Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
2. júl 2009

jeeeej jacka 😵 ......veru komu je lepšie 😵 😵 😵

leni pa pa 🙂

idem si ja umyť podlahy kým Simča spinká 😉

denisenko
2. júl 2009

halo, už sa všetci kúpete?

denisenko
2. júl 2009

😀 fajn nápad, ten dátum , aj my blahoželáme oslávencom 😀
nech sa im všetko vydarí a pevné nery pre mamičky 😀
my si ešte počkáme, však aninka 😀 😀

mirrinka
2. júl 2009

Matejkovi prajeme aj my s Liankou všetko najlepšie k trom rôčkom 🙂
a ďakujeme ešte raz za blahoželania 😉

jacka
2. júl 2009

dakujem vám pekne.....ste zlaté 😵

jacka
2. júl 2009

my zaspinkal vonku na deke...no čo už..voda spravila svoje 🙂

siwike25
autor
2. júl 2009

Vela štastia zdravia,vela štastia zdravia Matejko lalllaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaa,všetko najjjjjjjjjjjjjjjjjjj naaaaaaaaaj k 3r, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Inač čaute herečky,u nas zas pršalo!!!!ešte dobre že sme sa nešli kupat 😠 😠 😠 ale dufam že zajtra pojdeme do Galandie 😉 😉 😉

siwike25
autor
2. júl 2009

A Simonko posiela veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelaaaaaaa
pusiniek Matejkovi 😉 😉 😉

utka
2. júl 2009

Ahojte!!!
Konečne som sa sem dostala...
Matejkovi prajeme všetko naj...k narodeninkám 😉
leni, aj vám k výročiu 😉
Aj u nás sa prehnala búrka, ale už prechádza.
My sme boli doobeda na nákup autom a niečo mi tam búchalo v kolesách, tak mi manžel vybavil u nich v práci, nech sa mi na to pozrú. Ale všetko je OK, tak zajtra môžeme vyraziť na cestu k našim. Ešte som sama nešla, tak zajtra mám premiéru 😉

utka
2. júl 2009

No mám pocit, že búrka sa vracia...Som myslela, že pôjdeme von, lebo Viki je ako z divých vajec, ale asi ťažko ☹

jacka
2. júl 2009

ahojte....dakujeme pekne 😵 😵 .....siwi..pusinka odovzdaná 😉

utka uvidíš že sa ti bude dobre šoferovať...nikto ti do toho nebude kecat...ale držím palce...potom napíš ako štastlivo ste došli..... 😉 🙂

utka
2. júl 2009

jacka, dík...aj ja si myslím, že to bude v pohode...Doobeda by ešte nemalo byť ani veľa áut a nebude mi nikto do toho kecať 😉 😀

utka
2. júl 2009

Kde ste???

jacka
2. júl 2009

túúúúúú 🙂

utka
2. júl 2009

Ideme papať...

jacka
2. júl 2009

a my kupat....je ako z divých vajec...sa teším ked príde ocinko domov..ale to už bude hádam spat 😝

aninka29
2. júl 2009

aj ja som tuuuuuuuuuuuu 🙂

Simka spinkala do tretej 😵 😵 😵 a potom sme boli vonku 🙂 ............už sme sa aj okupkali,napapali aj nechtíky nalakovali 🙂

jacka to je jedno kde Maťko zaspinkal,hlavne, že zaspinkal 🙂 😵

utka veľa šťastia na cestách 🙂 a potom sa ohlás 😉

utka
2. júl 2009

aninka, ďakujem.
Jasné žienky, budem hlásiť príchod hneď ako sa dostanem na net 😉.
Už sme napapaní, za chvíľu ideme do vane. Aj Viktor je taký besný 😠 . Sa už teším na zajtra, konečne budeme s tatinkom 😉

denisenko
2. júl 2009

halo, halo, kto je tam?

denisenko
2. júl 2009

😠 😠 😠 wow, hrmííííí... a čosi aj sem tam kvapne, žeby sme sa dočkali? 😢 😀

utka
2. júl 2009

denisenko, ahojky 😉...No žeby? som Vám poslala dáždik. tu už prestalo a vykuklo aj slniečko...

denisenko
2. júl 2009

utka, dakujeme 😀 😀 😀 😀 ale asi sa vypršalo niekde poceste, predsa len je to daleko, lebo je tu sice čierno ale padlo len pár kvapiek a dosť. toto máme každý druhý den.....!! 😝
Viki sa ešte besní? denisko už spinká 😀

utka
2. júl 2009

Jasné, že besní. veď ešte nie je jedenásť hodín ☹

utka
2. júl 2009

No deti sú okúpané, idem teraz ja do vane 😉

denisenko
2. júl 2009

utka, to počasie berem spiatky, tak si nám poslala inú černotu, ale moc neprší len hrmí a blýska sa, a ja sa teraz bojím..... 😲 😲 😲
neutop sa vo vani 😀

aninka29
2. júl 2009

aj Simka už spinká 🙂 🙂 🙂

u nás tiež poobede hrmelo........som sa potešila, že z toho niečo bude 😝 ale nič 😝......takže zase si robím čerstvý vzduch s ventilátorom 😉
mamky idem sa učiť trošku 🙂

dobrú nocku 🙂

siwike25
autor
2. júl 2009

Leni všetko naj naj naj naj naj naj naj k vyročiu 😉 😉 😉
Moj herec nespal pobede a o 17.00 sme zapli rozpravku a otočim sa a on chrni,tak toto teda nie,sup von z postele a o 19-30h už pekne okupany,napapany a už aj spinkal 😉 😉
Včera spal do 17-18h a potom sme išly spinkat o 00.00,heheheheheh ešte aj tatinka počkal 😠 😉 😉 😉
Unas pršalo 30 min. a potom sme boly v zahrade.Zajtra sa budeme kupkat v zahrade vo velkom bazene,huraaaaaaaaaaaa už sa tešime.Dufam že mi nepride mrcha alebo bude pršat 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
2. júl 2009

siwi, mrcha je...? presne tá osoba, o ktorej su vtipy?
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

siwike25
autor
2. júl 2009

Denisenko,tu na modrom koniku je mrcha-menzes alebo ako ja hovorim šašo dostal pohube,hehe 😀

utka
2. júl 2009

Som tuuuu...
aninka, len sa učkaj 😉...a hlavne testuj 😉
denisenko, neutopila som sa...No nechcela som ťa vystrašiť čiernotou a búrkou ☹.
siwi, ahoooj. Ja som tiež včera dostala mrchu, ale tampóny to istia. Tiež plánujeme u našich Vikimu napustiť bazénik. Aspoň nohy si tam omočím 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre