Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
28. jan 2013

ahojte
boli sme u mudry, tak aj matulko ma atb ☹ ...zas ten jeho hrtan zapálený...hlások škreklavý a aj teplotka mu vyskakuje a soplíky sa mu lejú 😖...liečiky má brat do nedele a ak sa nepohorší, ani na kontrolu nemám ist, aby v čakárni zase niečo nechytil...straaaašne vela deti bolo, jedno kaslalo pred druhým
@utka držim velmi palce,nech je všetko o.k
@leninka75 narobila si mi chute...a tusim by mi taká hra prospela.....som si za nič na svete nevedela spomenuť na to slovo-že krabica,tak ju volas..... tuho som rozmýslala a vzdy ma len škatula napadla 😀 😀 čim to je, čím to je 😅 😝 hlúúúúpnem..........................matulko spi v postielke, este si ho nedám 😵
@jacka zajka som piekla...najprv som urobila z neho polievočku...tú milujem....dala som do rury piect zameiaky potom zajka trosku zapiect...cibulka, slaninka....
@denisenko nech je nisko rýchlo fit a simčo nech to ustoji...vikuske je uz lepšie

letty86
28. jan 2013

@jacka škoda, že ma nepočuješ 😅 😉

jacka
28. jan 2013

@letty86 😀 😀 😀 ...to bude vekom že nepočujem 😀 😀 😀

jacka
28. jan 2013

@letty86 ☹ ☹ ☹ tak už aj MAťulo....nech ste rýchlo fit 🙂 🙂

letty86
28. jan 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
idem dnes na masaz, sa mi samej nechce 😖 aj sa trošku hanbím, ked mám pravdu povedať 😅
ešte večer nakuknem...piste primerane 😵 mojich schopnostiam citat 😅
a ináč, všetky ste snehom zavalene a my len taký poprasok

leninka75
28. jan 2013

@letty86 ....krabica, škatula furt je to to isté 😀 😀 😀 😀 ...vieš, že je tá hra super aj pre dospelákov!! ..a o mamičkách na MD ani nehovorím 😀 😀 😀 ......vtedy sa naplno prejaví tá naša materská demencia 😀 😀 😀 .....nech sa Maťtuľko rýchlo uzdraví!!! .....ja sa so snehom rozdelím 😉 😉 😉..inak už nám do 😝 toho začalo pršať

utka
28. jan 2013

Takže Vikimu brali krvičku aj výtery. Výsledky budú v stredu, máme ísť na kontrolu. Má len Mukosolvan a Celaskon. Bol aj na spirometrii, ale do toho sa nerozumiem.
Ja som bola u gyndoša. Zajtra idem na genetiku a asi pôjdem na amniocentézu. Radšej, pre kľudné tehu. Ja by som sa nevedela postarať o postihnuté dieťa. Možno ma budete kvôli tomu odsudzovať, ale čo už...

utka
28. jan 2013

Ozaj, som ostrihaná na krátko 😀

leninka75
28. jan 2013

@utka ..viki bude doma či pôjde do školy?......veď uvidíš ako dopadnú ďalšie vyšetrenia 😉 .....
..je ti jasné, že to chce foto ... 🙂

utka
28. jan 2013

@leninka75 Viki bude doma a v stredu uvidíme, ako dopadneme, aké budú výsledky...No a ja tiež uvidím. Len vy neuvidíte môj účes 😀
Ale možno sa cvaknem 😉

leninka75
28. jan 2013

@utka ....nešpekuluj a cvakaj 🙂 🙂 🙂

utka
28. jan 2013

Samej sa mi to nedá ☹

denisenko
28. jan 2013

ahojte...tak som zas dnes prd stihla urobiť....už som na nervy... 😠 😠 😠 ....išla som k mudrej, zaniesť Deniskove papier a o poschodie vyššie k mojej pre kartu, Simonko akurát zaspal v kočíku....len čo sme vošli do polikliniky, taký rev sa odtial ozval, že by zobudil aj mrtvého, nielen Simča...takže dnešný obedný spánok= 10 minút a celý den piští..... 😝 😝 😝 😝 ...a potom robte niečo.... 😠 😠 😠
@utka neboj, držíme ti palčeky, isto to bude ok, len mysli pozitívne.... 😉 ..a popros Vikiho nech ťa cvakne.... 😉
@leninka75 ...materská demencia??? 😀 😀 😀 😀

utka
28. jan 2013

Ďakujem baby 😉...

katka1819
28. jan 2013

Ahoj leninka75 😀 tak som tu aj ja kukla,keď máme doma tiež nášho herca 🙂 😉 🙂 Ďakujem za typ 😀

jacka
28. jan 2013

@denisenko vidím že tá demencia nie len u mna.......................dakujem žienky že vás mám....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉

jacka
28. jan 2013

@utka veru daj foto........sme zvedavéééé a akoooooo 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
28. jan 2013

@jacka ..ja som prešla z tehu demencie do laktačnej...a teraz materskej....čo nasleduje potom????? 😀 😀 😀 áááá...to už bude asi tá starobná..... 😀 😀 😀 😀

mne už dneska padla....Simonko odpadol do postielky, Denisko je v posteli celý den...svokra mi doniesla huspeninu....tak dobrú chuť.... 😉

denisenko
28. jan 2013

@katka1819 jééj, ahoj...pridáš sa k nám????

denisenko
28. jan 2013

@letty86 ..tak aj Maťko...chúdatko maličké....skoré uzdravenie a cmuk na líčko... 😉

katka1819
28. jan 2013

@denisenko tak teda,jasná vec 😀 😀 😀

denisenko
28. jan 2013

@katka1819 a kedy je Peťko narodený?...chodí tiež do školy?...

jacka
28. jan 2013

@katka1819 aj ja mám doma Peťka a MAťka...len v opačnom poradí 🙂

jacka
28. jan 2013

@denisenko že starobná 😀 😀 😀 😀 ..............pekná vyhliadka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................a vieš čo...aj ja som mala huspeninu......ale nie od svokry.........................tááááááááák ma teraz páli záha 😝 😀 😀 😀 😀 ....................no a čo...hlavne že som plná 😀 😀 😀 😀

denisenko
28. jan 2013

@jacka ...a náhodou vieš že huspenina je úúúúplne zdravá potravina????..na tie naše opotrebované klby... 😉 ..ale ja mám vždy od svokry, ja nerobím.... 🙂

denisenko
28. jan 2013

....hmmm...ale ešte niečo by som si dala.... 😕 😕 😕 😕

jacka
28. jan 2013

@denisenko héééééééééééééj.................a čo je na nej zdravé... 🙂 😉 ........................ja tiež nerobím...to je mužova práca 😀 😀

jacka
28. jan 2013

@denisenko aj ja len netuším čoby to mohlo byť.............asi bude najvyšší čas umyť zuby 😀 😀

denisenko
28. jan 2013

@jacka ...ty nevieš???..no tá huspenina..ten aspik je na kolagén....vážne....a ked si dáš k tomu aj cibuľu, tak to máš aj s viatmínami..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...zuby???....a mám ešte nejaké???? 😀 😀 😀 ...Simonko mi robí prehliadku chrupu minimálne 3x denne.... 😀 😀 😀 ....ozaj, idem rýpať....boli ste už na zápise??? 😕

jacka
28. jan 2013

@denisenko 😀 😀 😀 a tie kože studené......či to prehodím mužovi na tanier 😀 😀 😀 😀 ..................................ked ti robí prehlaidku tak tam hádam ešte čosi máš 😀 😀 .................nestresuj ma......prosím...............zápis ešte nebol.......ale najskor pojde tu do ZV................brrrrrrrrrrrrr-.-....................a vrrrrrrrrrrrrrrrr--..........................a fúúúúúúúúúúúúúúúj 😠 😠 😠 si ma teraz riadne zrušila 😕 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre