Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@leninka75 hotovo.............už tu pol hodku čakám na bábovku 😵

jacka
15. feb 2013

@letty86 další mamičkin 😵 😵 😵 ........vitaj v klube 🙂 🙂
šikovná ......Vikuška.... 🙂 🙂 🙂 ...............tak sa teší......do družiny.........čo tam budu robiť?

leninka75
15. feb 2013

@jacka ..niekto ju šlohol cestou 😠 😀

letty86
15. feb 2013

@jacka ked je vonku dobré počasie, chodia von, ak dnu, tak niečo robia, dúúfam 😀

jacka
15. feb 2013

nám tu padá sneh zo strechy.......strašný zvuk.....si neviem predstaviť ako hučí lavína..................brrrr

leninka75
15. feb 2013

@letty86..aj u nás je to tak so škôlkou..ja dúfam, že mi ju nevezmú a svokra bude nútená sa mi o ňu postarať 😀 😀 😀 ...som hnusná, ale inak to s tou mojou svokrou nejde 😝

jacka
15. feb 2013

@leninka75 .......asi aninka 😀 😀 😉 ....................len či si dobre mierila 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@letty86 ved uvidíš čo vás čaká........................Maťko bude mať školku niekdy blízko školy?

jacka
15. feb 2013

@leninka75 ha dalšia čo lubi svokru 😀 😀 😀 😉 😉 .............................a ked ti ju nevezmu ona vie čo ju čaká?......tak ju tam nedaj a rovno jej povedz čo a ako..................................prečo ju tam vlastne nechceš dať?....

letty86
15. feb 2013

@leninka75 a lolka moze svokru? 😀

letty86
15. feb 2013

@jacka máme to blízko, skolku pod oknom a skolu 5 minút

jacka
15. feb 2013

@letty86 zatial je malá.....to musí 😀 😀 😀 .....................................................ale nič v zlom leni 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

jacka
15. feb 2013

@letty86 dáš ho tam na celý den?..........ty pojdeš na úrad?......lebo možeš byť na predlženej neplatenej D........

letty86
15. feb 2013

@jacka ja neviem, čím som zasluzila takú dobrú svokru 😕 ...alebo som ja taká ideálna nevesta? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@letty86 bud rada ...... 😵 😵 😵 .................................ked je dobrá ona tak si aj ty.... ideálna....nie 😀 😀 😀

letty86
15. feb 2013

@jacka 😉
v rámci zachovania duševnej rovnováhy by som chcela ist do páce, do kolektívu 😉 no uvidíme, ja som sa rozhodla myslieť v tomto smere pozitívne...čo iné ostáva 😀 😉

katka1819
15. feb 2013

čafce baby 😀

katka1819
15. feb 2013

dnes som bola kuknúť u doktorka a vraj tá slabosť čo cítim je anémia tak mám nejakééé vitamínos papkať 🙂

jacka
15. feb 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 ..................duševná rovnováha........... 😀 😀 😀 ............tak ja som už pod latkou 😀 😀 😀 .....................................treba myslieť.....prospieva 😵 😵 😵 ......................

leninka75
15. feb 2013

@jacka ..zdá sa mi taká maličká na škôlku ☹ ..a keďže je novembrová, tak bude chodiť dlho do škôlky, nech si ešte užije doma 😉 ........a keď som videla ako u nás učky jednajú s detičkami, ktoré sú v škôlke nové a plačkajú, tak mi až zle prišlo...tie malé chúďatká sú ponechané samy na seba a učky mykajú plecom, že no a však sú nové tak nech si poplačú 😠 😠 😠 😠 .......ja by som ich normálne, že zbila do krvi 😠 😠 😠 😠

jacka
15. feb 2013

@katka1819 že kuknúť u dr........... 😀 😀 .............

leninka75
15. feb 2013

@letty86 ..jasnačka svokra s Lolkou si rozumejú..len svokra nie je materský typ....ona nám lolku postráži, ale vždy len chvíľku 2-3 hoďky max....sa divím, že vôbec mala dve deti 😠

katka1819
15. feb 2013

@leninka75 bic to treba 🙄 myslím tie učky

leninka75
15. feb 2013

@katka1819 ..aj ti bral krv?.....či to len kukol a vysypal diagnózu z rukáva? 😅 ..inak si tak vtipne opýsala svoj vzťah o svokrou 😀 😀 😀 😀

katka1819
15. feb 2013

@leninka75 moj svokra ešte nikdy moje deti nestrážila 🙄 a ani by som jej ich nedala 😀

leninka75
15. feb 2013

@katka1819 ..vieš aká som bola zúrivá??!!!..a keď som si pomyslela, že toto budú robiť s mojou ☹ ☹ 😠 😠 😖 😖 😢 😢

jacka
15. feb 2013

@leninka75 ☹ ☹ ☹ ...........aj moj Peťulo je septembrový........bude dllho.....ale vlastne aj Matko bol o rok dlhšie v školke...............................fuuuj učky mi ani nespomínaj............mali by zmeniť zamestnanie 😠 😠 😠 😠 .................vystresovať dieťa a zhnusiť mu školku 😠 😠 😠 ..........................ved ked máš možnosť tak ju nechaj......ale zas na druhej strane možno sa jej tam bude páčiť....😉

leninka75
15. feb 2013

@katka1819 ..to fakt??....ani si ich nikdy nepýtala?.....ozaj a taká rypácka otázočka nevadí ti, že drahý tak často chodí ku mamičke??? 😔 🤐

jacka
15. feb 2013

@katka1819 ani moja....ani nikdy s nimi nebola vonku................ani si ich nevšimne...............a furt chce aby sme tam liezli 😠 😠 😠 .......ale tiež by som ich nikdy nenechala ...... 😠 😝

letty86
15. feb 2013

@leninka75 to fakt 😔 😠 ja som bola s učitelkami spokojná a ten prvý rok boli super tie učitelky, hlavne jedna 😵 vikus mala kazdý rok nové učky, tak už 6 poznám....teraz majú akurát tie učky predskolákov, ktoré poznam len z videnia 😖 ...ja by som bola taaak rada, keby mal tie učitelky, ktoré vikuska v prvý rok 😔 ale neviem, či to je raálne...skor nie...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre