Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
1. feb 2013

@jacka ..jasnačka pozdravila som...zasa ju nechcem stále otravovať.....neviem či by jej to urobilo dobre 😔

leninka75
1. feb 2013

..katka vidím ťa 🙂

jacka
1. feb 2013

@leninka75 som večer nad nou rozmýšlala ako im je ...................aj som si poplakala...... 😢 😢 ...........nech sú už rýchlo fit ☹ ☹

jacka
1. feb 2013

@leninka75 podla mna jej dobre padne...... 🙂 🙂 ked si na nich niekto spomenie.... 🙂

jacka
1. feb 2013

@leninka75 moulinex ................tak som jej vravela žeby som si rada vyskušla....a potom kupila taku nejaku.........z tejto začína tiecť voda ked nachystám na noc.... 😝 😝

leninka75
1. feb 2013

@jacka ..dobre tak jej ešte napíšem.... 😉 .....dúfam, že už sa to lepší 🙂 ...aj som si myslela, že moulinex 🙂 🙂 ...v návode všetko nájdeš....a nech ti požičia aj CD s receptami, malo by byť pri pekárni...už bežím..pa 🙂

jacka
1. feb 2013

@leninka75 bežkaj.....ešte dobehni....ak stihneš 😉.................kludne jej napíš alebo zavolaj..... 🙂
aj cd je?.......ale aj pre moje deti sú tam recepty???

denisenko
1. feb 2013

ahojte..už sme doma.... 😉 ked sa učlovečím, a obriadim domácnosť, ešte prídem a napíšem vám celý román....na večerné čítanie pred spaním...s hororovou tématikou.... 😀

jacka
1. feb 2013

@denisenko chvalabohu konečne ste doma.............. 😵 😵 vitaj 😵 😵

denisenko
1. feb 2013

no...Simonka som šupla do postielky, rýchlo uvarila polievočku a na ten bordel, čo tu ostal po královaní 2 chlapov ...ten počká..... 😀 😀 😀 ...na mna doľahla taká únava.... 😠 😠 ...napíšem vám, čo sa stalo.....ved viete..že Simonko hnačkoval pár dní, lebo ...ja tvrdím že zuby a doktori nech si myslia čo chcú....a ked sa z toho všetkého dostal, pár dní bol pokoj....v nedelu bol na pohotovosti Denisko, tak som mu v utorok ráno merala teplotu, lebo som išla pred obedom do žiliny, tak som si chcela byť istá, že bude ok....a tak som odmerala aj Simonkovi, lebo sa mi zdal, že má studené ručičky, tak aby mi náhodou nedostal tú angínu aj on.....Denisko teplotu nemal, Simonko mal 38,3....dostal nurofen do zadočku ..asi okolo pol deviatej a šiel spinkať.....ja som potom odišla preč a nechala ich s tatinkom....o 11.30 som mu volala, že neviem, či stihnem vlak, lebo na endo bolo kopa ľudí...a tak mi vravel, že Simonko už vstal, naobedoval sa a že sa hrajú....jasné, že som sa pýtala, či nemá teplotu..vraj isto nie, kedže má chladné ruky... 😀 😀 nie je matka, tak nevie, že chladné ruky =teplota...tak mu išiel odmerať...a potom mi volal, že Simonko má 39,3, tak volala k detskej, či je už tak doktorka, lebo robí poobede...tá mu kázala radšej prísť...on obliekol malého, strčil starkej na ruky a šiel vytiahnuť auto, Simonko dostal krče, ešteže to svokra pozná...tak rýchlo s ním vybehla von, že nech sa ponáhla, lebo už bolo zle...stratil vedomie, ale dýchal....auto zapadlo, tak našťastie bol vonku sused a ked videl bezvládneho Simča, rýchlo ho odviezol k detskej on....u doktorky vraj bolo halooooo, lebo urgentný prípad ešte nemali, ordinácia plná chorých detí....hned ho zobrali, ešte museli do lekárne pre diazepan, lebo nemali injekčný...to už Simonko mal modré ruky a nohy...pichli injekciu a volali záchranku, pretože tá naša rajecká bola v žiline.... 😔 kým prišla sanitka to trvalo, lebo to zle pochopili, že je stabilizovaný, tak nezapli majáky....až potom, ked im volali z nemocnice, že kde sú s tým urgentým prípadom, tak sa asi zobudili.....mne Petrík volal, čo sa stalo, tak som ich už rovno čakala na detskom príjme...baby, krvi by sa mi nik nedorezal, len som vyhliadala sanitku...ked prišli, Simonko odkvecnutý, ako handrička, ale stále dýchal, tak bolo dobre....na príjme sme ho ako tak prebrali a už potom napojili na infuzky a bolo dobre.... 😔 ešte jeden den mal teplotu, ale nič vážne sa nedialo, len sme ju znižovali...urobili mu nejaké vyšetrenia, všetko dobré...takže záver znie...febrilné krče z vysokých teplot, nejaký vírus a dokonca to uznali a dali aj do papierov že ..zúúúbky... 😠 😠 najhoršia správa ma čakala, až ked prišiel na druhý den Petrík na návštevu, lebo som zistila, že keby bola iná doba, iné náhody....keby mu doktorka nepichla hned tú injekciu, pretože by bolo mimo ordinačných hodín, tak by Simonko do príchodu sanitky neprežil.... 😔 😔 😔 😔 ...ako sa všetko može zmeniť zo sekundy na sekundu..... 😔 😔 😔 😔 😔 ..už máme tabletky doma,ale ja aj tak už nikdy asi spať kludne nebudem.... 😔 😔 😔 a hoci si o našej detskej myslím všeličo, musím jej byť vdačná, že mu zachránila život v hodine dvanástej.... 😔

denisenko
1. feb 2013

@jacka
@leninka75 @utka @letty86 som vám nachystala dlhé čítanie...ale musela som to dostať von.... 😔 a dakujem vám, že ste na nás mysleli 😉

jacka
1. feb 2013

@denisenko vitaj domka................rada ťa vidím........ 😵 😵 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,hrozné čítanie....... 😢 😢 😢 ani som nebola schopna hned reagovať ked som prečítala........... 😔 ...................uvidíš že budeš spinkať.........musí to prejsť.......horšie bude ked dostane vysoké teploty.........hned tbl................................................................a vieš čo....jednej mamičke dostalo dieťatko tiež krče...volali záchranku........a.......zvozili ju až pod čiernu zem....že prečo jej nedala hned tbl...........hlupáci.............................držte sa 😵 😵

denisenko
1. feb 2013

@jacka vitám, vitám.....tabletky mám..musím dávať už pri 38 mi nakázali..... 🙄 plus nurofen.... 😖 a ved z toho vyrastie.... 😉

letty86
1. feb 2013

ahojte 😉
@denisenko sa to zle číta, nie to ešte prežíva 😔 ...ale dobre, že to tak dopadlo a ste doma už...
@jacka takž e bagetky 😵 ja robim csnakovo-syrové...ani neviem čo..slináčiky? koláčiky? 😀 príde navšteva večer
@leninka75 no leniiiiiii...ty si iná kočka...parádne vyzeráš 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 takto vyrovnané vlásky ti velllllmiiiii pristanú 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 normálne žiariš 😉 .....to si ma chcela o tuto krásu ochodobniť 😠 😅

ozaj baby, vy máte doma v lekárničke diazepam?...ja teda nie 😔 ...a minule som čítala, že je to riadne silný ten liek....a mnohí dr. ho odporúčajú tak bezne, aj ked to vobec nie je nutné

katka1819
1. feb 2013

@denisenko Ste pozažívali teda chudiatka ☹ ja som taká citlivka strašná a normálne mi slzy nabehli do očí keď som čítala ten záver 😕 len sa držkajte...

utka
1. feb 2013

@denisenko ufff...tak teraz si aj mňa pekne vyplasila.Tak hlavne,že už ste ok.Držte sa!

denisenko
1. feb 2013

@letty86 ...ved som písala že hororová tématika.... 😀 ...sa už teraz smejem, ale do smiechu mi nebolo.......
@katka1819 ..nepláááč....malo to dobrý koniec.... 😉

inak, som chcela...včera priviezli na vedlajšiu izbu také dievčatko...asi ako Simčo, možno o mesiac mladšie...a bolo bez mamy, samé....baby, oni ju nechali plakať od 19-tej do 21.30.....a potom akoby uťalo, neviem, či jej niečo dali na spanie, alebo čo...a o 4-roch ráno zas plače....chúda malé....

utka
1. feb 2013

@denisenko takéto nechápem.Ja by som ani teraz Vikiho nenechala samého ☹

letty86
2. feb 2013

ahojte 😉
nie je možné, prvá 😅
tak sup, sup, vstávameeee 😉

katka1819
2. feb 2013

@denisenko čaf tak toto som aj ja zažila,keď som bola ja s malým v nemocke,tiež tam bolo také malé dievčatko samé chudiatko a tak isto plakalo a plakalo,ale som sa ich opýtala že čo tak plačká...a oni mi len toľko že nemá pri sebe mamu...a oni nemajú čas ju nosiť na rukách...ale si to zoberte,taký drobec stále položený v postieľke,nikto si ju tam naporiadok nevšímal,len rýchlo prebalili,nakrmili a nič viac žiadne prihovorenie sa pohranie sa nič... stašnostrašné 😒

jacka
2. feb 2013

ahojte............ 🙂 🙂

toto sa aj mne stalo...len dieťako revalo celúúúúúúú noc....celý den.....matka vraj hodila hákový systém............. 😠 😠

@utka Maťka by som v nemocke tiež nenechala samého.......
@letty86 ako dopadla návšteva..............................bagetky na poprvé sú ako vždy....ako beton............na nervy...no čo apson struhanka s toho bude 😀 😀 😀 .............

aaa....leninka dneska plesáááá 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
2. feb 2013

@leninka75 že nám dáš aj fotočky ako vyzeráš 😵

jacka
2. feb 2013

@letty86 ja nemám doma diazepan......Maťko už krče nedostane........a kedže Peťko doteraz nemal tak vraj už ani nebude mať......................... 😉 ..................veru leninka je tam peknučká....... 😵 😵 😵 😵 .........taká spokojnosť z nej ide 😵 😵 ............ešte som niečo chcela len neviem si spomenúť 😝 😉

jacka
2. feb 2013

kukuk..... 🙂 😉 😵 😀

denisenko
2. feb 2013

ja tiež dnes len kuk... 🙂 🙂
@jacka
@katka1819 hlavne že sestričky majú čas tam stále sedieť a piť kávu.... 😖 😖 😖
@leninka75 dobre sa zabavte... 😉 veru, kočka poriadna...tie rovné vlasy máš super 😉 😉 😉 😉

idem už od vás zas....Simčo mal od rána zvýšenú teplotu, soplí odušu, ked mu to chcem vyčistiť, tak vrieska a mece sa, že už mu tečie krv z nošteka....papať nechce, mrzutý je A celú pusu má vnútri spuchnutú. 😔 😔 😔 😔 a s Deniskom dobiehame učivo za celý týžden..no mám toho dosť..ešte niečo na zajtra navariť, mám zas autoškolu...kedže som poriadne vymeškala 😔 😔 😔 😔

letty86
3. feb 2013

ahojte 😉
@jacka kukulienka, ty čo len zakukáš 😀 😉
u nás včera celý den pršalo, teraz sneži...kocúrkovo 😝
@denisenko ako simčo?

letty86
3. feb 2013

dnes som tu sama, či ako 😔 dnes je manžel v práci, tak som si stihla aj navariť včera, aby som dnes mala klud 😵
peknú nedelu, kočky 😉 , ved vy prídete, ked tu ja už nebudem 😀 😝

utka
3. feb 2013

Ahojte...

jacka
3. feb 2013

ahojte....

@letty86 ja som tu len nejak sa míname 😵 😵 aj tu včera celý den pršalo.....hnus vonku 😠 😠 dens taký studený vetrisko fúúka že neviem čo s nimi poobede..... 😝 😝

@denisenko vy sa riadne natrápite..... ☹ ☹ ☹ už aby ste mali za .....................a vraj malé deti malé starosti....čo nás čaká ked budu velký 😔 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre