Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013
jacka
29. mar 2013

@leninka75 ty čo včera??? 😕 😕 😕

jacka
29. mar 2013

@denisenko podobne 😵 😵 😵 ....................len škoda že to aj vonku tak nevyzerá 😉

jacka
29. mar 2013

podelte sa aj vy ako to u vás vyzerá z okna 🙂 🙂 🙂

jacka
29. mar 2013

@denisenko vidím ťa 🙂 😵

denisenko
29. mar 2013

@jacka ...u nás je snehová chumelica....vetrisko..... 😝 😝 😝 😝 ....Simčo nechce spať, Denisko mi piští za ušami, že on chce ísť hrať nejakú hru...tatinko šiel do PL cez Tatry....no ...jednoducho...krásny den pred nami..... 😠 😠 😠 ...ale na obed bude vyprážaný karfiol a to mám hned dobrú náladu....... 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

@jacka wáááááu......počkaj....aj ja dám foto...včera sme mali všetko pekne takmer zelené...snehu nebolo...a dnes.... 😝 😝 😝

jacka
29. mar 2013

@denisenko karfiol.....pošli...............................našťastie tu nefúka......aj ked mne je to jedno ...von sa nejde.....može sa tam diať čokolvek........horšie je to s vaším tatinko.............bola by som ako na ihlách 😔

denisenko
29. mar 2013

...bude to stačiť takto?????

denisenko
29. mar 2013

@jacka ...ani mi nehovor....do večera sa hádam vráti... 😖 😖 😖 a ja som chcela ešte ísť dneska do obchodu.....že s kočíkom...ha ha.... 😀 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2013

@denisenko aj tu sme mali včera blato... 😝 a ráno som skoro odpadla......neverím čo sa to deje 😝

denisenko
29. mar 2013

...inak, niekde mám aj vianočnú fotku z okna...a isto nebude žiaden rozdiel..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
29. mar 2013

@denisenko stačí 😝 😔 ................ 😔

denisenko
29. mar 2013

@jacka mna už táto zima vááážne nebaví....... 😝 😝 😝 😝 a že v nedelu na cestu...idem kuknúť nejaké SHMÚ alebo čosi, že akože dokedy toto biele ho..o bude padať...... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
29. mar 2013

@denisenko hádam sa vráti......tam to musí byť horšie.... 😒 ........................ja som tiež muža vyhadzovala do metra.........no a nechce....ktovie prečo 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

@jacka ..no ale ....aj tak máte viac..... 😠 😠 😠 😠 😠 ....neposielaj,.......nezáááávidím...... 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

@jacka vieš čo ten moj včera zapotil?...že : a nemohla by si šoferovať k vašim už ty?..... 😀 😀 😀 😀

jacka
29. mar 2013

@denisenko veru žiadny rozdiel medzi vianocami a velkou nocu....... 😝 ................................................v nedelu idete preč?...kedy sa vrátite?.................................................ale ja som dobručká...postaviate snehuliakov.... 😀 😀 😀 .......................vieš akú bude mať Denisko radosť ?...... 😵 😀 😀

jacka
29. mar 2013

@denisenko no ale to by si mohla......... 😵 😵 😵 ............................do nedeli daleko....ešte aj teplo može byť 🙂

jacka
29. mar 2013

@denisenko počkaj.....ale ved ti ešte nemáš vodičák....že už ti hned dali?

katka1819
29. mar 2013

no hotovo tie fotky 😅

denisenko
29. mar 2013

@jacka ..jasné, že nemám....čo si.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. mar 2013

@jacka a vieš prečo???.....aspon ja budem mocť piť a on nie.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
29. mar 2013

ahojte 😉
krásne sviatky...zasnežené, ale velkonočné 😀 😕

letty86
29. mar 2013

😀 😀 😀

letty86
29. mar 2013

pohlad z nášho okna...podobný.....hlavne, že zajac na okne a za ním perinbabu rozdrapilo 😅

jacka
29. mar 2013

@denisenko som sa musela ísť hrať....človeče....vraj som nervná 😀 😀 trošku na ukludnenie 😝 😝
kedy budeš mať vodičák?

jacka
29. mar 2013

@letty86 no pekne je aj u vás 😝 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre