Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
9. mar 2013

Dobre ranko...konečne noc vo svojej posteli.
@denisenko držíme mu päste!

leninka75
9. mar 2013

@denisenko...čo bosorečky!! 🙂 ......ale niekto iný tu na mňa škaredo zazerá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...a to nevie, že cez pracovné dni tu trávim doobedia 😀 😀 😀...uf mi odľahlo, že Peťo je OK 😀 😀 😀.......mala si včera tú návštevu?

denisenko
9. mar 2013

@leninka75 ...tototototototo.....poznám.......zas sedíš pri tom PC..... 😀 😀 😀 😀 ...jo, brácho bol kuknúť....zahral si partičku s Deniskom, pokukal domček, lebo tu ešte nebol, nastavil wifi a šiel po svojom..... 😀 😀 😀 ...on bol v žiline pre auto, tak sa stavil.... 🙂 .....

zas varím....si už pripadám ako zamestnaná kuchárka.... 😝 😝 😝

leninka75
9. mar 2013

@denisenko ..takže brácho bol užitočný 😀 😀 😀 ..juj len keď na tom telefóne seldovať kona je tak na dve veci 😝 ..čo povedal na domček?....že si sa dobre vydala? 😀 😀 😀
..ja ešte pridám kuchárka klonovaná s upratovačkou, učiteľkou a vychovávateľkou a prípadne ako bonus ešte vždy upravená milá manželka 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. mar 2013

@leninka75 ....milioooon bodov..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
9. mar 2013

Baby, aj ja si tak pripadám...
Ja zapekám rybie filety a k tomu zemiaková kaša. zajtra bude pečané mäsko, knedľa a kapusta...

denisenko
9. mar 2013

....pomoooooc....neznesiteľne ma bolí hlava...... 😔 😔 😔

utka
9. mar 2013

@denisenko mňa tiež dosť často bolieva... ☹

denisenko
9. mar 2013

@utka ....Zuzi, ja už v poslednej dobe fungujem len na ibalgine......posledné 3 mesiace mi dali zabrať..... 😝 😝 😝 😝

utka
9. mar 2013

@denisenko a ešte ti zaberá? Ja teraz tak maximálne Paralen, ale dávam si radšej magnézium...

jacka
9. mar 2013

ahojte..........

@denisenko bacha na ibalgin.....on sa nesmie dlhodobo užívať.....to len dobrá rada....miešaj ho niečím iným..................to sa brat dlho nestavil................................Deniskovi silno silno držím palčeky......klobúk dole pred ním 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
9. mar 2013

@leninka75 dnes.....som taká nervná......by som ..... 😠 😠 😠 😠 😠 ..........................som sa priznala mužovi o tej ručnej......aby to kukol keby niečo ......ved kolesá strašne smredli...som mu to ani nevravela...... 😅 .....tak vraj ako dlho.....-..ja ....len chvílu...keby vedel že pol cesty..... 😔 😔 😔 😝

denisenko
9. mar 2013

@jacka ...neboj...poznám čo je to za svinstvo....dávam si len vtedy, ked už to nemožem vydržať...a to ja vydržím veľa.... 😝 ....tiež mi pomože magnezko , ale dnes nejako nezabralo...... 😝 ....uf...pozrel to?.... 😕 ...niekedy je lepšie všetko nevedieť.... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

denisenko
9. mar 2013

@utka ....aj mna v tehu desne bolela hlava...ale magnezko zabralo...za celé tehu som zjedla asi 2 paraleny a to bolo všetko...... 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
9. mar 2013

@jacka ...tiež mám dnes nervy...na všetko a všetkých....a na seba samú extra...... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
9. mar 2013

...ach jáááj....čo som komu urobila???????.........Simonko urobil inventúru v Deniskových školských veciach........ 😝 😝 😝 😝

utka
9. mar 2013

@jacka a to ti išlo? ja sa na ručnej nemám šancu pohnúť...
@denisenko kľúúúd a nohy v teple 😉...

denisenko
9. mar 2013

@utka ...mám hrubé ponožky....to pomáha??? 😀 😀 😀 😀

utka
9. mar 2013

@denisenko nooo, neviem... 😀

denisenko
9. mar 2013

@utka ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......ticho, teplo, tekutiny a hlavne tepláky....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
9. mar 2013

@denisenko a teplé ponožky 😀

denisenko
9. mar 2013

@utka ja som vedela,že jedno "T" mi chýba 😀

utka
9. mar 2013

@denisenko ozaj, ako dopadol Denisko???

denisenko
9. mar 2013

@utka chudatko moje.šiel o 8.30 a prišiel o 17-tej. viac na facebooku 😉 buduci víkend by mal ísť do čadce 🙂

denisenko
9. mar 2013

a už som tu...chlapci ma pustili k PC... 😀 😀 😀 Denisko mal na návšteve kamaráta, tak drvili nejakú hru...na chvíločku.... 😀 😀 😀

utka
9. mar 2013

@denisenko šikovný Denisko...Gratulujemeee...

jacka
9. mar 2013

@denisenko blahoželám 😵 😵 😵 ..................hlavička je to teda poriadna 😵 😵 😵 ..........aj ste niekde s ním boli?:...myslím v cukrárni....alebo tak 🙂

jacka
9. mar 2013

@utka ja aj keby som mala balvany pod kolesom tak idéééééééém 😀 😀 😀 😉 ........................

jacka
9. mar 2013

dobrú nocku.... 🙂

utka
9. mar 2013

@jacka mne sa nedá na aute ani pohnúť, keď mám ručnú...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre