Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
25. feb 2013

@aninka29 😀 😀 😀 😀 .....ja ti mám občas pocit, že všetci sú normálni len ja som vadná 😀 😀 😀

leninka75
25. feb 2013

@aninka29..som zvedavá!!!..ešte ništ???? 😕

leninka75
25. feb 2013

@aninka29...no v podstate je to diéta..lebo nejem chlieb, ryžu, cestoviny, zemiaky...len zeleninu, ovocie, mäso, syry, jogurty, vajcia.....stále som taká rozkysnutá 😝 😝 😝 .....to by som brala ten tvoj diétny program 😀 😀 ..večer sa nadžgať 😵 😵 😵 😀 😀 😀 .......ale ty asi cvičíš, keď si spomínala, že aj sladké moc ľúbiš 😵 😵 ...takže sa asi udržuješ vo forme cvičením 😉

aninka29
25. feb 2013

@leninka75 práve som volala....tak vysledky má v norme 🙂 ...uuuuufffffffffffffffffffffffff.....ale mono tam je
má mi ešte doka zavolať za chvílu...to chce ešte pre istotu prekonzultovať....či aspon na to krčné nemáme zájsť pre istotu

aninka29
25. feb 2013

@leninka75 snažím sa pučiť akože cvičením...ale od Ježiška som dostala steper..neviem,čo tým chcel povedať 😀 ...tak na tom si zamakám...ráno aj večer 🙂
a žerem furt....a fakt hlavne večer....taký hlad na mňa príde......ale to už roky rokúce 😝

leninka75
25. feb 2013

@aninka29 .jaaaj super som započula ten rachot až sem cez celé slovensko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 ..............aj vám zmení lieky, či nevieš?....

aninka29
25. feb 2013

@leninka75 no vlastne nezmení nič...lebo jej dávam iba sirup na teplotu a sirup na kašel...a tie atb...čo sú zbytočné 😝 .....a obklady na hrdielko,a kloktá..toť vsio

leninka75
25. feb 2013

@aninka29 ....tuším tí chlapi sú všetci takí taktní 😀 😀 😀 😀 ....... tiež som dostala steper, ale už minulé vianoce 😀 😀 😀 ..včera mi ho chcel muž vyhodiť do pivnice, vraj zavadzia a aj tak na ňom nikto necvičí 😔 ..tak som musela sľúbiť, že začnem 😅 😅 😀 😀 😀 ...

leninka75
25. feb 2013

@acka...dobrú chuť!! 🙂 🙂 😉 😉 😉

leninka75
25. feb 2013

..pôjdeme my hádam von..tuším je 😎 😎 😎 😎 ...... 😵 😵 😵 ..laurinka ráno potiahla do 8:00, takže mi teraz spať nepôjde........zatiaľ pa 🙂

aninka29
25. feb 2013

@leninka75 náš zatial fičí..ked nie ja,tak Sabka stepuje 😀 😀

utka
25. feb 2013

@aninka29 a keď má infekčnú mononukleózu, tak môžeš s ňou chodiť takto po lekároch? Nie je to nebezpečné...aj pre ňu, aj pre ostatných?

aninka29
25. feb 2013

@utka mononukleoza sa prenáša slinami

utka
25. feb 2013

@aninka29 viem, že sa tomu hovorí aj choroba z bozkávania...ale nie som si istá, či len slinami...Kde to mohla Simonka dostať? Lebo aj Viki ju dávnejšie prekonal, ale kde ju chytil, nevieme...

aninka29
25. feb 2013

@utka mohol aj v škôlke ☹ ..Simka to pravdepodobne schytala od Sabky....ale až teraz sa to prejavilo ☹

aninka29
25. feb 2013

a kde je jacka????? 😕 😕 😕 😕 😕 ...a deni ???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
25. feb 2013

@aninka29 som.......túúúúú.......boli sme zas vonku...........Peťko spadol do vody.......asi si vieš predstaviť ako asi tak mohol chlapec vyzerať 😠 😠 😠 ....................tak som ho šupal rýchlo do vane vraj mu bola zima 😝

jacka
25. feb 2013

@leninka75 dakujem 🙂 🙂 🙂 ......ideme zase jesť 😀 😀 😀 😀

aninka29
25. feb 2013

@jacka aspoň ho nemusíš kupať večer 🙂 máš to vybavené.....len nech neochorie z toho bazénovania sa vonku

jacka
25. feb 2013

@aninka29 ozvala sa vám dr. ...čo s tým krčným

veru mám pokoj.....šupla som ich oboch 😀 😀...............vieš čo normálne z neho kvapkalo.....😝

katka1819
25. feb 2013

čafte čafte tak u nás každoročné výročné pozeranie dvd svadobného akurát prebieha 😀 😀 😀 mám tu netere dvojičky a sa tu smejú na tom 😵

utka
25. feb 2013

@jacka experti tí tvoji chaloši 😉...

utka
25. feb 2013

@aninka29 to je pravda, že to tam mohol schytať...a našťastie to neprepuklo do katastrofy...

letty86
25. feb 2013

ahojte
@jacka aj mi sme pred chvilou prisli domov...matulo mokrý až za ušami 😝
@aninka29 ešteže si na mna nezabudla 😀....vieš, že som aj ja minule povedala @utka , že ked si na nu a bábo spomeniem, vybaví sa mi Zuzanka...aj som sa jej teda pýtala, či neuvažujú nad tým menom...ale vraj nie....tak si idem svoju "víziu" vysvetliť po svojom 😀...ak to bude baba, tak bude podobou čistá Zuzka a ľudia budú hovoriť, aha, ako ked bola Zuzka malá 😵 😉...iné vysvetlenie nemám a niečo musím mať 😉
@katka1819 blahoželám...máte zábavu 😵
@leninka75 😀 ja mam občas pocit, že sú všetci vadní, len ja som normálna 😀 a miestami opačne 😀

jacka
25. feb 2013

@letty86 ty si to tak napísala.....že som to musela 2x čítať...............inak mne dnes ide......... 😠 som sa rozprávala s mužom..........pri večery......postavím sa ....pre niečo a normálne som stratila niť....ani som si nespomenula o čom sme kecali................. 😝 😀 .........asi nič doležité 😀 😀

jacka
25. feb 2013

@utka užívam si s nimi jedna radosť 😀 😀

jacka
25. feb 2013

@letty86 už aby bolo po snehu.......toto je ohrozné obdobie........teplo...voda...blato........ 😝

letty86
25. feb 2013

@jacka nooo...mohla som to aj v kratšej forme písať 😀 😀 nepochybuj hned o sebe 😀 😀 😀

jacka
25. feb 2013

@letty86 si zlatá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
25. feb 2013

@jacka vieš, čo, podla mna je horšie stratiť ihlu ako niť 😀 , niť daš novu 😀 , ale ihla...to je problém...začínajúci alzheimer...to ti nehrozí 😉 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre