Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
13. aug 2013

@katka1819 ..vy nerobíte guláš z bravčového mäsa???? 😕 .....aký robievate????

leninka75
13. aug 2013

@katka1819.........tak potom sa dohodneme a dáme "mega túr" po Slovensku 😉 😉 😉 😉 ......a tuším ani ja som nikdy nebola v jaskyni ☹ 😨
.....a mäso na grilovanie chceš aké??......bravčové, hovädzie, kuracie???...... mne je to v princípe jedno ja mäsisku moc neublížim 😉 ....a môj muž zje hocičo 🙂 🙂 🙂

katka1819
13. aug 2013

@leninka75 my len z hovädzieho mäska ...ale už sme skúšali aj mix a bol fajný takže v pohodeeee

a k tomu grilovaniu no krkovičku mňááám a kuracie napríklad krídelká,alebo stehienka, zeleninka,šampiňóny 😝 😀 😝 už teraz sa zalizujem 😀 😀 😀
my budeme grilovať aj teraz v sobotu na záhrade ,bráchov synátor oslavuje 😵 no u nás je to ako na bežiacom páse 😀 😀 😀

katka1819
13. aug 2013

a už som tu neniiiiiiiii papa večer kočky 😉 😀 😵 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denisenko
13. aug 2013

čavte,čavte...jedným okom som tu.....takže.... 😉 😉 😉 😉 😉
@leninka75
@katka1819 tak guláš...aj my robievame miešaný, najlepšie aj s divinou, ale ked nie je, tak nič.....a grilujeme najradšej krkovičku...u nás kuracinka nemusí byť....takže zostavíme nejaký jedálny lístok??? 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. aug 2013

@katka1819 no, tak vidím že už si rozpísala....veru, ranajky , desiate a večere...čo komu chutí, detiská sú rôzne.... 😀 😀 😀

a inak..neviem, ako to bude s mojou polovičkou..... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 teraz brigáduje u kámoša na žatve, takže ak bude dobré počasie, bude kosiť na dolniakoch..... 😝 😝 😝 😝 nuž, nenarobím nič....v práci dal výpoved, takže maká, kde sa dá..... 😖 😖 😖 😖

denisenko
13. aug 2013

@jacka tak tebe sa jaskýn zachcelo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a to fakt u vás neprší??...ani nepršalo????.....u nás zas zlievaky..... 😝 😝 😝 😝

jacka
13. aug 2013

@denisenko je tam chladno 😀 😀 ....vobec tu neprší...každy večer sa polieva ☹

denisenko
13. aug 2013

@jacka fíííha...u ns zas pršalo...teraz svieti slnko...my máme apríl..... 😀 😀 😀 😀 sa chystám na záhradu pre rajčiny, ale nemám gumáky...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. aug 2013

to som si zas dala...kúpila som chalanom na trhoch drevený kamion...super nerozbitná hračka...a teraz som ho musela temperkami vymaľovať....no už raz neviem čo s voľným časom....... 😀 😀 😀 😀 😀 som zvedavá, kto mi teraz ožehlí..... 😀 😀 😀 😀

jacka
13. aug 2013

@denisenko ja už ani neviem čo to dážd je 😀 😀 😀 😀 😀 .................................tak aj v sandáloch pre rajčiny........aj tak gumáky nemám 😀 😀 😀 😀

jacka
13. aug 2013

@denisenko ty sa nezdáš.......aj ti kázali ako a či dobre to robíš? 😀

denisenko
13. aug 2013

@jacka ....včera sme boli všetci na záhrade,.....pre cibuľu...som do polnoci čistila sandálky, tenisky, šlapky...... 😠 😠 😠 😠

denisenko
13. aug 2013

@jacka ...jáááj...mudrovať a rozkazovať....na to ich je..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. aug 2013

@denisenko nuž ja nerada žehlím 😀 😀

jacka
13. aug 2013

@denisenko aspon máte cibulu....ja aku som zasadila taku som vybrala............. 😝 😝 ....................ale fajn aspon sa vám to dobre vyberalo.....my sme si to museli najprv poliať 😝

jacka
13. aug 2013

@denisenko hned som si myslela že to malovanie len tak nepojde podla teba 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. aug 2013

1, chlapi na kolotoči...... 😀 😀 😀 😀
2,konečne som zohnala menovky 😉
3, kamioooon na želanie..... kolesá som odmietla vyfarbiť, lebo asi to bude púšťať.....

denisenko
13. aug 2013

@jacka tak zas my máme mega cibuľu...vážne.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. aug 2013

...a zas idem...Simonko si vyspevuje z postielky...čertík...... 😀 😀 😀 😀 .....hor sa smer fazuľová polievka..... 😀 😀 😀

jacka
13. aug 2013

@denisenko krásne si vymalovala......si ty nám šikulka 🙂 😵 ..................................................tak dones ....aspon na výmenu ....cibulu 😀 😀 😀
fazulová polievka by u nás neprešla....akurát žeby som ju vyšupala 😠

ideme aj my ešte von.......trochu sa unudiť 😀 😀 😀 😀 😠

denisenko
13. aug 2013

@jacka ...ja že chceš vymeniť počasie....alebo aspon deti... 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale cibuľu...... 😀 😀 😀 😀 😀 ....fazuľa u nás ide vo veľkom....lenže má to háčik...musí byť len z konzervy, tam je taká mäkulinká šupka, akoby ani nebola....normálne neprejde ani u nás.... 😠 😠 😠

jacka
13. aug 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ty si ma riadne zotrela 😀 😀 😀 😀 ....dakujem ti pekne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................................................................z konzervy takú sme ešte nemali.... 😕

vypli nám elektriku....ani pršať nemusí 😠

utka
13. aug 2013

Ale ste popisali...Ja konecne chvilu oddychujem.Doobeda slečna nespala...totižto spala na rukách asi 3x5 minut...teraz si chrapka...Viki siel do kina.

jacka
13. aug 2013

@utka ...ked budete domka bude lepšie..... 🙂 🙂

a nepoprší a nepoprší 😠 😠

katka1819
13. aug 2013

@denisenko krásne menovky 🙂)) ja ti ukážem aké máme my na dverách 😀

katka1819
13. aug 2013

@denisenko kuk 😀

katka1819
13. aug 2013

@denisenko ozaj a ako si to myslela s tým mužíkom 😕 to ako nempojde s tebou a deťmi na tú chatu a ty akože sama s deťmi ? 😅

utka
13. aug 2013

@jacka no uvidíme...tu aspoň nemusím varit a upratovat...

katka1819
14. aug 2013

Rááááááááánečko 😀 😉 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre