Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. apr 2013

@letty86 ako bolo vonku? 😎 😎 😎 .........

denisenko
18. apr 2013

@jacka dala som mu vínové obklady na nožičky,posedel si v harmančekovom čaji,dostal nurofen a diazepan... Už mu možem dať len pusu na čielko...viac mu pomôcť neviem...☹ peťko to ešte nemá? Tak ja si tiež myslim,že možno je najlepšie ked už si to vedia čistiť sami

jacka
18. apr 2013

@denisenko urobila si pre neho všetko....................pomohla si mu perfektne....vieš čo nemá to celkom stiahnuté.......len taký mini kusok mu chýba........................veru sami.........tiež si to myslím

utka
18. apr 2013

@jacka
@denisenko ani Viki to nemá ešte úplne a ani to neriešim...postupne sa to uvoľňuje a hotovo...

denisenko
19. apr 2013

Dobré ranko 🙂

jacka
19. apr 2013

ahojte....

@denisenko akú ste mali noc?

utka
19. apr 2013

Dobré ranko...

katka1819
19. apr 2013

pekné ránko 😀

denisenko
19. apr 2013

@jacka ...noc bola dobrá....chlapi spali do 5,45...všetci traja...bez nočného budenia.... 🙂 ale teraz už zas má teplotu.... 😒 😒 😒 ...tak ale už aspon trošku chodí a vyzerá, že mu je celkom dobre.... 🤐 🤐 🤐 🤐

jacka
19. apr 2013

@denisenko aspon že tak.. 🙂 ...............takže dnes by to mohli byť lepšie 😵 😵 ....žiadne ruky 😉

denisenko
19. apr 2013

@jacka ..tak to dúfam, že už bude dobre.... 🙂 ozaj...dala si Peťkovi tie Atb?... 😕 😕

jacka
19. apr 2013

@denisenko dala..... 😝 .............Maťko začal nejak divne rozprávať.....dúfam že nebude chorý 😔 ,..........................................vy idete tiež do školy prírody?

jacka
19. apr 2013

@leninka75 mám ťa 😵 😵

leninka75
19. apr 2013

ahojte!!! ...a už sa nám primráča ☹ ☹ ☹ .......

@denisenko.....som na vás hneď ráno myslela, že ako.......tak si chlapi pekne pospali 🙂 🙂...a ty čo už nepotrebuješ spávať??? 😀 😀 😀

@jacka ..aaale nevyplazuj 😉 ..aspoň sa to Peťkovi preliečilo 🙂 🙂 🙂 .........už by veru nemusel byť Maťko chorý ...zo zajtrajška asi nebude nič, že?? ☹ ☹ ☹......

denisenko
19. apr 2013

@jacka ...žeby hrdielko???.... 😕 😕 😕 ...škola v prírode..nikto nič nepovedal...takže asi nie.... 😒

denisenko
19. apr 2013

@leninka75 ...či nepotrebujem?...ale...spala som na gauči...proti balkonu...tak prvé slniečko rovno do očí..... 😀 😀 😀 😀 ale posťažujem sa.....musím....odkedy sa tatinko prisťahoval do spálne, ja som sa odsťahovala.....ale zas to prospieva Simčovi...jednoznačne ho tatinkove chrápanie upokojuje.....začal spávať celú noc..... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 a tato sa naučil dať mu cumlík, hned len čo mrnkne.... 😀 😀 😀 😀 ...už ma nepotrebujú..... 😀 😀 😀 😀

utka
19. apr 2013

Veci pobalené, už len povysávať a umyť podlahy...
Poraďte, čo mám variť narýchlo a len dnes na obed pre mňa a Vikiho...

leninka75
19. apr 2013

@denisenko ......pekne to točíte na gauči, teraz je na rade simčo 😀 😀 😀 😀 .......aspoň je ako tak pohodlný, že sa vyspíš??....to vieš chlapi si rozumejú, majú vlastnú reč 😀 😀 😀 😀 .........jasné, že nepotrebujú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......ha-ha-ha...som sa pobavila 😅 😅 😀 😀 😀

leninka75
19. apr 2013

@utka ....a vy kam zasa????? 😕 😕 😕 😕 ....žeby cestoviny??? 😉

jacka
19. apr 2013

@denisenko to máte fajn zadelné......ten gauč je nejaký zázračný 😀 😀 😀 ......................Simonko by asi chcel do svoje izbičky.... 🙂 😉
@leninka75 preliečil?.......ja ti neviem....ráno kýchol a mal husté soplíky......som zvedavá čo am zas čaká v školke 😔
@utka cestoviny.... 😉

jacka
19. apr 2013

@leninka75 neviem čo so sobotou?......posledná odpoved bola že koho vraj kvety zaujmajú 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝 ........radšejna traktory pojde

leninka75
19. apr 2013

@jacka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .....škoda.............

jacka
19. apr 2013

@leninka75 veru 😔 😔 ☹ .....................teraz ma napadlo ešte by som mohla cez Maťka ho prehovoriť....vyskúšam za to nič nedám 🙂

leninka75
19. apr 2013

@jacka ....len skúšaj, budem rada 🙂 🙂 ...inak teraz je tam 1x aj výstava mušlí 🙂 🙂 🙂 ......

leninka75
19. apr 2013

..idem makenzi 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. apr 2013

@leninka75 mušlí?...... 😕 🙂 ..........dobre vyskúšam až ho uši budu bolieť 😀 😉
ja som si akurát kávu spravila...........ešte deťom cestoviny uvariť......a fajront 😀 😀

utka
19. apr 2013

Dík za tip...asi kúpim cestou zo školy špagety, Vikimu dám na to kečup a ja si dám Bambino...
@leninka75 ideme k naším zase. Dnes má ocino narodky, 60 rokov, tak zajtra bude oslava 😉...

denisenko
19. apr 2013

@leninka75 mušle na slovensku??...to bude zaujímavé... 😅
@utka aké pekné jubileum....gratulujem... 🙂
@jacka ideš presviedčať??... 😀 😀 😀

my máme fazuľu od včera...tatinko má obed v práci, Denisko k tomu špagety s mortadelou, Simčo ma hotové v sklíčku a ja si práve grilujem pstruha.... 🙂 🙂 🙂

dobrú chuť

katka1819
19. apr 2013

no a my papkáme slivkové knedličky...poliate masielkom posypané granečkom 😀 😝

leninka75
19. apr 2013

......ake maskrtnice vsetky.... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre