Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
5. jún 2013

@denisenko veru...vraj epicentrum bolo v Maďarsku...Tak pokojnú noc!

denisenko
5. jún 2013

@utka idem už aj ja....aspon na chvílku možno pospíme....pekné sny.... 😉 😉

denisenko
6. jún 2013

dobré ránko... 😉

denisenko
6. jún 2013

....hororový scenár sa nekonal....chválabohu..ale zato sme sa nevyspali.....idem dopiť kávu 😉 😉 😉 😉

denisenko
6. jún 2013

žienky moje....každé 4 hodiny ho dopujem na striedačku panandol a nurofen...a on vstane a aj tak má 38,1...... 😝 😝 😝 😝 tuším radšej skočím k mudrej..... ☹ ☹ ☹ ☹

a ozaj....dnes nadránom sa v marcovčatkách, kam chodíme so Simonkom, narodilo bábätko...... 😵 😵 😵 😵

jacka
6. jún 2013

dobré ránko.....

@denisenko čo je Simonkovi???..............
@utka no super.... 😝 ešteže je to dalej od nás?....vaši ti vraveli?.........................sa divím že mužovi ešte nevolali?....😀...😉

denisenko
6. jún 2013

@jacka a vy ako?...už dobre????...Simčovi asi idú len zuby, ale radšej nech ho pozrie......nejako sa zvíkendieva..... 😝 😝 😝

jacka
6. jún 2013

@denisenko už dobre...asi ostane jazvyčka pri očku ☹ ....ale pacient to bol dobrý 🙂 ...............veru radšej nech ho kukne........svoje si si už užila ☹ ☹

katka1819
6. jún 2013

rááááááánečko 😀 😎 😀 😎 😀
@denisenko rýchlučko teploty preč 😝 aj u nás to vyzerá na lazaret pokašliavajú zatiaľ len ... tak ich dopujem imunoglukánom a ovocím nech sa im trošku imunita posilní a chorobu tu nechceme 😉 teraz keď konečne 😎 😎 😎
@utka tak termín 15.7 🙂)) aj ja som tak mala pri Peťkovi a narodil sa 18 🙂 inak k tomu zemetraseniu 🙄 sa čo na nás hrnie 😕 😨 😕 akože

utka
6. jún 2013

Ahojte...
@denisenko veru radšej choď k dr.
@jacka naši nie, som s nimi volala skôr. Musím im zavolať, či aj oni cítili...

utka
6. jún 2013

Ja som napísala sem skoro pred hodinou a neodoslala som to...

utka
6. jún 2013

@katka1819 ja dúfam, že to bude skôr ako 15.7. 😉

denisenko
6. jún 2013

no paráda...hnisavá angína....doktorka zas smrť v očiach..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
6. jún 2013

@leninka75 vidím ťa..nezašívaj sa..... 😀 😀 😀 😀

jacka
6. jún 2013

@denisenko čo????????????????.....................pánečku......to kde schytal....drobec maličký.....rýchlo sa vyzdravte.............takže zas lieky?.......čo mu dala penicilín?

leninka75
6. jún 2013

ahojte!!!! ............konečne 😎 😎 😎 😎 😎 ..............škoda, že nevidíte ako sa vytešujem 😵 😵 😵 😵

@jacka.....jazvička pri očku?......to sa možno ešte stratí 😉....takže dnes už aj von pôjdete??? 🙂 🙂 🙂

@denisenko..ďakujem za Lolku!! 🙂 🙂 🙂....juj tak to máš perné dni ☹ ...a teraz ešte aj angína ☹ ☹ ☹..držkajte sa a nech ste rýchlo zdravučkí 🙂 🙂 🙂...............

@katka1819..veru len ich dopuj, však už hádam bude slniečko a zaženie všetky choroby 🙂 🙂...do škôlky asi nechodíte, či ako??....

@utka...pánečku som o tom zemetrasení nepočula až teraz od teba........nestačia nám tu záplavy ešte nás to aj potrasie 😝😝.......ako na rodičku??

leninka75
6. jún 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
6. jún 2013

@jacka ...Maťko zostáva v škôlke už teraz od rána so zajtrajšieho obeda?.....

jacka
6. jún 2013

@leninka75 už ☹ 🙂 ...............ale tešil sa tak je fajn................ 😵 😵 ......bral aj baterku že učka kázala .....o čom pochabujem 😀 😀 😀 ....................obedík som poslala....chcel jesť to čo ja navarím...............tak som mu zabalila polievočku......a palacinky................................no a Peťkovi už teraz chýba che ísť pre neho 😵 ............................a ked su spolu tak sú v sebe 😀 😀 😀

leninka75
6. jún 2013

@jacka ...to je dobre, že sa tešil 😵 😵 😵 ..ja dúfam, že také niečo aspoň pri Lolke zažijem ......že sa teší do škôlky a tak 😉 .......a ostatné chody dostane v škôlke??....či aj pečivo si balila??:......vidíš to som chcela či Peťko nechcel ísť tiež do škôlky 😉 ......a už viem.......aj moje si robia zle 😠 😠 ....a hlavne Lilina tajne keď si myslí, že ju nevidíme tak ubližu je Lolke ☹ .....a nič na Lilinu nezaberá, aby to nerobila.....a včera ma už fakt dožrala..naschvál potkla Lolku a tá sa roztiahla aká bola dlhá....tak som skočila po Liline a vyrúbala ju po riti až ma ruka bolela ☹ ☹ ☹ 😔 😔 😔 ......zlyhala som ale to už sa fakt nedalo 😝 😝 😝

jacka
6. jún 2013

@leninka75 neboj .......dožiješ sa........ 😵 😵 toto aj u nás funguje....provokuje jeden druhý a ked sa opýtam kto to bol ....tak odpoved .......jednohlasná on 😠 .........................ja ich tiež rubem......bez toho to nejde...inak mi preskočia cez hlavu.....a sme tam aj vareška pomáha 😉 🤐 .....
nabalila som pečivo....ovocie.....sladkosti........špekovať budu tak špeku............... 🙂

denisenko
6. jún 2013

@jacka ..boli sme v pondelok na poliklinike...takže zrejme bacily nachytal tam...dala mu penbene....ale teplota neklesá.....jáááj...o 1,30 dostal nurofen, o 5,30 panadol.....a o 6-tej mal 38,2...o 8-mej 39....ale nemožem mu už nič dať....na porazenie....tak dúfam, že tie atb zaberú....... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
6. jún 2013

@leninka75 veru, dejú sa veci...
Na rodičku fajn. Včera vraj už mali aj poradu. Zdá sa mi to skoro, však ešte majú skoro celý mesiac pred sebou. Vraj je učka spokojná s výsledkymi a aj správanie sa trochu na hodinách zlepšilo. A väčšinou sme sa bavili o škole v prírode. Vraj bolo fakt super, aj na rok tam pôjdu. A detičky boli dobručké. A teraz sú si všetci takí bližší 😉. Učka to berie, že je ich druhá mamaina 🙂. Len nevieme, či ich bude učiť aj na rok. Ona je na dôchodku, dala si žiadosť ešte na rok, len nevie, či jej zostanú naši, alebo jej dajú zase prváčikov ...
@denisenko takže angína? nič moc. Rýchlo sa uzdravte!

denisenko
6. jún 2013

@leninka75 ...Lilka sa nezdá...čertík....

denisenko
6. jún 2013

@utka veru angína....dúfam, že to dostane aj Denisko....už ráno nejako preglgal, ale tvrdil, že ho hrdlo nebolí...... 😝 😝 😝 😝

utka
6. jún 2013

@denisenko tak skús zábaly, kúpeľ alebo sprchu...Nech sa mu trošku zníži teplota...

denisenko
6. jún 2013

@utka budem musieť...len teraz spinká, tak ho nebudem budiť.....mali sme dlhú noc..... 😔 😝 😔 😔 😔 😝 😝 😝

utka
6. jún 2013

@denisenko tohoto sa bojím najviac, že si budú už aj u nás detičky, keď budú dvaja, odovzávať tie choroby ☹.

utka
6. jún 2013

@denisenko Vikimu to pomáhalo.

denisenko
6. jún 2013

..a to som ešte nespomenula, že včera mi zdrhol Armani z balkona do záhrady.....potvora 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre