....ako davidko?......koľko meria, váži??? 😨

aninka29
25. jún 2009

ahoj leni 🙂 ................veru,som si musela privstať 😝 lebo ja kým sa vychystám 😖 ...........ani neviem čo si mám obliecť...ani teplo,ani zima vonku 😠
a kde je jacka??????????????? žeby ešte spinkali 😕 ? 😕
idem mamky............potom prídem 🙂
pa pa pa pa

leninka75
25. jún 2009

pa ani!! 🙂 ........a bude teplo 🙂 .......

jacka
25. jún 2009

dobre ráno... 😕 😕 😅

jacka
25. jún 2009

leni...na sono idem v utorok....

MAtovi sa nechcelo s postielky tak sme sa válali.... 😉

ani len prídi 🙂

jacka
25. jún 2009

ivella držím aj ja palčeky 😉 ..ked prídeš tak sa ozvi 😵
fuj ako som hnusne napísala ..vraj Mato.. 😝 Matkovi 😵

leninka75
25. jún 2009

ja som nejaká mimo ☹ .......a čo bolo teda u dolnáka???.......len vypísanie PN?? 😉

jacka
25. jún 2009

leni...nie..len som šla na vyšetrenie ..spravil kultiváciu....zhrabol flašu ...pn mi vypíše bud v utorok alebo ked tam nebude tak v stredu 😠

leninka75
25. jún 2009

zhrabol fľašu 😀 😀 😀 ........poznáš to z toho filmu "neber úplatky, neber úplatky nebo se z toho zblázniš!", ale na neho to asi neplatí 😀 😀 😀 .......zas otravujú nejakí študáci 😠 , idem to vybaviť, .....nemajú zápočet, žeby som dostala fľašu?? 😀 😀 😀

jacka
25. jún 2009

leni... 😀 😀 😀 ...neboj niečo ti pohodia 😀 😀 ...len to neprežen 😀 😀

ideme si pre mliečko...dufam že nezmokneme...vyzerá to tu 😝

ale ako sa mi nechce 😅 😖

jacka
25. jún 2009

skoro som zabudla...aninka..tebe dr. kázal ist aj na vyšetrenie pre pečiatku do teho knižky aj k obvodnemu dr.?...sa mi zda že ten moj to prehána 😠

utka
25. jún 2009

Ahojte!!!
U nás svieti slniečko...huraaaa...
Idem vysávať.Prídem

leninka75
25. jún 2009

jacka, tak fľaša sa nekonala 😠 😠 😠 ........lakomci..........ha, nedostali zápočet. 😀 😀 😀
ahoj utka!!.......ako dunaj, už klesá??? 😕

leninka75
25. jún 2009

juj matejko zlatíčko!!! 🙂 ........dobre mu bolo pod dečkou??!! 😉

jacka
25. jún 2009

leni..to su šroby 😀 😀 😀

utka aj ku nám 😉 ...ja som dnes totálne leniva...nemala som byt tak dlho v posteli 😝

vonku je super dusno 😝

leni....by som sa šupla aj k nemu..keby som sa zmestila 🙂

jacka
25. jún 2009

nechali ste ma tu osamote 😝

utka
25. jún 2009

Som tuuuu!!!
jacka, už som aj u vás, nie je vidno?
leni, vôbec neviem, ako Dunaj, sme ďaleko 😉.

aninka29
25. jún 2009

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 🙂 som doma už dááááááááááááááááááávno,ale nebol čas na vás kuk 😉 ...........musela som variť,upratovať 😝 hádzať do práčky,vyberať z práčky 😀 a leje sa zo mňa ako z krhly 😝 .............hrozne horúco tu máme 😵 ale hlásia búrky zase 😠

jacka,Maťko je zlatulinký 😵 😵 😵

papier na MD mám,zajtra zanesiem na socku 😉 ........a doktorka ma už aj vyšetrila 🙂 takže mám za sebou aj poradňu a nemusím sa tam trepať budúci týždeň 🙂 ..všetko je v poriadku,kontrolovala mi aj prietoky a srdiečko Sabkine......a všetko je tak ako má byť 😵 😵 😵 ...............o dva týždne ale idem na nejaké odbery,joj som zabudla ako sa to volá 😖 spravila mi kvoli tomu dnes aj kultiváciu,aby ma nabudúce nezdržiavali 🙂

jacka mňa doktorka k obvoďákovi neposiela 😕 a aké vyšetrenie Ti má urobiť????????

jacka
25. jún 2009

utka...vidno

jacka
25. jún 2009

moj dr. ja nejaky senilný..a neviem čitat 😝 ...tam je napísane ine odborne vyš......hádam si nemyslí že tam budem sediet medzi chorými a dochodcami celý den...zubár mi tam dal pečiatku..tak ho hádam oklamem ...možno to nebude študovat 😉 😝

no vidíš ako si to pekne všetko vybavila

ja som si nachystala prádlo do práčky ale MAtko ma niečim zabavil tak som zabudla zapnut tak perem od rána 😝

leninka75
25. jún 2009

😝 😝 😝 ..to je hic.......som sa vrátila z obchodu spotená ako myš.........ale nevadí, ja mám teplúčko rada 🙂 .......nejaké ste pracovité dnes.........žeby som sa pridala až budem doma................. 😀 😀 😀 .......aninka super, že je to všetko OK!!!......teším sa 😉

leninka75
25. jún 2009

niejký je ten kon pomalý.........či to len mne blbne PC??? 😠

leninka75
25. jún 2009

asi tu straším sama, čooooooooooooooo???? 😠 ............zajtra sa neukážem, ideme do Lešnej.........tak sa majte krásne......pa, pa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
25. jún 2009

leni, to kôň, nie PC. Aj mne to blbne, je to pomalé ☹...
No sme šikovné, ale neviem ako budem všetko stíhať, keď budem chodiť do práce 😕

leninka75
25. jún 2009

nebudeš utka, budeš robiť len veci nevyhnutné!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 ...........už fakt idem pa, pa!! 🙂 🙂 🙂

utka
25. jún 2009

leni, paaaa...
No mňa asi z toho picne...veď ja musím mať čisto doma...Každý deň povysávané a pozmývané ☹

jacka
25. jún 2009

teda ..aj kon je lenivý...sa mu nechce dýchat 😠 😠 😠

utka...no hádam sa sem raz denne staviš 😅

ani....tak Sabínke je dobre v tom brušku...nikam sa nechystá? 😉

leni...tak pa.....v pondelok 😉

ideme trochu na vzduch...ale len do chládočku 😝 ....je tam totálne nedýchatelno 😝 😅

utka
25. jún 2009

jacka, jasné, že sa tu stavím...ale to je ešte ďalekoooo...
U nás nie je až tak horúco. A nám konečne prerábajú ihrisko. Hurááááá 😉

utka
25. jún 2009

Halooooo!!!
Nikde nikto ☹...

utka
25. jún 2009

Som trochu špízlovala, čo je s ivellou a našla som toto: Ivella nam uz je v nemocke, dnes ze to nechaju na nahodu a ked nie tak zajtra vyvolavacka...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre