Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. júl 2013

tak u nás sa už spinká vo velkom.........dobiehaju noc 😵 😵 😵

@utka ešte ti len začne veselo.... 😉
@katka1819 liečime liečime......... 🙂 🙂 🙂 ........už len vydržať 😵 😵 🙂

jacka
25. júl 2013

dobru nocku 🙂 🙂

letty86
25. júl 2013

ahojte
boli sme od utorka u mamky, aj sme spali, tak taký mini výlet 😀
@denisenko všetko naj, fešákovi 😵 😵 😵 😵
@jacka nech sa to matulkovi rýýýchlo zahojí ☹ 😉 a ktorá rúčka?....moj brat presne na prázdninach u babky si zlomil ruku..pred nástupom do prvej triedy.....skrabal potom ako kocurik, tak sa vyhováral na rúčku 😀 😉

jacka
25. júl 2013

@letty86 našťastie lavu 😀 😀 😀 ☹ ☹ .............................som sa smiala že ja muž ked mal 7r.....tak mal zlomenu nohu....že zlomeninu zdedlil po nom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂

jacka
25. júl 2013

@letty86 vy sa ako máte???

letty86
25. júl 2013

@jacka aj vy takto dedíte 😀 😀 😀 moj muž mal uraz prsta v 15tich, tiez ho má zdeformovaný a vikus má jazvu na obocí, čo spadla na jesen na roh postele a ja som v jej veku spadla a mám jazvu tesne pri oku...
my celkom fajn...matko zlobrikuje, ked je s viki, takže to nič nové 😀 😝 ...chystáme sa cez vikend do zoo....

denisenko
26. júl 2013

Dobré ránko. 😉

jacka
26. júl 2013

ahojte.......

@letty86 veru dedíme....... 😀 😀 😀 😀 😀 ....ale zatial nemaju jazvu po mne 😀 😀 🤐 🙂 ...aj ja ju mám pri oku...na lavej strane 🙂 ..............kde do zoo.........

@denisenko dobré..... 😵 😵

denisenko
26. júl 2013

maminky...Denisko dakuje všetkým.....ten sa v tom doslova vyžíva... 😀 😀 😀 včera sme trošku oslavovali so starkými, dneska pečieme...možno z toho výjde aj torta... 😀 😀 😀 😀 ..ešte uvidíme..... 😀 😀 😀 😀 potom dám foto...ak sa podarí...v sobotu by sme chceli grilovať a oslavovať vo väčšom, mali by prísť naši a decká, tak uvidíme, či sa im podarí.... 😉 😉 😉

denisenko
26. júl 2013

@letty86
@jacka ja mám jazvu rovno medzi očami...... 😀 😀 😀 😀 😀 Simonko cez čelo, Denisko pod bradou..... 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
26. júl 2013

Ahooooooooooooooj 😵 😎 😵 😎 😵 😎 😵 😎 😵 😎 😵

utka
26. júl 2013

Ahojte. Tak už sme doma všetci komplet. Viki sa veľmi teší z maličkej. Stále ju kontroluje, hladká, drží za rúčku. Som rada...
Noc bola super, papali sme len 2x a aj teraz pekne spinká. Asi cítila, že nie sme kompletní, že nám chýba Viktorko...

jacka
26. júl 2013

@utka bodaj by jej to aj ostalo... 😵 😵
@denisenko tak fajné dedičstvo dávaš 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
26. júl 2013

🙂 😉 😀 😵 😎 😝 😀

denisenko
26. júl 2013

@utka veru...bodaj by to tak ostalo...alebo...bolo ešte lepšie.... 😉 ...rez ako?...bolí to ešte moc??? 😕
@jacka ..šak dám...som není lakomá..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Maťko ako??? 😕
@katka1819 stručne...ako vždy.... 😀 😀 😀 😀
@letty86 aj sa ešte niekam chystáte cez prázdniny???

utka
26. júl 2013

@denisenko bodaj by 😉...rez dobre. Občas ťahá, ale to bude tým stehom...

jacka
26. júl 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 určite sú ti vdačný za také niečo 😀 😀 😀 😀 😀 ...................však porozdávaj ....ak máš... 😀 😀 😀 ..............................jáj Maťko.........ach........v noci nespí že ho to bolí....cez den nemože nič robiť.........že bolí......ani do bazéna ani nikam...................nuž ja som mu ju nezlomila.........akoby som Xkrát nepovedala......nerob to........nerob toto......poznáš 🙂 ..................vy ste mali kedy zlomenú?......................vy idete niekam na dovolenku?... 🙂

denisenko
26. júl 2013

@jacka na dovolenku????..už sme boli...2 týždne u našich.... 😀 😀 😀 😀 😀 a ešte ak výjde ta chata..toť vsjo.... 😖 😖 😖 ...ale tak možno ešte niečo bude....Petrík je stále v práci, takže ked má voľno som rada že stíhame iné veci... 😝 😝 😝 😝 😝 ...Denisko to mal zlomené celý august..takže tiež, žiadne kúpanie, žiadne výlety, ihriská...nič.....len škoda, že si z toho ponaučenie nevezmú..... 😔 😔 😔 😔

joj, dneska mi volala detská...že či som nezabudla so Simčom na očkovanie....ešte mám na to budúci týžden pondelok-utorok... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ...len aby to tých teplách ustál.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
26. júl 2013

....a ešte na tému torta.....asi skončí celá v koši.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
26. júl 2013

@denisenko čo sa stalo torte?:... 😕 😕 😕

jacka
26. júl 2013

@denisenko pekne .......skoro rovnako...... 😝 ved to nepoučia sa..... 😠 😠 😠 😠 😢 😢 ...............u vašich si mala dovolenku?......nooo nemám ten pocit..... ☹ 😉 .............................chata vyjde....prečo by nemala 😵 😵 aspon na pár dní 🙂 🙂

jacka
26. júl 2013

požehlené.......konečne.........idem spať....ktovie čo ma zas čaká.....ale dala som mu tbl...tak uvidíme 😀 😀 😀 či sa ráno zobudí 😀 😀 😀 😉 😉 😉

denisenko
26. júl 2013

@jacka ...dovolenka...ved som už vyše roka...na materskej...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 torta..krémy nevyšli, náhradné v tomto teple nedržia...no...katastrofa.....ale tak zajtra kuknem do chladničky či sa cez noc nekonal nejaký zázrak.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. júl 2013

@jacka a čo si mu dala???...inak...Denisko to mal zlomené parádne..ale nikdy sa nesťažoval na bolesti...len ked to ešte nemal napravené, tak ho to bolelo, ked sa toho niekto dotkol, ale pri pohybe nie....a pri naprávaní vraj trošku mrnkal...ale tak....keby si videla ako ani okom nemihol, ked mu šili bradu...on ma od malinka ten prah bolesti stráááášne vysoko

denisenko
26. júl 2013

tak dobrú...idem aj ja... 😉 😉 😉

a kto požehlí mne?????

denisenko
26. júl 2013

...toto potrebujem doma.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
27. júl 2013

ahojte.......... 😎
@denisenko novalgin polku 🙂 .......................ved chlap musí mrkať.... 😀 😀 😀 ....ale zobudil sa tak je dobre 😀 😀 😀 .....................my to máme podla dr dobre zlomené....aspon niečo dobré 😀 😀 ...............................to kde ste boli?.....

katka1819
27. júl 2013

Čafteeeeeeeeeeeee 😵 😀 😉 😎 😝 😅 🙂

katka1819
27. júl 2013

@denisenko keď zoženieš také kresielko taj vedieť kde aj u nás by sa niekedy zišlo 😉 😀

u nás len Matúško má cez čielko párádnu jazvičku a to má chúďa po mne keloidnú kožu teda jazvy ...veľké a vystúpené na povrch 🙄 u nás ešte zlomeniny našťastie neboli 😅 😵

aj my len doma a maximálne po výletoch chodíme ...žiadna dovolenka ... ja som ešte pri mori nikdy nebola 😔 😅 aaaaale na budúci rok máme v pláne konečne chorvátsko 😵 a sa teším na chatu že ťa spoznám osobne 😉 aj chasňov samozrejme 😉

utka
27. júl 2013

Ahojte.Aj u nás noc ok.Len ma bolí hlava ☹...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre