Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
28. jún 2009

Tretiaaaaaaa
Dobré ránko 😉))
U nás je tiež pod mrakom ☹. Dúfam, že nebude pršať. Poobede, keď sa Viki vyspinká máme ísť na návštevu ku kamoške. A chceme ísť busom. No ak bude pršať, pôjdeme autom...

aninka29
28. jún 2009

ahoj utka 🙂

mamky poobede bude pršať u nás 😉

jacka super grilovačka na panvici 😀 😉

utka
28. jún 2009

Idem zobudiť deti 😉...
Zatiaľ papa.

jacka
28. jún 2009

ahoj utka.... 🙂 ...tak dnes nechce nikto dážd 😅 😉

tak ocink sa predsa rozhodol že pojde ugrilovat....dá autíčko na dážd a bude tam ..juj sa teším 😀 😀 ..nemusím ja 😀 ..pošlem ho odtrhnut šalátik...nech sa zablatí 😀 on 😝

jacka
28. jún 2009

hotovo...ugrilovane...brušká plné.....už len ist spinkat...ale neviem kde dám Matka 😀 😀

utka
28. jún 2009

Aj my sme dnes boli napapaní už o dvanástej 😉.
Idem uspať Vikiho a potom fičíme na návštevu. Pravdepodobne autom...

jacka
28. jún 2009

ja som chcela aj Matka uspat..ale ...ja nedjem spinkááááááááááááť 😠
tak príjemnu návštevu 🙂

utka
28. jún 2009

Dík jacka. Viki už chvalabohu spinká...ale začína hrmieť ☹. Kedy už konečne prestane pršať??? 😠

jacka
28. jún 2009

u nás sem tam vykukne slniečko..ale dusno je statočne 😝 ...dažda už stačilo... 😝

ešte spinkáte???

utka
28. jún 2009

Viki ešte spí. Zaspal len okolo štvrť na dve...a teraz tu zaspala pri mne aj Simča 😉. Asi je unavená z Viktorka 😀

utka
28. jún 2009

No asi dnes nepôjdeme nikam ☹. Mám akúsi behačku z dnešnej nevarenej omáčky ☹. To asi tá moja alergia na mliečne výrobky-a išla tam smotana, tvaroh... 😠

utka
28. jún 2009

Takže z dnešnej návštevy nič ☹...
Ak prestane pršať, pôjdeme aspoň na chvíľu von v gumáčikoch do vodičky 😉.
Ináč si tu píšem sama so sebou 😀

aninka29
28. jún 2009

mamky my sme Simke vytiahli vonku malý bazénik 🙂 a s tatkom sa močili 😉 .....desne svietilo slnko 😎 ............ale teraz sme sa stiahli dovnútra,lebo sa zatiahlo a sem tam padla aj kvapka 😝 .........tak uvidíme či to prejde,alebo z toho niečo bude 😒

aninka29
28. jún 2009

jacka tak nakoniec ste grilovali aj po daždi 🙂 ................romantika že? 😵

utka,ako?už lepšie? 😒

mirrinka
28. jún 2009

Ahojte. Píšem vám len tak na rýchlo,aby som vás aspoň pozdravila,lebo nemám veľa času - máme dnes oslavu Liankiných narodenín 🙂 Akurát sa so sesternicou čľupkajú v nazéniku 😎 😎 😎
včera sme boli v madarsku,bolo super 🙂 na Fb budú aj fotky,ale asi až večer 🙂 🙂 🙂 pa pa.pekný dník

utka
28. jún 2009

mirri, pekné od teba,že si sa ozvala 😉.Papapa
aninka, už lepšie 😉
U nás konečne prestalo pršať 🙂. Idem zobudiť Vikiho, lebo už spí 2,5 hodky.

utka
28. jún 2009

Normálne ma krpec vyhodil z izby. Hrajú sa so Simonkou na doktorov. On je momentálne pacient 😀

jacka
28. jún 2009

utka ..pekne si pospal....čo sa o nás nedá povedat 😠

a tebe je ako?...už lepšie? 😕

aninka ...no ..romantika........čo to je??? 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 ..boli časy 😉

jacka
28. jún 2009

teda ..máme tu zase burku....to fakt nevie kedy dost..potom možu byt horučovy...že dušu vyplujem 😝

jacka
28. jún 2009

som tu sama?..... 😅

aninka29
28. jún 2009

tu som 🙂
žiadny dážď sa u nás nekonal 😝 slnko zase pražilo...tak sme zase skočili do vody 🙂 ........potom sme mali návštevu,takže nám celkom pekne ubehol večer 🙂 .............ž sme aj okupkane napapané 🙂

zajtra mamky dojdem až niekedy večer,takže neplačkajte 🙂

aninka29
28. jún 2009

jacka a prosím si búrku 😵 takú fajnú 😵

jacka
28. jún 2009

my už hajkáme 😔

denisenko
28. jún 2009

ahojte, pošlite trochu dažda aj na export 😝 😝 😝 😝
pár dní nám nevyšiel čas na PC, ale som rada že mamičky nezahálaju 😀 😀 aj my už spinkáme, lebo zajtra máme velký den D, denisko je už zbalený, veci popodpisované, tak dufam že to výjde 🙄 ja sa asi vobec nevyspím, pomoooc ☹ ☹

utka
28. jún 2009

Ahojte. My sme napapaní, ale ešte nie okupaní...Mne je už dobre 😉. Boli sme konečne vonku, aj keď je všade mokro...
aninka a kam ideš zajtra?

utka
28. jún 2009

Ahoooj denisenko 😉
A čo Vás zajtra čaká??? Niečo mi ušlo??? 😕

utka
28. jún 2009

Idem okúpať krpca. Prídem...

denisenko
28. jún 2009

utka, my ideme zajtra prvý den do letnej školky! od 8 do 12.3O bez mamy a v jazyku, ktorému moc nerozumie.
denisko si dnes oskrel celu nohu od kolena až po prsty, nakomplet, tak si zajtra budú myslieť že ho týram 😀 😀 😀 😀 😀

utka
28. jún 2009

Jááááj. Nevedela som, že to už zajtra. tak držíme päste. neboj, všetko dobre dopadne 😉

denisenko
28. jún 2009

ja sa už nebojím, bála som sa celý mesiac ale on dnes ani spať nechcel ísť, že ide rovno tam. 😅 no čo by mu človek na to povedal?boli sme aj my taký?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre