Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2013

@aninka29 aj ty máš doma ranostajkov, čo stávajú o piatej???? 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. feb 2013

ahojte!!........

@denisenko ..sa kukni čo ste vy počarbali v sobotu!!!! 😝 😀

@jacka ..to ako chytali ryby lopatou?..tresli po hlave 😀 😀 😀

@katka1819 ..jej máte to pol na pol..super rodinka!!! 😵 😵 😵 ......ty ale Tomi je od susedov 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2013

@leninka75 u nás je preborník vo varení a pití zázvorového čaju náš tatinko...Deniskovi nechutí a ja....nejako čaje nepijem...žeby preto nebývam chorá....????? 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 ....ale on to len nastrúha, povarí, vylúhuje...med a citron a hotovo 🙂

leninka75
11. feb 2013

@utka.....to sa viky niekam chystal??:..

denisenko
11. feb 2013

@leninka75 ják v sobotu?????......čo je dneska...aký den????? 😀 😀 😀 😀 😀 ja ti ani neviem..... 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. feb 2013

@katka1819..ja mám o 4 roky mladšiu sestru a niekoľko nevlastných súrodencov 😀 😀 😀 😀 .......

leninka75
11. feb 2013

@denisenko ..a ty čo máš pomýlené dni, či čo???... 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2013

@leninka75 ...ani mi nehovor.... 😝 😝 😝 ..ja zas nestíham...mám ešte jazdu...aj zajtra..ale taký fajn čas...nestihnem po Niska do školy....teda stihnem, ale potom nestihnem autobus....Simčo bude so starkou...takže ani ona nehrozí...a poobede...nestihnem zas s Niskom na futbal...lebo ja prídem, ale už bude akurát tak ....5 minút po 12-tej..tak len rozmýšlam, čo urobím...a zajtra ako cez kopír...to isté.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ....pommmooooooc....ja sa potrebujem urgentne dať vyklonovať........ 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

leninka75
11. feb 2013

@denisenko ..ježišmária som to čítala 2x!!!! 😅 😅 😅 .......Peťo je asi v robote, že?..........ty keď skončíš autoškolu, zrazu budeš v šoku z toľkého voľného času!!.......v stredu máš skúšy?

denisenko
11. feb 2013

@leninka75 ..hej, v práci.... 🙂 ..takýmto tempom ani neskončím..včera miesto učenia som bola na karnevale..... 😠 ...a večer som sa vážne nasrala.....sorry za výraz....išla som si ľahnúť so Simčom..... 😀 😀 😀 a dnes ráno som Deniskovi nachystala ranajky, oblečenie a poradte si ako viete..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2013

ja sa nehrám...slniečko svieti...a chumelí sneh.....ja už nechcééééééém......... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
11. feb 2013

@leninka75 to by si sa divila ako ich chytali........som mrela z ich 😀 😀 😀 😀 ............taký boli zlatučký..... 😵 😵 😵 😵

@denisenko ak sa budeš klonovať tak aj dva krát....podla toho čo si písala....by som neváhala....no nezávidím ti............. ☹
aspon sa pri Simonkovi nenudíte........počkaj ked bude väčší a budeš mu to púšťať čo robil..... 😵 😵 😵

denisenko
11. feb 2013

@jacka ..aj tí tvoji rybári niečo ulovili???

aninka29
11. feb 2013

@denisenko ja som ránostajko 😀

jacka
11. feb 2013

@denisenko .....nám tu nesvieti ale krááááásne sneží............ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a vyzerá to tak že iba ja mám s toho radosť........teda okrem detí 😀 😀 😀 ............aj muž už nadával a to je kludas 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. feb 2013

@denisenko plné vedro .......moja.....plné 😀 😀 😀 ledva to odniesli domov 😀 😉 😉 😉

jacka
11. feb 2013

dala som foto detičiek ....tak ak chcete 😉

aninka29
11. feb 2013

@jacka úžasní sú chalani 😵

leninka75
11. feb 2013

@jacka ...takže budete prejedení rýb!!! 😀 😀 😀

leninka75
11. feb 2013

@jacka ....supiš!! 😵 😵 😵 ...aj krásne počasíčko ste mali!! 😎 😎 😎

denisenko
11. feb 2013

@jacka plné vedro???...len si zabudla dopísať, že čoho...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2013

...akurát tu bola svokra...vypýtať si plán dnešného dna..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. feb 2013

@aninka29 dakujem.... 😵

jacka
11. feb 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 ..........hodím ti ...chcéééš 😀 😀

jacka
11. feb 2013

@denisenko ...to ostane tajomstvo.....nepoviem ho nikomu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................ale si šikovná došlo ti to 😀 😀 😀
chuda svokra.... 😀 😀 😀 😀 😉 😉 .....ako v robote.......ty si plánovačka a ona makačka... 😉 😉 😉 .....hlavne sa nenahnevaj 🙂 😉

denisenko
11. feb 2013

@jacka ...no nejako to so mnou musí vydržať...... 😀 😀 😀 😀 😀 .....a tvoje tajomstvo nikomu neprezradím.... 😉 😉 😉 😀 😀 😀

denisenko
11. feb 2013

...už od vás pomaličky idem.....Simonko vyhádzal v kuchyni 2 šuflíky a teraz vyhadzuje v detskej izbe Deniskove slipy.... 😠 😠 😠 😠 ...večer ešte prídem kuky kuk... 😉

katka1819
11. feb 2013

@leninka75 no veď náš Tomáško je blond s modrými očami a my ostatný tmavé vlasy a hnedé oči 😀 😀 😀, ale vraj je to genetika po pradedkovi je taký, ale ako by mu z oka vypadol 😉

katka1819
11. feb 2013

@denisenko tvoja svokrička býva s vami alebo sakramenstsky blízko že 😀 😝 😀

leninka75
11. feb 2013

@jacka ..jasnačka hádž a poriadne veľkú!!! 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre