Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
13. feb 2013

@denisenko ale ty sa nedaj chceš byť sním a hotovo je to tvoje dieťa !!! oni ti to nesmú odmietnuť

denisenko
13. feb 2013

....zas mi niekto vybral prádlo z práčky.............. 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. feb 2013

@katka1819 ja som tam nechcela byť... 😔 😔 😔

letty86
13. feb 2013

@katka1819 neviem náhodou, či z hlavičky by nemali brat hlavne lekárky...nám na gastre brala lekárka a ke dsme boli pri pediatička, tak aj ona, nie jej sestrčka...ale možno je to v nemocnici iné 😔

katka1819
13. feb 2013

@denisenko tak potom je to iné moja...ja som ho tam nechcela nechať napospas tým....

katka1819
13. feb 2013

@denisenko moje nervy prádlo mám v práčke 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som naň akosi os rána zabudla

utka
13. feb 2013

My sme chodili s Vikim do jedného roka do rizik. poradne cca raz za 2-3 mesiace a tiež mu vždy brali krv z hlávky. Mňa vždy poslali von a potom, keď chúďa najviac plakal ma zavolali, že oblečte si ho. A na poslednej poradni mu vzali z rúčky, Tiež papal železo-Maltofer.
Môj drahý varí guláš...som zvedavá. Len ma štve, že som mu nič na Valentína nekúpila. Dúfam, že budem OK a zajtra môžem ísť do obchodu aspoň na nejakú sladkosť.

katka1819
13. feb 2013

@letty86 v nemocnici nevolajú doktora pri odberoch som bola svedkom...pri iných maminách

katka1819
13. feb 2013

@utka aj my máme gulášik 😝 tak dobrú chuť potom...a ja tiež ešte nemám nič pre manželíka...videla som parádne ponožky s potlačou sex.polôh 😀 😀 😀 minulý rok som mu kúpila vankúšik a z jednej strany je že Dnes áno miláčik a z druhej Nie miláčik 😀 😉 😀 tak som mu ho večer položila na posteľ...a si domysli z akej strany 😀

katka1819
13. feb 2013

idem baby moje ...Matulo mi tu porobil poriadky s piškótkami 😀 🙄 😀 tak neskôr pa

utka
13. feb 2013

@katka1819 viem si domyslieť...ja by som ale musela z tej druhej strany, lebo teraz mám zakázané na týždeň...
Ráno ma bol manžel zaviesť na Kramároch. Viki sám zostal doma spať, ale vedel o to, aj mobil mal nachystaný a aj susedovci o tom vedeli, tak sme sa na tú pol hodku nejako nebáli ho nechať. A keď sa zobudil, myslel si, že je ešte sám. manžel bol v obyvačke...tak si vraj šiel sám robiť raňajky. Ale potom zistil, že už nie je sám. Manžel mu dovolil si urobiť raňajky, tak urobil aj pre neho. Rozkrojil si žemľu, natrel maslom, odkrojil šunku medzi to. A ešte aj paradajky k tomu. Šikovníšek môj 😉

katka1819
13. feb 2013

tak zo zumba párty 😀 ale nie v dobrej kvalitke,neskôr dám tie od profi fotografa 😉

letty86
13. feb 2013

@jacka kde si 😕

denisenko
13. feb 2013

@katka1819 hehe..to sú tie biele tepláky???? 😀 😀 😀 😀 ...tak to sa vám ta zumba cvičila.... 🙂 🙂 🙂 ...ani ja ešte nemám nič pre mojho miláčika.... 😕 😕 😕 ...fúú...zajtra ideme do žiliny, teda dúfam....hádam niečo ešte splaším.... 😀 😀 😀 😀
@utka Viki je super....mne by Denisko rumádzgal až na ulicu.... 😔 😔 😔

ozaj, mamky gulášové a šunkové...nie je dneska bezmäsitý den???? 😕 😕 😕 😕

utka
13. feb 2013

@denisenko my sme nikdy pôst nedodržiavali a ani to meniť nebudem. Neboli sme tak vychovávaní...

denisenko
13. feb 2013

@utka ...ahááá..ani mi nejako extra nie.....ale tuším 2x do roka nejeme mäso.... 😅

denisenko
13. feb 2013

@utka ozaj, teraz ma tak napadlo...ked budeš mať výsledky, to budeš vedieť aj pohlavie, že?

utka
13. feb 2013

@denisenko áno, aj pohlavie...

denisenko
13. feb 2013

@utka ...to je super.... 😉 😉 😉 😉

jacka
13. feb 2013

@letty86 tu som len nestíhnam nejak....... 😝

letty86
13. feb 2013

@jacka 😉

dievčatá, my valentína nijak extra neoslavujeme...čím sme starší, tým menej 😀 😝 ale ľúbime sa ako kone, to je podstatné, nie 😉 😵

jacka
13. feb 2013

@letty86 tak tak...... 😵 😵 😵 😵 to je doležité......................ani my neoslavujeme......som zakázala niečo kúpiť...lebo ja nič nemám 😀 😀 😀

letty86
13. feb 2013

@jacka 😀 😀 😀

letty86
13. feb 2013

dobrúúúúú

leninka75
13. feb 2013

.....čo ste si zasa švihli??? 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀

leninka75
13. feb 2013

@utka ......dosť si dávajú na čas s výsledkami 😠 ..a pri tom ide o dôležitú vec .......Viki už normálka krája nožom?.......

leninka75
13. feb 2013

@letty86 ..to sme teda len my také granadírky 😀 😀 😀 😀 ........

leninka75
13. feb 2013

@utka ..prečo ste chodili do rizikovej poradne?.... 😨

leninka75
13. feb 2013

@katka1819 ...však riťku vbielych teplákoch si mala fotiť ..na tej fotke houby vidno 😀 😀 😀 ...super vankúšik 😀 😀 😀 .....ani neviem ako by u nás býval otočený 😅 😅 😅 😅

leninka75
13. feb 2013

@denisenko .....zajtra nech je to rýchlo a čo najmenej bolesti....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre