Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
25. mar 2013

@jacka ..ja už budem jednoducho robiť z dlhých kraťasy..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
25. mar 2013

@denisenko ....jo, jo taky tak 😝 😝 😝 😝 😝 .........celý týždeň má byť ešte na dve veci 😝 😝 ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
25. mar 2013

@denisenko ......jaaaj dobrá čokoládka 😵 😵 😵 😵 .......chutí ti aj tá s bielou čoko?......mne eeee, len klasika 😵 😵 😵 😵 😵 ......som z nej robila na vianoce šuhajdy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
25. mar 2013

@leninka75 ale akurát som sa bavila so svokrou, že si ešte dobre pamätám, ako som 1. apríla bola na nákupoch v čižmách, roláku a zimnej bunde..... 😉 😉 😉 ....aj do porodnice som tak šla, takže....lenže predtým bolo už 2 týždne teplúúúúčko.... 😠 😠 😠 😠

denisenko
25. mar 2013

@leninka75 ..z tej horkej? ja tiež len tú...skúšala som aj bielu, ale...presne.....eeee...horká, je horká..... 😉 to si tam dávala celé aj s tou náplnou??

leninka75
25. mar 2013

@jacka..no pekne, pekne sa ma snažíš dostať kam potrebuješ 😀 😀 😀 😀

jacka
25. mar 2013

@denisenko ladové kaštany?.................ved to je také sladké že mne stačí jedna kocka na celý den......ale v šuhajdách sú dobré 😉 .......................pošli pošli drahého .....fajn medicína................teraz som čítala leták maju v akcii v metre..........poviem aj ja mužovi mu nedám pokoj 😀 😀 😀 .....................ja urobím pren čokolvek 😀 😀 😀 ........som ochotná sa s ním aj pohádať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......................................držím palce na jazde.... 🙂

jacka
25. mar 2013

@denisenko kraťasy som aj ja robila.....ale už ich má veeeelmi veeeeeelmi veeeela 😀 😀

leninka75
25. mar 2013

@denisenko .....áno celé som roztopila a ešte som pridala tú veľkú mliečnu čoko od orionu...ja teda šuhajdy nemusím, ale tieto boli mňam, mňam 😵 😵 😵

jacka
25. mar 2013

@leninka75 ja teba .......kam prosím ťa.............čosi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to o mne myslíš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
25. mar 2013

@jacka ..to si dobrá kocka na deň 🙂 🙂 🙂 .....ja keď dostanem chuť, tak aj tri celé sú mi málo 😀 😀 😀 😀 .........mne ti teraz nejako chutí vaječný likér 😵 😵 😵 😵

leninka75
25. mar 2013

@jacka ... o tebe len to najlepšie 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. mar 2013

@jacka ....ved ide leto, bude treba..... 😀 😀 😀 ...v metre??...pošlem, pošlem.... 😀 😀 😀 mám síce už v chladničke na učebni odložené šampáňo...ale tak to ja nemusím .... 😠 😠 😠 😠 ...no vidíš, ja som práve "zožrala" celú tyčinku....a až potom som kukla aká kalorická bomba to je..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. mar 2013

..a čo som sa práve dozvedela???....že v nedelu sa mení čas?...to už zas?????? 😕 😕 😕 😕

jacka
25. mar 2013

@leninka75 ja čítam že kočka 😀 😀 😀 no mne dne hrabe načisto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 ..........už sa víkend začína prejavovať 😝 😝 😠 😀 😀

denisenko
25. mar 2013

@leninka75 ....som kupovala v akcii 2+1....tiež som vedela, že mi jedna nebude stačiť..... 😀 😀 😀

jacka
25. mar 2013

@leninka75 ved preto 😵 😵 😵

jacka
25. mar 2013

@denisenko v metre............ale od 27...............vlastne akurát 🙂 🙂 ........................to ako možete zjesť celu tyčinku kaštanov......... 😕 😕 😕 ....................až mi zimomriavky naskakujú 😀 😀 😀
konečne sa mení....deti mi začali vstávať o 5 tej ráno 😠 😠 😠 😠 😠 to bude potom tak akurát 😉

jacka
25. mar 2013

nejak sa nám tu zotmelo.................dúfam že to nič neznamená 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝

jacka
25. mar 2013

@denisenko aj vlani bolo takto chladno?..........čo už tomu počasie hrabe... 😠 😠 .......................................vy ako s oslavou?....aku bude mať tortičku? 🙂 🙂

leninka75
25. mar 2013

@jacka ..............jaaaj ja som tam zabudla dať mäkčeň 😀 😀 😀 .....jasné, že kočka 😉

denisenko
25. mar 2013

@jacka ....ako ???...pošli, ukážem ti..... 😀 😀 😀 😀 😀 veru, aj vlani bolo chladno....fusak a podobne.... 😠 😠 😠 ...oslava...ani neviem, nejako vobec nestíham...letí to všetko tak rýchlo....dneska tu svokra spomínala, že vlastne je už velká noc...a ja nemám ešte ani výzdobu....koláčiky nejaké kúpim a tortička.... 😕 😕 😕 😕 😕 ..ani potuchy nemám...ale po strede hádam niečo stvorím.... 🙂

leninka75
25. mar 2013

@jacka ....keď spomínaš tú tortu..idem ja od vás, korpus mi už vychladol, tak idem mužíčkovi dorobiť trasenú tortu 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
25. mar 2013

jááj, no to som ešte chcela......Denisko od včera kýcha a soplí.....a vraj ide druhé kolo chrípok.....tak sa tešíííííím 😝 😝 😝 😔 😔 😔 a už idem....lebo takto nestihnem ani "omietku" na seba hodiť 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. mar 2013

@leninka75 mužíčkovi všetko najlepšie k narodeninám.... 😉 😉 😉

jacka
25. mar 2013

@leninka75 😵 😵 😵
ja sa tiež pripájam...všetko nejlepšie 🙂 🙂 🙂

jacka
25. mar 2013

@denisenko pošlem.....pošlem....má ich schované.....lebo deti by ich zjedli ani by som žmurnuť nestihla 😝 😉 ..............držím palce na jazde 😵 😵 😵 .......................................ja tiež nemám nič..nejak mi je to divné vonku mrzne....a ja dám jar do domu 😝 ☹ .................a ešte k tomu ak nasneží...........tak rovno vianoce 😝

jacka
25. mar 2013

@denisenko inak...ja Maťko brhle.....celkom slušne...........dala som mu caliový sirup ......tak uvidím..............bež bež...ešte príd 🙂

leninka75
25. mar 2013

....hotovo 🙂 ....a ďakujem za priania a odovzdám 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
25. mar 2013

..my sme včera vytiahli veľkonočnú výzdobu......hádam pomôžeme tej jari už konečne prísť 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre