Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
3. feb 2013

čafte 😀

jacka
3. feb 2013

takže zase kukuk 🙂 🙂....😀....😀

jacka
3. feb 2013

@katka1819 vidím ťa.... 😵 😵 😵

katka1819
3. feb 2013

😀 by si musela byť pod mojím okienečkom 😉 kukadlo

katka1819
3. feb 2013

@jacka ale už opäť frčíííííííím 😀 idem sa zatvoriť na hodku do kúpelky a bude že moja beauty chvíľka 😀 😀 😀

jacka
3. feb 2013

@katka1819 ved aj ja..........idem detičky uložiť 😵 😵 ..............ja budem mať potom............relax 😀 😀 😀

utka
3. feb 2013

@jacka dnes sme šli cez tú super obchádzku cez Lieskovec a som si spomenula pri odbočke na Zolnú na teba. Musíme sa dohodnúť, a keď na budúce pôjdeme do ZV, tak sa niekde stretneme...Hmmm???

jacka
3. feb 2013

@utka 😵 😵 😵 budem len rada.......... 😵 😵 .......................nechcela by som bývať teraz v Lieskovci.....ešte že to dal na víkend..... 😅 😅 ..............................ako bolo?

jacka
3. feb 2013

dobru noc,,,,, 🙂

utka
3. feb 2013

@jacka veru...bola tam totálna zúpcha. Snáď stihli, čo amli a zajtra to už bude otvorené...Bolo celkom dobre, ale celú sobotu aj nedeľu sme boli dnu...

katka1819
4. feb 2013

ha 😝 prváááá 😀 vstávať a cvičiť !!!

leninka75
4. feb 2013

ránečko!!! 🙂

@katka1819..aha ju aká šikovná!!! 🙂 🙂......už aj teba chytá koň, že??!! 😀 😀 😀 😀......pekne si nám o sebe popísala, som sa všeličo dozvedela 😉.....tie nechty to sa mi páči, škoda, že nie si trošken bližšie už by som ťa v sobotu otravovala 😉.............miesto po MD ti držia čibudeš naháňať nové?...to chudnutie a koláčiky a sladkosti, to si nepísala o mne??? 😉 😀 ....a teraz si ťa otestujem, že ako môžeme s tebou srandovať 😀 😀 😀 ...čítala som, že si na mladé mäsko 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵........ dúfam, že si sa neurazila 😉

leninka75
4. feb 2013

@denisenko..až mi zimomriavky behali keď som čítala čo si zažila ☹ .......prajem vám, aby ste už také niečo nezažili!!!!.......nech už Simkovi vylezú všetký zúbky.......a ty ako u Dr.?...

@jacka ..na CD veru nie sú bezlepkové recepty 😔 😔 .....síce jeden asi hej.........budeš ešte skúšať či kašleš na to?.....

leninka75
4. feb 2013

...ďakujem dievčatá za pochvaly 😵 ......ale to mi nerobte, stúpne mi to do hlavy a nebude mi potom rady 😀 😀 😀 😀

katka1819
4. feb 2013

@leninka75 moja a to keby si vedela keď sme s zoznámili aká bola pretvárka 😀 ja som mala vtedy 23 a on mi tvrdil že má 25 😀 😀 😀 takže som v tom úúúúúplne nevinne 😝

katka1819
4. feb 2013

@leninka75 inak nie že by som sa tu na MK namotala na fóra a tak,ale sem tam pribehnem keď je čas a stále pridávam nové inzerátiky,bo toľko toho mám po mojich krpcoch že až...a čo s tým nemám to ani komu už darovať...tak nech je z toho ešte nejaký keš 😀 budem môcť za to kúpiť drobcom nové oblečko a hračky 😉

jacka
4. feb 2013

ahojte.........

no neprehánajte to hnde z rána....také šoky 😀 😀 😀
@leninka75 žeby si sa s nami nebavila.....tak som pochopila.............a vieš že ti ani trošku neverím ty klamoška 😀 😀 ..............ešte daj foto z plesu nech závidím 🙂 🙂 ......... 😉

katka1819
4. feb 2013

@jacka
@leninka75 MY CHCEME FOTO Z PLESU !!! 😀 😀 😀

jacka
4. feb 2013

@katka1819 ááááááááááááno ................áááááááááno..............chceme 😀 😀 😀 😀

jacka
4. feb 2013

@katka1819 veru mk je ťažká závislosť.....a nedá sa jej zbaviť........ 😀 😀 😀 ............chytí to každého bez ohaldu 😀 😀

jacka
4. feb 2013

@leninka75 som susedke vrátila pekárničky v sobotu......a v nedelu som ju mala nazad že mám skušať a nenechať sa odradiť....zlatá je....aj mi papušiky doniesla..... 😵 len sme ich museli schovať..... ☹ ..................pokial prišla tak videla ako z auta niekto vyhodil psíka......... 😢 😢 😢 čo sú toto za ludia....... ☹ ☹

katka1819
4. feb 2013

@jacka a aj tvoju fotečku by som rada videla 😀

leninka75
4. feb 2013

@katka1819 ..počula si ten buch?? 😀 ...to mi odľahlo, že si sa neurazila 😵 😵 😵 .......prešla si môžeme srandovať 😀 😀 😀 .......len sa pekne nechaj chytiť aspoň touto našou témou 🙂 🙂 ...ako hovorí jacka je to tu ťažká závisloť 🙂 ......akurát som tiež nahádzala do bazáru hračky 🙂 .....nechce sa mi to skladovať, že možno niekomu sa zídu 😝 😝

@jacka ..zlatá suseda!!! 😵 ..takže budeš skúšať 😉 ..som zvedavá ako ti to pôjde.........vieš čo ja by som to podobne tomu človeku vrátila..vyhodiť niekde na sibíri a poraď si 😠

leninka75
4. feb 2013

@jacka ...že s vami nebavila!!!??.....však s nikým taká by som bola pyšná 😀 😀 😀

jacka
4. feb 2013

@katka1819 to je síce pekné 😀 😀 .............ale ja nemám fotky.............teda pekné............teda ked som ja pekná.... 😀 😀 musím niečo veeelmi pohladať..... 😉

leninka75
4. feb 2013

@katka1819
@jacka ..moje zlaté smola ☹ ...mužíček nefotil, foto nebude......

jacka
4. feb 2013

@leninka75 😀 😀 😀 ved tototo.....kto by ťa tak kráááásne pochválil,že 😵 😵
zlatá je......budem skušať...len ja som tomu ...figu rozumiem......ja nahádžem....muž zapne......ja vyvalkám muž zapne.... 😉 ....to je trošku iné ako naše.......tam je program až na tri bagety.... 😀 😀 😀 😀 ja ja s materskou demenciou 😀 😀 😀 neviem neviem 😀 😀

jacka
4. feb 2013

@leninka75 to nemyslíš vážne 😢 ☹

veru na Sibír len handry na sebe by som mu nechala 😠 😠 ...................to nie je prvý krát čo tu vyhadzju psíkov.....sme už jedného doniesli do útulku...........čo nám tu knučal pred bránou...... 😢 ☹

leninka75
4. feb 2013

@jacka ..že aký ste vy zohratý tím!!!! 😀 😀 😀 ......... len ak ju kúpite nesmie chodiť na služobky, kto bude potom zapínať?! 😀 .........nechápem načo si takí ľudia vôbec kupujú psov 😠 😠 😠 😠

katka1819
4. feb 2013

@leninka75 už sa mi to nepáči 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre