Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
14. jún 2013

no kde ste ?????? tak jaaaaaaa idem teda het 😝

jacka
14. jún 2013

@leninka75 ....má vyššie teploty.......a trochu viac ich má...hlavne po tváričke....uvidíme čo bude do rána..............ty ale ked som mužovi povedal ved ty máš kiahne .....si ho mala videť......... 😀 😀 😀 😀 😀 pánečku ......som skoro smiechom vybuchla 😀 😀
@katka1819 nooos striguna nevedela či mal alebo čo....asi pri jeho výchove ani nebola.........ale teraz je to už jasné 😀 😀 😀 ...............................čo mu máš na to 😀 😀 😀 😀 už len si ho budeš musieť vyliečiť 😉 ..............keby to dostal ako dieťa tak mamička sa postará 😀 😀 😀

utka
14. jún 2013

@jacka fúha, tak to je smola...škoda, že ste tak ´daleko, by som ti doniesla...A Peťo pozdravuje manžela 😉. On ich mal v 25. rokoch.

jacka
14. jún 2013

@utka dakujem odovzdám..................škoda že to neschytal minulý týžden......ved nevadí...bude musieť prežiť................ale si zlatá že na nás myslíš............a tvoj Peťo to ako prežival........ako sa patrí na chlapa? 🙂

jacka
14. jún 2013

idem.....dobru nocku 😵 😵 a.....pekný víkendík 😵 😵

utka
14. jún 2013

@jacka Peťo mal veľmi vysoké teploty. Mal to vtedy aj jeho brat. tak po nociach hrávali šach. Ja by som ti to aj poštou poslala, ale keď ti to pošlem v pondelok, máš to v utorok...Oplatí sa ešte?

utka
14. jún 2013

Ako sa ľúbia so sesternicou Simonkou...

denisenko
15. jún 2013

Dobre ránko 😉 prečo to moje dieťa vstáva o 4.35? 😖 lebo je víkend....

jacka
15. jún 2013

ahojte.....
@utka dakujem......ale do utorka ich to prejde 🙂
@denisenko ktoré?....Simonko?.....skoro chodí spinkať 😉

denisenko
15. jún 2013

@jacka ..obidvaja..... 😝 😝 😝 😝 😝 .....toto mi robia pravidelne.....len čo príde sobota.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
15. jún 2013

@jacka dobre som pochopila, že aj mužík dostal kiahne???....aspon ste sa vyhli svokrinej návšteve.... 😀 😀 😀 😀

utka
15. jún 2013

@jacka mam napad...Neterka ide dnes od nas busom do Krupiny.Ten bus pokracuje do ZV,tak to Ho mozem poslat a vyzdvihnes si ho u vodica...Co Ty na to?

katka1819
15. jún 2013

Ahooooooj 😉

utka
15. jún 2013

@jacka tak ako sa držíte?

jacka
15. jún 2013

@utka nuž sranda.... 😀 😀 ...inak by mi šiblo....Maťko by mal končiť už by sa mal pomaličky chrastíkovať...............teplotuje ale zvláda to dobre.....ten hyremangán je super.....už sa ani neškrabe.......ale........zato moj muž chodí pred zrkadlom a kuká kolko a kde mu pribudli bodky........a plačká že zachvílu to aj na neho príde...myslí teploty.............ja som ich nechala samých doma a s Peťkom sme šli do záhrady,........ 😀 😀 😀 😀 😀 .................................dakujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉

denisenko
15. jún 2013

@jacka ...som rada, že ťa humor neopúšťa.... 😀 😀 😀 ...a a ni sa nečudujem, chorý mužík to musí byť hotová katastrofa...a kiahne.... 😀 😀 😀 😀 ...my sme tiež boli dneska na záhrade, pol dna..ale mamky...mna keby dnes niekto videl....že týraná žena...... 😀 😀 😀 😀 chrbát mám nie že spálený....doslova popálenina....je to už tretí den, ale dnes najhorší...ani obliecť sa nemožem...len volné tričko.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 anikrém dať, ani dotknúť..no paráda...na jednej nohe mám druhú spáleninu z dneška a na druhej tri hrče a podliatiny od kočíka...ale že des a veľké na celé stehno....nešťastná náhoda.....a alergia k tomu, takže slzím a soplím.....no ved vravím, vyzerám, akoby ma niekto týral..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
15. jún 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 ty musíš dobre vyzerať..... 😀 😀 😀 ---ja som dnes šla s tričkom-....tak len ruky a nohy sú chytené.... 😀 😀 😀 😀 😀 ...uč sa moja 😀 😀 😀 😉 ..............že katastrofa....umiera pri nádche.... 😀 😀 tak teraz neviem a ani netuším čo sa mu stane 😀 😀 😀 😀

jacka
15. jún 2013

idem si kosti natiahnuť........dobru nocku..... 🙂 🙂 😵 😵

denisenko
15. jún 2013

@jacka ..ved aj ja som dnes bola v tričku......na tú popáleninu mi stačí teplo len cítiť...ale moj drahý kosil hore bez...tak sme rovnaký..... 😀 😀 😀 😀 ...Jani, ten závet, nech nezabudne.....všetko mojej milovanej žene....ved vieš, pre istotu...čo ak to už neprežije...v jeho veku........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. jún 2013

dobrú nocku

utka
15. jún 2013

@jacka nemáš začo, však som ti nepomohla 😉. No chlapi veru umierajú aj pri nádche. Tak kiahne sú pre nich naozaj smrteľné...A ešte ak dostane horúčky. Konieeeec! Ozaj len ten závet 😀 .
@denisenko tak to by som ťa chcela vidieť...
Dobrú noc.

katka1819
15. jún 2013

kuk a dobrúúúú 😉 😀 😵

denisenko
15. jún 2013

@utka keby si radšej chcela za mna spať... Ešte len to je tragiédia 😀😀😀

utka
15. jún 2013

@denisenko no ja mám čo robiť v noci so sebou...točím sa ako grilované kura. Bolia ma bedrové kĺby keď spím...

jacka
16. jún 2013

ahojte
@utka
@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 smrtelná choroba........ 😀 😀 😀 😀 😀 takto na mna hned z rána 😀 😀 😀 😀 😀 ...............
@utka za ochotu 😵 ved skoro to tu bolo 🙂
@denisenko jedno telo jedna duša s mužom 😵 😀

denisenko
16. jún 2013

dobré ránko... 🙂

čo varíte, žienky???

denisenko
16. jún 2013

ozaj.....ja len tak potichulinku...som sa včera dozvedela novinku.....moja sestra je tehotná.... 😵 😵 😵 😵

jacka
16. jún 2013

@denisenko rezne idem robiť........a ty?.....
a ktorá sestra?..... 😵 😵 ...blahoželám 😵 😵 😵

leninka75
16. jún 2013

ahojte!
@jacka....dik ze mne nic....

katka1819
16. jún 2013

Achoooooooooj 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre