Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. mar 2013

@denisenko dakujem.........vynatieram ho..............uvidím ...hádam mu to zmizne ☹ ☹ ☹

denisenko
7. mar 2013

@jacka ...správny príííístup......ber všetko, čo dajú.....pokým sa dá.... 😉 😉 😉 ....fernetík pomáha???....pošlem muža kúúúpiť..... 😀 😀 😀

denisenko
7. mar 2013

....a jejej........niečo spadlo....idem kuknúť..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. mar 2013

....bomba v detskej izbe...a ničivá sila hurikánu menom Simon...... 😀 😀 😀 😀

jacka
7. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...............mne príde o chvlilu hurkán..............ale s dvojnásobnou silou 😀 😀 😀 😀 😀
fernetík....vždycky........nedám na ten liek dopustiť........ 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

jacka
7. mar 2013

@denisenko som zisťovala aj tú opatrovatelskú starostilov.....tam ma hned zabili.......zrušili......ale aspon viem .......však ked sa neopýtam umriem sprostá 😀 😀

denisenko
7. mar 2013

@jacka ...tak tomu verím, že dvojnásobná sila..... 😀 😀 😀 😀 ááá..už počujem capkať ručičky.... 😀 😀 😀 😀 inak...ma tak napadlo...ved fernet je bylinkový, či nie???....asi preto zaberá......... 😀 😀 😀

y hbnm xc vf jk . niečo od Simonka 😵 😵

jacka
7. mar 2013

@denisenko neboj nič....ved o chvílu máš Deniska doma........tiež ťa to čaká 😀 😀 😀 😉 😉 .....................vieš že neviem idem urobiť kuk.....tak ....liek na všetko.....zloženie....zmes bylín 😵 😀 😀

pekne píše.....už len prelož 😵 😵

jacka
7. mar 2013

😀 😀 😀 😀 😀 ................už mi odpísali....kopírujem

Dobrý deň, zaregistrovali sme Váš e-mail z oblasti zdravotnej a kúpeľnej starostlivosti.
Bude vybavený zaslaním odpovede alebo bude preposlaný na riešenie príslušnému odbornému útvaru.
Vyjadrenie Vám zašleme v zákonom stanovenej lehote, najneskôr do 30 dní.

denisenko
7. mar 2013

@jacka no vidíš...hned si múdrejšia, ked ti tak pekne napíšu..... 😀 😀 😀

jacka
7. mar 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................a teba vraj bolí hlava 😀 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
7. mar 2013

@jacka .... 😀 😀 😀 😀 už som aj zabudla, že ma bolí......... 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. mar 2013

...a idem si dať polievočku, kedže halušky asi tak skoro nebudú...... 🙂 ...pošlite chlapa kúpiť kvetináč...a aby splnil také ťažké kritéria....musí byť biely a štvorcový..... 😀 😀 😀 😀 😀 obed bude na večeru....... 😀 😀 😀 😀 dobrúúú chuť....

utka
7. mar 2013

Ahojte...
My sme mali tiež včera dukátové buchty a kyslú fazuľu. Aj dnes budú...
@denisenko bude Lucka, Viki už súhlasí. Uzavreli sme dohodu, že ak by bol chlapec, bude Lukáško, ako chcel on...

leninka75
7. mar 2013

@denisenko ..bude zima bude mráz 😀 😀 😀 😀 😀 .......nekupuj ty kvetináč 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. mar 2013

@jacka .........to hádam posielajú odpovede , že "ctrl C, ctrl V" 😠 😠 😝 😝

denisenko
7. mar 2013

@leninka75 ...musíííím....ale dovnútra, tak mi to nevadí..... 😉
@utka aj my máme kyslú fazuľu a dukáty.... 😅 😅 😅

uf...obžrala som sa..... 😅 😅 😅 😅 ......zááááááááááááááás.........................

jacka
7. mar 2013

@leninka75 ty si aké básnické črevo máš.... 🙂
síce neviem čo si to napísala...........ale súhlasím 😀 😀 😀 ..........................................no a ...neprivolávaj zimu 😉

jacka
7. mar 2013

@denisenko vidím že dukátky idu tento týžden 😉 😉 ........................................................hurikán došiel 🙂 🙂

jacka
7. mar 2013

ideme von.... 😝

utka
7. mar 2013

@jacka, nás si ty navnadila dukátkami...

utka
7. mar 2013

Mňa bolí zub ☹. Musím ísť na pohotovosť ☹

leninka75
7. mar 2013

@denisenko ...čo to vlastne ideš sadiť?.....

leninka75
7. mar 2013

@jacka ..však ma poznáš ja zimu nemusím 😝 ..ale také + 35 😵 😵 😵 😵 .......a to básnické črevo 😀 ...od rána mi v hlave hučí pesnička bude zima bude mráz kam sa vtáčku kam schováš 😉 ........

leninka75
7. mar 2013

@utka ...nepríjemné! ☹ ..drž sa....

denisenko
7. mar 2013

@utka uf...to poteší...ja zubára neznáááášam.....držím palce, nech je to rýchle a bez bolestné...teda, ak sa to dá.... 😖
@leninka75 ...musím trošku zväčšiť kvietkam miestečko na prežitie..... 😀 😀 😀 ...tak ty máš aj spevácke črevo????

jacka
7. mar 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................... 😀 😀 😀 kam sa chuda schová 😀 😀 😀 .............................35 to eeee 😝 😝 😝 😝 ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ale u nás je fajn zima........ 😝 😝 😝

jacka
7. mar 2013

@utka držkaj sa 😔

jacka
7. mar 2013

@denisenko ......ty máš doma kolko kvietkov??...

s mojím mužom je dnes na nevydržanie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. mar 2013

jáááj varím kukuričku...kto chce:::??? 😵 😵 😵 ..........................nedááám 😀 😀 😀 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre