Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
24. feb 2013

@aninka29 už chod................dobrú 🙂

jacka
24. feb 2013

@aninka29 som zvedavá kto bude tú paniku robiť o týžden 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
24. feb 2013

@jacka ja už to mám tak dané,že som..najväčšia z najväčších bosoriek... 😉

aninka29
24. feb 2013

@jacka ani nemyslím 😀 😀 😀 😀 ....dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúú 😔 🙂 😉

jacka
24. feb 2013

@aninka29 ved mi vieme......okolo teba len opatrne 😀 😀 😀 😀 ............ty aj s dialky vybosoruješ tehošku 😀 😀 😀 dalšiu 😀 😀 😀

jacka
24. feb 2013

@aninka29 dobre nemysli..............o týžden ti to pripomeniem..........pa

aninka29
24. feb 2013

@jacka páááá moja 🙂
ved bosorujem........ty si na rade 😀 😀 😀 😀

utka
24. feb 2013

@aninka29 tak to by bola aká sranda 😀 . A mne čo vybosoruješ?

aninka29
24. feb 2013

@utka však som ti...malú Zuzku...len som bola ticho..nechcela som ťa predbehnúť s tou novinkou 😉 🙂

dobrú nocku mamky..idem sa ešte aj ja nadopovať a čučalny....... 😔

utka
24. feb 2013

@aninka29 ďakujem 😉. a čo si dávaš, aký doping?

utka
24. feb 2013

Dobrú nôcku...

katka1819
25. feb 2013

Ahoj ahooooooooooooooooj 😀 😀 😀

leninka75
25. feb 2013

ránečko! 🙂

@katka1819 .a čože, čože dnes zasa necvičíme ??? 😕 😕 😀 😀 ..ešte raz gratulujem!!! 😵 😵 😵

jacka
25. feb 2013

ahojte.......

@aninka29 .....máš si dať volno.....pri bosorovaní.....odkazuje ti muž moj 😀 😀
@leninka75 .............. 😕 😕 😕 😕 😕

katka1819
25. feb 2013

@leninka75 tak Lenkaaaaaaaaaaaaa VSTÁVAŤ A CVIČIŤ !!!!!!!!!!! 😀 😝 😀

leninka75
25. feb 2013

@jacka 😝 😝 😝 😝 😖 😖 😖

leninka75
25. feb 2013

@katka1819 ..jedine s parťáčkou 😉

utka
25. feb 2013

Ahojte...
Poraďte, čo si mám dať, aby som už bola fit...už som vyskúšala asi všetko ☹..

aninka29
25. feb 2013

ahojte...............od rána mám migrénozne stavy ☹ .........zaspala som 😕 .......Sabku som odviezla do školky "eltete"...a to som viezla aj krstniatko.....a postelné meniť.....učka mi čosi hučala.....netuším,že čo očom to točila...vobec som ju nepočúvala...iba som jej pritakala...že mhm mhm 😀 😝
hned som utekala k doke na odber...Simka sa tak zasekla,že jej ani kvapka nevyšla....tak znovu ju pichali a potom znovu..nakoniec aspon niečo vyšlo............ale doka ma nepotešila...vraj má velmi škaredé tie mandle 😢 😢 😢 .....o jednej mám volať o výsledky a ak tak nás tá nemocka neminie....................mamky,ja si to ale nedokážem ani predstaviť..nemám doma muža.....a nenechám Simku samú v nemocke.............a zase nemám s kým nechať Sabku 😢 😢 😢 😢 😢 ........som to aj vravela doke......že panebože,ved aj tak jej tam prd budú robiť,tak ako Sabke...nič jej tam nerobili,iba ležala a ja som do nej trepala nurofen a sirup na kašel...................a Simka vie ležať aj doma..................och..hotová som ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
len dúfam,že fakt tam nebudeme musieť ísť 😔

aninka29
25. feb 2013

@utka atb som si dávala 😀 😀 😀 😀 ...moj doping teraz 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka počkaj...ešte mi on sám zavolá,či tretie bude isto dievčatko 😀 😀 😀 😀 😀 ..a budeš mať po chlebe......... 😉 🙂

leninka75
25. feb 2013

@utka..... ahoj..nebola si u Dr?.......ťažko radiť 😕 😔 ...nejaký imunoglukán by si nemohla?......alebo echinaceu.....

leninka75
25. feb 2013

@aninka29 ..fuha keď sa začne sypať, tak sa nevie zastaviť, že ☹.........veru ak sa dá, treba sa nemocke vyhnúť ..a čo ti na to povedala Dr.?...a rodičia jedni alebo druhí by nemohli chvíľku pomôcť ak by to bolo nevyhnutné?...

aninka29
25. feb 2013

@leninka75 tá doktorka je už u mňa ťapa...fakt uvažujem,že ju zmením 😝 😝 😝 😝 😝 kokos na všetko sa musím pýtať...aj dnes som jej vravela,nech mi poradí niečo,čo by jej mohlo ten opuch zmierniť....mi povie,čo dávno viem 😝 😝 😝 😝 😝
relatívo by mohla moja mamka...otec je chorý,to by on nezvládol byť so Sabkou......a zase Sabka je tiež ciciak,ona pobudne s niekym,ale iba chvílu ☹ ...a zase viem,že na infekčnom by mi nedovolili byť s niekym na striedačku,aby som bola chvilu tam a chvilu doma....a už vôbec nie teraz,ked je chrípkové ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a neviem si predtaviť,že by som nevidela jedno alebo druhé svoje dieťa týždeň 😢 ...ja som ich ešte nikdy nikomu nenechala........mala som to šťastie,že ked som bola so Sabkou 2krát v nemocke,tak bol doma manžel............takže tak asi

leninka75
25. feb 2013

@aninka29 .inak Simonka sa statočne držala 😵 ..aj plačkala?... ☹ ....som rozmýšľala nad tým čo si napísala....ak môžem povedať tak nevnímaj túto situáciu ako odkladanie jedného dieťaťa...však ak budeš musieť so Simkou do nemocnice, tak ideš preto, že ťa potrebuje momentálne trošku viac ako Sabka.........a rodina je na to aby pomohla keď treba..však je jasné, že máš svoje deti stále pri sebe 🙂........ale niekedy sú proste situácie, že to nejde..........

leninka75
25. feb 2013

@aninka29 ..dobre som pochopila, že krvičku brali Simke, aby sa buď potvrdila alebo vyvrátila mononukleóza? ....

aninka29
25. feb 2013

@leninka75 máš pravdu,ja viem.......len vieš...ja som taký debil.......aj preto nikomu nenechám deti..radšej ich ťahám zo sebou.....lebo si furt poviem..čo ak niečo a ja tam nebudem ☹ ...ja som taký pesimista v tomto.........nedokážem sa spolahnuť na iných,čo sa týka detí...ale velmi by som chcela.... 😝 .....ale určite,ak nás ta nemocka neminie,tak to budem musieť zariadiť,tak aby bolo dobre 😒
áno kvôli tej mono jej brali......ale podla všetkého ju má...som na tuty presvedčená ☹ .............plačkala velmi 😢

leninka75
25. feb 2013

@aninka29 ...potom sme debili všetky 😀 😀 😀 .....všetky všade berieme deti so sebou 🙂 .....však ja sa už teraz stresujem ako to bude od novembra s mojimi opičkami ☹ .......nemám skúsenosti s mono, ale musí sa s tým nutne do nemocky?....lebo čo viem niektoré detičky ju prekonali a ani nevedeli, že ju mali......žeby sa niekomu prejavila silnejšie a niekomu miernejšie? 😨 ..........

leninka75
25. feb 2013

..pomóc tuším ide na mňa "potravinová" kríza 😝 😀 ..strááášne by som si dala niečo dobré 😵 ..nie len šalát a mäso.....taká pizza by bodla 😵 😵

aninka29
25. feb 2013

@leninka75 tak nie som sama debil 😀 ..úúúúľava 😉 🙂
myslím,že pri ťažkom priebehu mono je nutná hospitalizácia.......so Sabkou som tam bola aj kvôli tomu,že mala reakciu na tie lieky,ktoré sa pri mono nesmú užívať ☹ ...........ja dúfam,že nebudeme musieť ísť

aninka29
25. feb 2013

@leninka75 držíš dietu ? 🙂 .....................ja držím tieeež..počas dna jem striedmejšie..a večer sa nadžgám 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre