Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
25. máj 2013

@letty86 aj my sme sa chystali k našim....ale nejdeme...ved prší, budem tam zavretá celý den s dvomi mrzutčekmi.....to možem aj doma....tak asi len zajtra na chvíľku...

letty86
25. máj 2013

@denisenko ináč som potešená, že som najlenivejšia manželka 😀 😀 😀 ja ten zákusok z beb keksov mam vela rada 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 nerobím ho sice často, ale asi začnem, ked myslíš, že je až taký najlenivejší 😅 😉 😉 😉 😵 😵 😵

pekný den, dievčatá 😵

denisenko
25. máj 2013

@letty86 ...nie, nie...najlenivejšia som ja..... 😀 😀 😀 😀 😀 už ho mám v chladničke.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
25. máj 2013

@denisenko neber mi prvenstvo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ja to mám k mamke jeden kilometer a aj bus mi ide, tak som tam rýchlo....ale nechce sa mi.....ale manžel nie je doma, vikuska tam isla včera, tak nam s matkom zbehne den......a hlavne, mamka varíííííííííííí 😵

jacka
25. máj 2013

@letty86
@denisenko aj my ideme k mamine.... 😵 😵 😵 ............ale dúfam že dovtedy prestane pršať.......aspon.......sa celkom teším že konečne vypadnem 🙂

jacka
25. máj 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 zavolám aj strige nech je v obraze 😀 😀 😀 😀

denisenko
25. máj 2013

@jacka .....a u nás leje ako z krhly.... 😠 😠 😠 mamina ma presviedča, že u nich nie, len aby sme došli.... 😀 😀 😀 😀 ale pojdem sama bez Petríka a predsa len 100km a v daždi...noooooooo 😝 😝 😝 😝

denisenko
25. máj 2013

@letty86 fíííha...to máš ďaleko.... 😀 😀 😀 😀 máš super, že ju máš tak blízko.... 😉

denisenko
25. máj 2013

..včera mi tatinko doniesol oneskorený narodeninový darček...len sa nechce moc fotiť.....

katka1819
25. máj 2013

rááááááááááááánečko neskoréééééééé 😀
@denisenko ha že ženiť...veď som mu povedala,že zákuskov jak na svadbu 😝 inak ja mačičky nemusíííííííím neviem prečo 😅 ale je pekná 😉 my sme mali akurát nedávno debatu že by sme môjmu tatikovi kúpili psíka 🙂 na narodky v júli bude mať
@letty86 ja mám maminu asi 5 metrov od seba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pravidelne jej chodím kukať do špajzičky a chladničky že čo nové 😀 😅 😉

denisenko
25. máj 2013

@katka1819 ...a ešte ju nezamyká???....tú chladničku..... 😀 😀 😀 ....my sme mačičkoví...... 😉 😉 😉 ..na dvore ma svokra 3....a moja mamina má doma perzskú... 😉 ....akého psíka???.... 😕

katka1819
25. máj 2013

@denisenko nezamyká si predstav 🙂)) a to keď sa dohrnieme všetci štyria naraz aj s deťmi 😅 😅 😅 😀 ... neviem akého psíka...najprv sme chceli že čistokrvného(labradora) ale tatino má aj tak najradšej obyčajných orieškov 🙂 tak nejakého nie moc veľkého a hlavne neagresívneho....uvidíme

katka1819
25. máj 2013

idem trošku poupratovať ....potom ma čaká krájanie tých všetkýýýýýých zákuskov 🙂papa

denisenko
25. máj 2013

@katka1819 ...a to isto vieš, že najvďačnejší a najvernejší sú malí orieškovia z útulku.... 😉 😉 😉 moja teta jedného má už ....x rokov....a veru neviem o tom, žeby sa raz sťažovala.... 😉 😉 😉

jacka
25. máj 2013

@denisenko fakt neprišlo slniečko???.....fnuk fnuk.................................to je váš Diego?..... 😕 😕 ..................neboj nič v daždi by si došla.......nechodí tolko aut 🙂 😉 .....ideš zajtra?.....

dobru nocku.... 🙂

jacka
26. máj 2013

ahojte 😎 😎 😎 😎

letty86
26. máj 2013

ahojte 😉
u nás od rána leje 😝 ...mali sme íst do botanickej záhrady.....vikus tam mala mat zo zumby vystúpenie.....ale v takom počasí nejdeme...škoda, je tam vraj výstava motýlov 😵

utka
26. máj 2013

Ahojte...

denisenko
26. máj 2013

halo, halo.... 🙂 🙂 🙂 tak nakoniec sdom išla včera na obed...trochu pršalo po ceste, ale u našich svietilo slniečko....a dneska sme zas spiatky.....200 km za 2 dni ...úúúplne sama.....že zázraky sa dejú...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. máj 2013

@jacka ..nie, to nie je Diego....to je Armani.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
26. máj 2013

@letty86 u vás pršalo???...my sme mali krásny slnečný den..... 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
26. máj 2013

@denisenko dobrá si.......blahoželám 😵 😵 😵 😵 len tak dalej 😵 😵 😵 😵 ......................................fakt to nie je diego? ☹ ....sa podobá... 😉

začína ma bolieť hlava ..... 😝 😝 dobru nocku 🙂

denisenko
26. máj 2013

@jacka dakujem.... 😀 😀 😀 😀 ....hlavne že sme celí došli domov..... 🙂 🙂 🙂 🙂..majú rovnaké oči.......jantárové a guľaté..... 😵 😵 😵

utka
26. máj 2013

@denisenko slané palacinky: popražím cibuľku, pridám Bambino a trošku vegety a plním...

utka
26. máj 2013

@denisenko si dobrá...gratulujem!!!
My sme boli u našich, pršalo včera okolo pol piatej ráno a potom už celý víkend nie. Dnes bolo celkom príjemne slnečno. Včera sme boli na Počúvadle, bola tam akcia pre deti. Vikimu sa páčilo.
http://www.banskastiavnica.sk/obcan/kalendar-po...

denisenko
27. máj 2013

dobré ránko.... 😉 ...tak sa mi zdá, že niečo na mna lezie..... 😖 😖 😖 😖 😖

denisenko
27. máj 2013

..no nič, dám druhú kávu a idem aspon variť... 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
27. máj 2013

ránečko!!!...... ☹ ☹ ☹ ☹ 😝 😝 😝 😝 ....to je na počasie.....aby ste si niektorá nemysleli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka..ako bolo u vašich??.... 🙂 🙂 🙂

@denisenko ....Petrík??????????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
27. máj 2013

@katka1819 .....a zostane niečo z tých zákusov aj k víkendu??:... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...vieš, že by sme išli akože na zmrzku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........zaskackala si si?? 😉 😉 😉 😉

leninka75
27. máj 2013

@denisenko ...všetko najsamlepšie k meninkám!!!....nech ťa hlavne zdravíčko poslúcha a potom aj tvoji chlapi!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ................ja som myslela, že je to lila 😕 .....ozaj tá kde skončila?? 😨 ..........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre