Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
7. mar 2013

@denisenko ..ale čoby 😉 ....Lilka trénovala na hudobku 😀 😀

leninka75
7. mar 2013

@jacka..tak najskôr, že kto si dá a potom, že nedám 😠 😀 .....ale ja som drzľa, drzá a prídem a zoberiem 😀 😀 😀 .......a čože tvoj muž, nebodaj mu prídu červení?? 😀 😀 😀 😀

jacka
7. mar 2013

@leninka75 som vás chcela navnadiť....hodila som hadicu 😀 😀 😀 ............................................
muž?.......žeby nedostatok spánku 😀 😀 😀 😀 ...dúfam že zalahne s deťmi 😉

jacka
7. mar 2013

to mala byť udica 😠 😠 😝

letty86
7. mar 2013

ahojte 😉
ste toho popísali 😕
my od včera samé návštevy, včera poobede a večer dalšia, tá aj prespala....tak sme mali veselo 😵

leninka75
7. mar 2013

@jacka ..však rozmýšľam, že akú hadicu 😀 😀 😀 😀 .........nedá sa mi písať..všetci tu vyrušujú 😠 😠 😠 😝 😝 .....

leninka75
7. mar 2013

@letty86 .....taká zmena v stereotipe dobre padne 🙂 🙂 🙂 .......

leninka75
7. mar 2013

....idem ..pa

letty86
7. mar 2013

@jacka hadica, udica 😀 a kukurica nikde 😅 😉 ...ale by som si dala 😝 😉
dobrú 😔

denisenko
7. mar 2013

už som tu...jedným očkom.... 🙂 kvietky v nových kvetináčoch....nie veľa ich nemám...len som chcela niečo iné ako to, v čom boli..... 😉 ..bola som na návšteve, kuknúť švagrovcov...a hlavne bábätinko...taký drobček, až mi bolo na neuverenie, že aj Simčo bol taký.....a čo už z neho vyrástlo..... ☹ ☹ ☹ ☹ ked potrebuje, už sám prejde kam chce....ale ked chce mama, aby sám šiel, tak to eee.....baranček ako vyšitý......

denisenko
7. mar 2013

@leninka75 na hudobnú???...v škole, či chodí extra???? 😕
@jacka ...hadica....som myslela, že si schválne tak napísala..... 😉 😀 ...kukuricu by som si dala aj ja.....kolko máte tych mrazááákov????

utka
7. mar 2013

Tak zubarka mi zub vyvrtala a nechala tak...Má mi ho lečiť môj zubar.Mám ho stále citlivý...

jacka
7. mar 2013

len si robte srandičky................ 😠 😀 😀 😀 .......som bola rada že som aspon rýchli kuk urobila......čo dnes stvárali.......mali zakázané hádam aj dýchať 😝 😝 ................................som ich musela dať od seba.....s Maťulom sme písali do knihy predškolákov........s Peťulom sa hral ocinko........tak pol hodku bol klud.......potom to začalo znovu.........ale teraz už spinkaju 😵 😵

jacka
7. mar 2013

@utka to sa dalo čakať...........ono je najjednoduchšie ho vyšklbnuť....ja by som veru nešla na poho............ 😝

jacka
7. mar 2013

@denisenko mrazákov?.....jeden veliiiikýýýý...... druhý s ladničkou...... 🙂 ..............ale už mám kukuričku len na jedno varenie.... 😢 🙂 .........................deti ani nevečerali ked videli že som ju uvarila...........ved neva....napráskali sa ......maju brušká plné gulaté....... 🙂 🙂

jacka
7. mar 2013

@letty86 no vidíš ako vám dobre bolo...........isto aj detičky mali radosť 🙂 🙂

jacka
7. mar 2013

@denisenko bábätko by som si aj ja pomojkala................ 😵 😵 😵 😵 ............zlaté časy.....ked aj naši boli taký maličkatý 😵 😵 😵 😵 ...................a to už bude 7 rokov.....zachvíločku..... ☹ ☹ 😢 😵 😵 😵 😵

jacka
7. mar 2013

@leninka75 detto........veru ťažko sa rozmýšla........ked ťa rušia elementy 😀 🙂

jacka
7. mar 2013

idem aj ja....prajem dobrú nocku........krásne sníčky..............a huráááááá piatok......... 😵 😵 😀 😉

denisenko
7. mar 2013

idem dnes aj ja...dobrú nocku 😉

katka1819
7. mar 2013

posledná.....no čo už .....keď si tu aj sadnem že konečne popíšem niečo môj krpčajs mi to nedovolí mamííííííííímamíííííííí len sa na mňa šplhá aj on chce písať a myška sa mu strašne páči 🙂 ešte že ho tak strašne lúúúúúúbkam 😉 tak papa zajtra a dobrú nôcku všetkým kočenyyyyyyyyyyy 😵

utka
7. mar 2013

@katka1819 nie si posledná...
@jacka nevyšklbla mi ho, ale vyvŕtala...mne by kvôli doštičkám nemohla vytrhnúť zub...

utka
8. mar 2013

Prvaaaaa...ale ešte idem spať.

utka
8. mar 2013

Prajem nám krásny MDŽ.

jacka
8. mar 2013

ahojte...........

@utka .....aha.....som myslela že ho máš vonku 😕 😕
akoto že si prvá???...

jacka
8. mar 2013

aj ja Vám prajem krásne MDŽ 😵 😵 😵 😵

katka1819
8. mar 2013

ahoooooooj žienky aj ja nám prajem krásny Náš deň 🙂 😀 🙂

denisenko
8. mar 2013

dobré ránko... 😉 krásny dníček MDŽ si prajeme.... 😵 😵 😵 😵 ...vonku ako teplúčko...som bola na nákup, až taká paráda....človek vytiahne len tenisky 🙂 ...sa mi nechce veriť, že vraveli, že ešte príde zima....... 😝 😝 😝 😝

jacka
8. mar 2013

@denisenko čože ako je u vás????:.................nám tu niečo padá z neba......mrholí či čo........nejakých len 4st.....kdeže tenisky..... ☹ ☹ ...........................tiež mi je to divné že má začať snežiť a v noci bude pekne pod nulou 😝 😝 😝

denisenko
8. mar 2013

@jacka u nás je pod mrakom...ale teplúčko...tiež čakám, kedy začne mrholiť..... 😔 😔 😔 ...tak...zatiaľ neposielaj..... 😀 😀 😀 ......dnes idem off...asi mi príde brácho na návštevu, tak aspon upratať by som mala, nech ma potom neohovára...... 😀 😀 😀 😀 😀 a aj navariť..neviem prečo, ale včera sa všetko dojedlo...... 😝 😝 😝 .....aj by som zahájila nejakú očistnú kúru pre všetkých, žeby som mala výhovorku, prečo nevarím, ale ....Denisko je ako RTG snímok a ja tiež, takže zas nič..... 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre