Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
10. apr 2013

@denisenko to vyzerá na dosť velký kopec........tak som bola len zvedavá čo sa deje ked leje..... 😉 ....tam niekde sa chodíte aj sánkovať?......

katka1819
10. apr 2013

@leninka75 segra býva tiež v Bytči asi 5 minútiek pešo odo mňa 😀

denisenko
10. apr 2013

@katka1819 Kati, Ty si z Bytče??? 😕
@jacka ..dá sa aj sánkovať...ale to je také...hrbolaté.......a nie až tak strmé, ako to vyzerá...ale Denisko aj lyžoval..trošku.... 😉

jacka
10. apr 2013

@denisenko ....aha.....hned som mudrejšie 😉 .....................Simonko spinká? 🙂

katka1819
10. apr 2013

@denisenko však už som ti tu niekedy písala že na skok a gulášek mi príde od teba expresom ešte horúci 😀 😀 😀

denisenko
10. apr 2013

@katka1819 ...ná..skok....to može byť hociktorým smerom...toť Durčiná za rohom.... 😀 😀 😀 😀
@jacka ...už sa vyspal....dávno.... 😝 😝 😝 😝 sa mi tu tmolí pod nohami.......vrrrrrr.....s autíčkom a myškou v rukách...... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. apr 2013

..aaa hotovo, dvoje nohavice skrátené 🙂 ......a vy si tu veselo kecáte a mňa nezavoláte ☹ ☹ ☹ ☹ 😀 😀 😀

denisenko
10. apr 2013

@leninka75 ....a nevieš povedať, že ideš šiť???...mám tu takú kopočku na plátanie..... 😉 😉 😉 😀 😀 😀

denisenko
10. apr 2013

..ha ha...baby, včera mal Petrík dobrú náladu....dnes šiel oveľa skor do práce, tak vravím, že ked bude liať, budem musieť ísť zaniesť Niska do školy ja...inak chodí on po ceste do roboty...a on na to: ved ti vytiahnem auto..... 😀 😀 😀 😀 😀 ...no, najskor by mi musel ukázať, kde a ako fungujú stierače a iné pochutiny...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. apr 2013

@denisenko ..jaj moja to máš ako ty s tým žehlením 😉 ..pekne potichučky, nikomunič a potom zrazu, že ožehlené a ja doma kopiská 😀 😀 😀........aaaale nabudúce dohodneme ty žehlíš ja šijem 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. apr 2013

@leninka75 ....dobre...ja som za..... 😀 😀 😀 😀 ...ja som ráno žehlila obliečky...si ma musela isto vidieť, ked vieš..... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. apr 2013

@jacka ,,,no škoda som myslela, že už si to vybavila...dúfam, že si nevychladla?? 😉 .......aha takže aj Dr. má zlú skúsenosť 😝 ......nezvažovala si inú škôlku?..... 😕

denisenko
10. apr 2013

maminky...vraj to dnes končí... tak pekne poprosím....hlasujte....dakujemmmmm
http://lesk.cas.sk/zlaticko2013/profil/2262/voted

katka1819
10. apr 2013

@leninka75 akože skrátené...aj ty si krajčírôčka ?

katka1819
10. apr 2013

@denisenko moja a ako to je s tými hlasmi lebo jedno dievčatko tam má viac ako 5000 hlasov 😕 to ti nestihneme asi dohlasovať na tento počet 😅 aaaaaaaaaaaale máš opäť jeden naviac 🙂

jacka
10. apr 2013

@leninka75 nie nie nevychladla 😀 😀 😀 ...ešte mi ocino vravela že mám poslať muža........vraj na chlapa sa viac zlaknu.......ale ked už som naštartovaná.........skusim mu zavolať..... 😀 😀 .........................ja tu mám tiež kopisko na šite......... 😠 😠 ale toto je jedna z vecí to fakt nemusím....tak sa len kopí a kopí

jacka
10. apr 2013

@denisenko máš.......škoda že si častejšie nedala.... 😀 😀 😀 😉 .............ale nejka je to divné dám hlas a neukáže sa to tam?...prečo?

jacka
10. apr 2013

ideme sa nachystať.......... 🙂 .......Maťko sa už určite neviem dočkať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ..............a to mi povedal že na obed mám pre neho prísť....a potom ho doniesť nazad,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😠

utka
10. apr 2013

A teraz sa priznajte, ktorá k nám poslala dážď 😠 ???
Tak a máme pravý bláznivý apríl...

jacka
10. apr 2013

@utka ja nie........tu neprší už..... 🙂

v školke zas nič 😠 😠 😠 😠 ...riaditelka šla na schodzu..........asi mi ju skrývaju 😠 😠 😝

jacka
10. apr 2013

🤐 🤐 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 pst 😎 😎 😎 😎

utka
10. apr 2013

@jacka tak to je už podozrivé... 😠

jacka
10. apr 2013

@utka ja sa nevzdám 😠 😠 😀 😉

utka
10. apr 2013

@jacka však určite sa nevzdaj! Nenechaj to len tak!!!

leninka75
10. apr 2013

@denisenko ..som ti išla čo si napísať o cca 10:15 a bum vypli elektrinu 😠 ..a teraz už neviem čo som chcela 😕

leninka75
10. apr 2013

@jacka ..to je už fakt divné!!!! 😅 😅 😠 😠 😝 😝 😕 😕 😕 ......zajtra si zgustneš 😉

leninka75
10. apr 2013

@katka1819 ..krajčírka amatérka 😀 😀 😀 😀 😀 .........čo potrebujem zašiť si zašijem 😉 😉 😉

leninka75
10. apr 2013

@utka ....ja by som vedela o niekom kto má 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 .......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀
...u nás tiež prší 😝 ..........

leninka75
10. apr 2013

...úlohy.....a plávareň...pááááááá

jacka
10. apr 2013

@utka
@leninka75 kecala som aspon s veducou v jedálni..........nestíhala so mna.......tak ma podporila že to tak nemám nechať........a nenechám.....vraj nemám meniť kvoli jednej ženskej školku.........že ma to može čakať aj v inej...........toto jej neprejde.......ale dik aj za vašu podporu

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre