Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
13. máj 2013

@utka fajný zubár asi ako tá zubárka detí 😠 😠 😠

denisenko
13. máj 2013

@jacka ....tá prvá sa nedá použiť ako župan???? 😀 😀 😀 😀

jacka
13. máj 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
13. máj 2013

@jacka ja si nesťažujem, to môj zub je na vine. On my ho mohol už dávno vytrhnúť a nebabrať sa s ním...

jacka
13. máj 2013

@denisenko za tou ružičkou vidím Deniska...že?.. 🙂

jacka
13. máj 2013

@utka prečo vždy je treba najskor zachrániť 😵

utka
13. máj 2013

@jacka však o to sa snaží...Včera ten dedo na pohotovosti mi to tak vyvŕtal, že som bola celá zaprášená od tej vožky, celý proces trval pol minuty a vypýtali si 19€. U môjho budem platiť len za plombu...

katka1819
13. máj 2013

Ahooooooooooooooj 😀 😀 😀

jacka
13. máj 2013

@utka to je riadne na nervy.....škoda že si nevydržala do pondelka aby si šla k svojmu ☹ ..............

utka
13. máj 2013

@jacka včera poobede ma to tak rozbolelo, že som sa bála, že celú noc nebudem spať ☹...

katka1819
13. máj 2013

@denisenko malý napiekol teda akurát mne na nervy poriadne ....na tajnáša stolček si pritiahol a pojme ho do špajzičky na múku 😀 a to som ešte dobre obišla bol tam aj cukor práškový otvorený a cestovinky tiež otvorené balenie...tak stihol len tú múku 😅
@jacka to čo máš tu nafotené za super bomba najnovšie kolekcie handier od Mikloška 😀 😀 😀
@utka tak zub teda vytrápil...aj ja som takto behala v tehu ešte s Peťkom ,tiež mi strašne doktorka liečila zub a stále ma len bolel no hrúza až som musela isť na poho a tam mi ho hneď vykmásli,že ten už mal ísť dávno von ...len čo peniaze doktorka ťahala odo mňa 😝

utka
13. máj 2013

@katka1819 ja práveže u môjho zubára neplatím zatiaľ nič. On mi ho nechce vytrhnúť, lebo vraj šestka je dosť dôležitý zub. A hlavne aj kvôli mojím doštičkám ☹...

denisenko
13. máj 2013

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ... Mikloško..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. máj 2013

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
13. máj 2013

zase tu robili facelifting 😅 aj mne by sa zišla taká porádna návšteva kozmetického salónu 😀 som tam ešte nikdy nebola ..vystačím si aj sama zatiaľ 😉

utka
13. máj 2013

@katka1819 ja som bola raz v živote...
Ja vôbec neviem, akou farbou vymaľovať spálňu a chcela by som aj v kuchyni jednu stenu farenbú....

katka1819
13. máj 2013

@utka no my sme dali na zelenkavo 😉 upokojujúca farba 😀 😀 😀 len neviem nejako to nepôsobí aspoň na moje deti isto nie 😅 a kuchyňu máme do červena 😵

jacka
13. máj 2013

@leninka75 vidím ťa 😵 😵

leninka75
13. máj 2013

@jacka ..rado sa stalo 😉 😉 .....a vieš čo?....je to hriech 😔 , ale ja ti tak zááááávidíím 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. máj 2013

@denisenko ..simko v aute nezaspí??...

leninka75
13. máj 2013

@katka1819 ..čo komu kde facelifting??? 😕 😕 😕

leninka75
13. máj 2013

@jacka ..peťko už je v škôlke?....

jacka
13. máj 2013

@leninka75 ......dakujem 😵 ........................nie nie je....ešte je doma.....stále spolíkuje.....uvidím možno zajtra 🙂 .............počúvať tam tu dr. že dávam choré dieťa do školky......nepotrebujem...teraz som v klude 🙂 ...........................tak ja ti pošlem všetko......chééééš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. máj 2013

@jacka ... 🙂 🙂 ........ pre maťka ide muž?.....tak rozmýšľam, že do konca školského roka je to už len kúsok, nenecháš ho už úplne doma???.........jasné, že chcem 😀 😀 😀..však od septembra do roboty, tak mi treba vynoviť šatník 😀 😀 😀 😀 😀 😀.....

leninka75
13. máj 2013

@jacka ..keď tu stále točíme o tých blúzkach to ti akože prečo dala?........darček k narodkám??? 😉.......

jacka
13. máj 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....................aspon budu mať osoh.... 😀 😀 😀 .............................nie nie akurát sa chystáme....... 🙂 ........................lenže ja potrebujem potvrdenie že je chorý......aby bol tak dlho doma..... 😠 😠 ................................................................vraj jej je to už malé 😠 😠 😠 .................čo som ja slon 😠 😠 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. máj 2013

@jacka .....slon 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............... Dr. by to nepochopila a nedala by papier??...

utka
13. máj 2013

Tak som volala k zubníkovi. Sestrička aj s dr. boli sklamaní, že škoda, ale čo už. Mám teramín 23.5., ale mám sa ukázať 20.5. na prečistenie...
Už som spralala z kuchyne, kúpelky a wecka veci. Už nech upratujem po maľovaní, lebo už teraz mám nervy z toho...

utka
13. máj 2013

Tak som volala k zubníkovi. Sestrička aj s dr. boli sklamaní, že škoda, ale čo už. Mám teramín 23.5., ale mám sa ukázať 20.5. na prečistenie...
Už som spralala z kuchyne, kúpelky a wecka veci. Už nech upratujem po maľovaní, lebo už teraz mám nervy z toho...

katka1819
13. máj 2013

@leninka75 si tu ešte nebola keď tu na MK robili facelifting 😉 no stránka z technických príčin nedostupná 😝

katka1819
13. máj 2013

@leninka75
@jacka no mne keby takéto handry na podlahu svekra dala ...letelo by to strašnostrašnou rýchlosťou do kontajnera ...ešte u nich 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre