Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
24. máj 2013

@leninka75 ...veru...kosa poriadna.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
24. máj 2013

...jáááj...dnes som odbremenená od jednej cesty do školy...Denisko šiel s tatom.... 😉 😉 😉 😉 ...mrzutko plačko je už v postielke...žeby som dala druhú kávičku????

jacka
24. máj 2013

@denisenko a ani nehlásia nejkaé zlepšenie počasia 😝 😝 ..........................takže tatinka máš domka?....kedy budeš mať výsledky?.............niečo s tým vystúpením urobím...... 🙂 .....................................

@leninka75 k zubárovi sme až na 5.6 😝 😝

utka
24. máj 2013

Ahojte...
@denisenko niekedy mám aj ja také nutkanie, že mu poviem, že kašlime na liečenie a trhajte, ale bojím sa kvôli doštičkám a ja kvôli šelestu pri trhaní som musela vždy byť pod ATB ☹...
Aj tu je riadna kosa...dnes ideme k naším, sa tešííííím...

denisenko
24. máj 2013

@utka ..no to hej...aj mne ked trhal, vždy som dostala ATB....mám vonku už 3 zuby múdrosti..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
24. máj 2013

@jacka ..to si ma potešila.... 😝 😝 😝 😝 ...ja chcem letoooo..... 😠 😠 😠 😠 😠 idem ešte s Niskom na plavošku, tak dúfam, že bude pršať..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ..tatinko....bol len na rannú kávu.... 😖 od 2.30 v práci..... 😖 😖 😖 😖

jacka
24. máj 2013

@denisenko tak aspon na chvílu chytaj 😎 😎 😎 😎 trošku nám tu vykúka.......... 😎 😎 😎 ..............pršať už nemusí už je dosť.........si bola kuk záhradku,.....?.......................fajnu pracovnu dobu mám tvoj drahý ☹ ☹ ...........................

katka1819
24. máj 2013

Achooooooj 😵
@denisenko žiadne bláznenie na trampoške sa nekonalo 😖 môj drahý predrahý manželík zahlásil že nemá čas poskladať trampolínu...lebo mi oznámil že on SÁM 😅 tak teraz budeme čakať do neviem kedy kým bude postavená,poskladaná a hlavne naporiadok .... 😝 chlapi 🙄 sa naseriem a niekomu zavolám nech nám to príde postaviť a hotovo... 😉

denisenko
24. máj 2013

@katka1819 ...hádam mu nechceš pokaziť radosť???.... 😀 😀 😀
@jacka ...neprišlo... ☹ ☹ ☹ ☹ ...na záhradke som nebola....ale Petrík bol, tak vraj bahnové kúpele sa nekonajú...... 😀 😀 😀 😀 a foliovnik stojí.....len ho treba trošku poopraviť.... 😀 😀 😀 😀

katka1819
24. máj 2013

@denisenko to teda chcem 😅 😠 😝

denisenko
24. máj 2013

@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
24. máj 2013

Dnes idem po Vikiho po vyučovaní, tak bude obedovať doma...takže robím palacinky. Kto si dá?

jacka
24. máj 2013

@denisenko stále nič...ako to???...........tak znova 😎 😎 😎 😎 .......další pokus 🙂
to máte super že nemáte škodu..... 🙂 ....v záhrade..... 😉 ...................susedka mi vravela že pozerala a vraj vpredu mala uhorky........že je po nich.....a dalej vraj nešla 😝

jacka
24. máj 2013

pondelok nám prišli sluchadlá zo súťaže Kubík.......a muž dnes ráno ....to čo je toto??....kedy to prišlo?.......čo ma neinformuješ čo sa deje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. máj 2013

kuktnite čo mi rastie v črepníku...... 😅 😅

denisenko
24. máj 2013

@jacka a to Ty si dovolíš neinformovať muža???..... 😀 😀 😀 😀 ...parádička...nemusíte do lesa na huby..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. máj 2013

@utka pošlem ti Niska.... 😉 😉

utka
24. máj 2013

@jacka super, takže huby vám rastú pod nosom...
@denisenko pošli, ešte zostali. Viki zjedol len jednu sladkú a jednu slanú...

letty86
24. máj 2013

ahojte

@denisenko ako výsledky? ja s tou mojou pečenou bojujem už vyše roka 😝 som bola teraz v máji na kontrolu a výsledky mám zhoršené 😝 ale sa nečudujem, tú lagosu čo mám brať som viac brala ako nebrala 😠 ale už som sa polepšila.....a mám prísny zákaz alkoholu.....nudné to mám 😀 😅 😝
@jacka 😀 😀 😀 podarený manžel 😉 nabudúce hned volaj, hoci aj do práce,nech je hned v obraze 🙂

utka
24. máj 2013

Pekný víkend.

denisenko
24. máj 2013

baby.....blahoželám si...bola som s Niskom na plavárni...sama a autom......ale podaktorí vodiči museli poriadne nadávať..... 😀 😀 😀 😀 😀 jedného dna sa to naučím.... 😉

denisenko
24. máj 2013

@letty86 výsledky....bola som tam a boli na obede....takže až v pondelok... 🙂

denisenko
24. máj 2013

@utka s čím robíš tie slané???

denisenko
24. máj 2013

a čo to?...všetci víkendujú???? 😕 😕 😕

katka1819
24. máj 2013

ha nočná razia 😀 😀 😀 bola som mamine pomáhať piecť zákusky na mužíčkovu 30tku 😅 do práce berie 3 veľké lodne a 3 krabice zákuskov ...a ešte aby domov mamičke a tatíčkovi doniesol a ešte ostalo aj na oslavu čo bude mať na budúci víkend že gárdenpárty 🙂 no je toho dosť...punčové,sanquikové,medové-3 druhy,marhuľové,opitý izidor,košíčky plnené punčovou plkou,košíčky plnené krémom,laskonky,pusinky,parížáky len to čo mužíček najradšej ...podľa jeho výberu 😝

katka1819
24. máj 2013

ozaj trampoška postavenáááááááááá 😀 😀 😀

katka1819
24. máj 2013

dobrúúúúúúúúúú 😅 🙂 😉

denisenko
25. máj 2013

dobré ránko.... 🙂 ...upršané..... 😒
@katka1819 jeje....mužíček sa predsa len na to dal???.... 😀 😀 😀 😀 ....zákuskov viac ako na našej svatbe....si si istá, že sa nejde ženiť???? 😀 😀 😀

jacka
25. máj 2013

ahojte....

@denisenko upršané 😝

letty86
25. máj 2013

ahojte 😉
aj u nás je blééé počasie....chystáme sa k mamke, ani sa mi nechce 😕 najradšej by som sa strčila pod perinu 😅
@denisenko 😀 😀 si ma pobavila tým ženením 😀
@katka1819 to bude mega oslava 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre