Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
3. júl 2013

Dobré ránko..😉

jacka
3. júl 2013

ahojte.......... 😎 🙂 😵

jacka
3. júl 2013

@utka dakujeme 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
3. júl 2013

@leninka75 kludne príd na obed....deti ohrnali nosom 😝 😠

jacka
3. júl 2013

@denisenko aj u nás idú stoličky von,.......dve naraz......Maťkovi.....🙂

katka1819
3. júl 2013

Ráááááááááánečko 😉 😎 😉 😎 😉

jacka
3. júl 2013

🙂 😉 😎 😵 😀

leninka75
3. júl 2013

😝

jacka
3. júl 2013

@leninka75 😕 😕 😕

jacka
3. júl 2013

🙂 😉 😎 😵 😀

katka1819
3. júl 2013

😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😀 😎 😝

utka
3. júl 2013

Ahojteee...
Dnešná poradňa OK. Krčok sa začína skracovať, tak sa teším...

denisenko
3. júl 2013

@utka doslova za pár.... 😉 😉 😉

utka
3. júl 2013

@denisenko ja by som už brala aj hneď.

katka1819
3. júl 2013

Ahoooooooooooj a dobrúúúúúúúúúúúúúúú 😉
@jacka dodatočne 😅 Maťkovi k 7 narodeninkám VšEtKo NaJlEpŠiE 😀
@utka ešte chvííííííľočku si užívaj tehu moja 😵 😉
@denisenko
@leninka75 čafce mrafce 😀

utka
3. júl 2013

@katka1819 dík, však užívam, ale tie posledné dni už nie sú ano o užívaní...Ináč balíček nedorazil ešte ☹

denisenko
4. júl 2013

Dobré ránko🙂

jacka
4. júl 2013

ahojte.......... 😎 😎
@katka1819 dakujeme 😵
@utka hlavne sa ozvi keby niečo 😵

@denisenko kde si??? 😕 😕
@leninka75 aj ty?? 😕 😕

katka1819
4. júl 2013

rááááááááánečko babule 😉 😀 😎
@utka ja viem že o úžívaní už nie je ani reč pri posledných týždňoch tehu 😅 ale pooooočkaj keď sa Lucka narodí spánok bude veľký luxus 😝 a tak teda aspoň spinkaj a spinkaj a oddychuj a nohy vyložené a táááááák 😉
a aj ja sa pripájam keby čosi daj hneď vedieť 😵
a k tomu balíku no som velice nešťastná 🙄 už som bola aj na pošte sa popýtať , len úsmev na mňa hodila koza jedna tam ...že už s tým nič neurobím... keď to nebolo doporučene... ☹ a to sa mi stalo prvý krát čo balík nedorazil práve pri tebe 😖 🙄 😔 doteraz bez problémov a že som ich už poposielala aj obyčajne 2 či 1 triedou teda bez dokladu....ja som ti tam pribalila krásnu hrkáločku pre malú novú ..asi to nejakej priparenej poštárke moc hŕkalo ...tak sa chcela pozrieť čo je tam ... ale ja som takááááá nahnevaná na poštárky teraz to mi ver 😒
takááá škoda lebo som pekné vecičky posielala,aj Vikimu nejaké sladkostinky ...nevadí pošlem ti ešte jeden a doporučene 😅 😵 😉

katka1819
4. júl 2013

kuk foto z bazénkového bláznenia sa 😀 😀 😀

katka1819
4. júl 2013

@denisenko teda Iveeet takto na tajnáša 😉 polajkuješ a ništ 😀

jacka
4. júl 2013

@katka1819 sa máte.... 😵 😵 😵

utka
4. júl 2013

Ahojte!
Jasné, že keby niečo, tak hneď dávam vedieť 😉.
@katka1819 však možno ešte dorazí...Mne sa to tiež ešte nestalo, že by mi niečo neprišlo, alebo neprišlo niekomu, komu som ja posielala...Ale aj tak ďakujem veľmi pekne. Si zlatá 😉.

denisenko
4. júl 2013

@katka1819 ale -cez telefon len pokukam 😀
@utka Ja som dostala teraz balíček...vyše týždňa cestoval 😖 ale hlavne že došiel 😉
@jacka ako prázninujete? Ja som až teraz zistila,že zajtra je sviatok.,a moj plán flákania po obchodoch je ta tam ☹ dneska mi už sestra volala,že kedy dojdeme.tak v sobotu sa ide k babke,na neurčito 😉

jacka
4. júl 2013

@denisenko prázdninujeme...??....fakt super....Peťko zvracia hnačkuje a teplotuje........boli sme u dr.....pre istotu........ 🙂 ........................tak sa tešíte 😵 😵 😵 ...aj sa nám ozveš odtial 🙂 🙂.......................................a vy ako???🙂

utka
4. júl 2013

@jacka ufff...tak skoré uzdravenie! Čo zase je nejaká viróza?

leninka75
4. júl 2013

Ahojte!......pomoc!!!!!......som na wc a tak cca 5min cas, aby som vas kukla......toto nie su prazdniny, to je trest pre rodicov.....a este aj telka odisla tak juchu....lolka zacala drhnut...no skratka parada
@jacka....no super!!!.....u vas ziadny klud....co povedala dr.?
.....moj cas vyprsal....pa

katka1819
4. júl 2013

u nás strašnostrašná búúúúúrka 😝 😅 😉 a o 19 tej máme na námestí v BY letnú zumbu ...tak idem zatancovať-zacvičiť 😀 papa

denisenko
4. júl 2013

@leninka75 to si vystihla...trest pre rodičov.... 😠 😠 😠
@jacka teda....aj ja som zvedavá, čo povedala mudra???...Denisko len príšerne soplí....a veci s tým spojené.... 😠 😠 😠 ...ozvem sa, ak sa mi podarí.... 😀 😀 😀 😝

denisenko
4. júl 2013

@katka1819 u nás tá búrka práve doznieva...tak to prišla od vás???...díky...aspon netreba polievať.... 😉 uži si zumbu... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre