Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
9. apr 2013

@katka1819 ..ako sa máš ochorenko? 😉 ....je ti lepšie?.......inak ty si origoš učka??? 😕

jacka
9. apr 2013

@denisenko .....paráda.....sneh 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..................tak toto by aj mna na pálilo 😠 😠 ...................Simonko si dal na čas ☹ ..........ale aspon ti za chvíli pojde spinkať....nie?....

denisenko
9. apr 2013

@leninka75 ..ved to...on je od narodenia ako to počasie...ked je pekne , tak je dobručký a spí....a ked je škaredo, tak je škaredý...... 😠 😠 😠 😔 😔 😔

jacka
9. apr 2013

@leninka75 však sa len skus schovať............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@denisenko to je pekne na figu.....teraz je viac škaredo ako pekne 😔

leninka75
9. apr 2013

@denisenko ..aspoň vieš ako bude, keď máš takú žabku rosničku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...nemusíš kukať Iľka 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. apr 2013

@jacka ..to by ma ani nenapadlo!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .......v schovke som nebola nikdy dobrá 😒 .....

denisenko
9. apr 2013

@jacka .....našťastie viac prší, vločky sú len kde tu....ale ja ich vidíííím..... 😝 😝 😝 😝 😝 ..a tuším ich začalo padať viac.... 😔 😔 😔 😔 😔 .......kde je im koniec????? 😕 😕 😕 ...a mna tak desne bolí chrbát.....seknuté v krížoch a rameno....uf...toto dneska budem ťažko rozchádzať..... 😝 😝 😝 😝 ....čo varíte???

denisenko
9. apr 2013

@leninka75 no....na Iľka je tak spoľahnutie....radšej už nekukám..... 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
9. apr 2013

@denisenko ..aj u nás padá dážď so snehom 😝 😝 😝 😝 .....a Lilina sa vybrala v sukni 😝 .....ale má hrubé pančuchy, tak hádam je to OK......

leninka75
9. apr 2013

@denisenko ..už sa na tebe prejavuje únava z nosenia žabiatka??? 😨 ☹ .............tak potom je tu ešte Jurčovič 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. apr 2013

@denisenko ..ja varím fazuľu a palacinky ....... ty ideš čo?......

jacka
9. apr 2013

@denisenko .......to nevadí....ja keby som videla sneh....tak .....fernetík to istí 😀 😀 😀 ....................to by chcelo injekciu.... ☹ .........................varím.....dukátky.......a.....koprovu polievku..............ty?

denisenko
9. apr 2013

@leninka75 ...som sa aj chcela spýtať, že či aj u vás padá.....ale nechcela som provokovať..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...no....Jurčovič...to už radšej ten.... 😀 😀 😀 😀 ...únava z nosenia....aj tak by sa to dalo..ale skor kombinácia skoliozy, pokročilého veku a zlého počasia......plus 10 kíl živej váhy k tomu...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
9. apr 2013

@leninka75 ty dávaš tým meterologom.......jeden horší ako druhý...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@denisenko
@leninka75 neopovážte sa sem poslať čo i len jedno biele čudo...... 😠 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. apr 2013

@jacka ...fernetík???....no...už je len na dne.... 😀 😀 😀 😀 ...koprovú polievku???...to ako??? 😕
@leninka75 ideálne Deniskové menu...pošlem ti ho na obed.... 😉

mladý pán si nakázal klasiku......rajčinovú polievku a rezne......Petrík len očami prevracal, ked ma videl, že som šla vytiahnuť mäso..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. apr 2013

a už idem...plačko vrieska..... 😠 😠 😠 😝 😝 😝

leninka75
9. apr 2013

@jacka .....ešte tam býva taká nejaká Miriama a Hanzlinger 😀 😀 😀 😀 😀 .........a po tom fernetíku sa tizdajú tie vločky ako čo?????? 😀 😀 😀 😀 😀 .....

leninka75
9. apr 2013

@denisenko ....mňa zaujal ten pokročilý vek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............kľudne pošli, hladom u nás nezahynie 😀 😀 😀 .........rezne mu teda idú 🙂 🙂 🙂 ........keby mohol tak hádam aj 3x denne 😉 😉 😉 😉

jacka
9. apr 2013

@leninka75 .......daj pokoj s tými onými so stanice...... 😀 😀 😀
vidím slnko 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........žiadne vločky.... 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@leninka75 zlomila som nožík........teda len špičku...... 😀 😀 ..dúfam že muž príde ked budem spať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@denisenko normálne na kyslo......fuknem tam vajíčko.....ešte som dala aj tekvičku.............a na koniec kopor 😉

denisenko
9. apr 2013

@jacka ja som zlomila špičku včera...spadol mi na zem...len horšie že pri páde mi trafil ruku.....ááále, tak na pohotovosť to nebolo..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...tak to potom máš akoby tekvicovú? vyzerá to dobre..... 😉
@leninka75 ...no, reznové obdobie..... 😀 😀 😀 😀 😀 a ja rýchlo varím, pokým má chuť na mäsko.... 🙂 ...v nedeľu mal palacinky... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. apr 2013

@denisenko ako dobre......nepoviem mužovi že som s ním buchala do zamrznutej tekvice 😉 ................................fakt si sa porezala?....... ☹ .................................ale nehovor to nahlas....tekvicu deti nelubia 🙂 ...........................rýchlo príd aj ku mne navariť.....dnes mi stoja ruky 😠 😉

denisenko
9. apr 2013

@jacka ...no jo....šikovná som.....rezné rany to je moje.... 😀 😀 😀 ....jáááj....zamrznutá tekvica......mna tak čaká polozamrznúté mäso....tak dúfam, že to dopadne lepšie...... 😀 😀 😀 ....nevadí, že neľubia...ved zas ona nemá až takú výraznú chuť, aby na to prišli....ja som na jesen dávala tekvicu do veľa vecí, Denisko to tiež neľúbi...som ju nakrájala na kocky a povedala, že sú to zemiaky...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
9. apr 2013

.....a.....pokakajko už stíchol...tak hor sa do varenia..... 😉

leninka75
9. apr 2013

@jacka ... 😀 😀 😀 😀 ....to musím skúsiť s tým fernetíkom 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. apr 2013

@jacka
@denisenko ....do cirkusu s vami..bude vystupovať ako železné ženy - lámačky nožov 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
9. apr 2013

@jacka
@denisenko ..mi napadlo s tou tekvicou aká je Lilina prešpekulovaná 😅 😅 😅 😀 😀 ...tekvicu síce zje, ale frfle pri tom...včera sa pýtam, že čo variť.....a ona opica dobre vie, že tekvicu už nemáme, tak naschvál si zaželala, že tekvicovú polievku a ešte aj očičkami zaklipkala 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre