Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. okt 2013

@leninka75 😵 😵 😵 😵
normálne sa mi aj vydarili 😀 😀 .......................ozaj ked ťa tu mám 🙂 .....tie plechy na bagety čo sú v pekárničke........možem dať aj do rury?....nevieš? 😅
dala som foto....povodne som chcela len bundičky......ale neostala som len pri tom 😀 😀

leninka75
18. okt 2013

@jacka ....môžeš ich dať do rúry 🙂...zdá sa ti, že tam sa lepšie upečú než v pekárničke??

leninka75
18. okt 2013

...všimli ste si fotku tej rodiacej čivavy?.....mne to prišlo nechutné 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖

letty86
18. okt 2013

ahojte 😉
@jacka 😀 😀 😀 😉
debilníček musí byť...už aj u mna 😀 😝
@leninka75 čivavu som nevidela a tusim ani nechcem vidiet 😀 ....

letty86
18. okt 2013

@utka ešte dolezité info....viki mi prestala v 2.mesiaci prospievať, pri dalsom vázení dokonca dost výrazne schudla.....tak preto sme riešili to zahustovanie....presne, ako sa píse v tom článku, čo si dala......že to bolo nevyhnutné........v nasom prípade rozhodne.....

letty86
18. okt 2013

idem, žienky...zajtra máme oslavu matkovu 😵 😵 😵 😵 prvykrát som dala urobiť tortu, matko si vybral Boba stavitela 😅 , dnes sme ju doniesli, vyzera krásne 😵 😵
a dnes príde svokrusa a v nedelu s nou odchadzame a u svokry pobudneme do utorka ...vikuska bude s kosickou babkou........tak aby ste vedeli 😵

jacka
18. okt 2013

@leninka75 v pekárničke su nejaké vysušené...... 😝

všimla som si......neviem čo na tom bolo pekné 😠 😠

jacka
18. okt 2013

@letty86 pekne pekne idete vegetiť 😵 😵 😵 ......................tak daj aj fotočku nech poslintáme aspon 😵 😵 😵 ....................a zo školy ju odhlásiš?

letty86
18. okt 2013

@jacka este ju nemam sfotenu, ale neskor pridam 😉 zistujem, ze nie som ten typ, čo hned všetko a vzdy a hned a proste vzdy a hned foti 😀 😀 😉
nie, viki bude chodit do školy, ved bude s košickou babkou 😉

jacka
18. okt 2013

@letty86 vidíš aká som ..........to počasie na man zle vplýva.....mne musíš pekne po lopate................................. 😀 😀 😀 😀 ...............................no ale nie že zjete tortu skor ako je cvakneš 😀 😀 😀.............mala by si sa zmeniť s tým fotením....😀

letty86
18. okt 2013

@jacka až zasa taká trubka nie som 😀 😀 😀 pofotim, to by som si nenechala ujst 😀 😀 😀 ....juj, nezmením....ja ked vidím, čo všetko zeny fotia tu vo fotoblogoch......kazdu prkotinku 😝 tak toto nie 😝

jacka
18. okt 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........ved ja nič.......v zlom 🙂 🙂 🙂 🙂 ..................................ja si tiež idem oči vyočiť čo všetko sú schopný pofotiť...................nechápem to..... 😝

leninka75
18. okt 2013

@letty86
@jacka ..........tichý súhlas s vami 🙂 ...tiež nechápem na čo je dobré také fotenie všetkého 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .........a tie otázky alebo diskusie 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ..............

leninka75
18. okt 2013

@letty86 ..tak si užite aj oslavu aj mini výletík 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 .................

leninka75
18. okt 2013

@jacka ...som zvedavá aké budú v rúre 🙂 ..potom mi nezabudni povedať 😉 .......

jacka
18. okt 2013

@leninka75 ale ja len bezl.------...............nevadí........................................ved tie diskusie.........som nedávno našla ...písal chlap.... 😀 😀 😀 otázku......možem jesť toto a tamto ked je žena tehotná.......... 😀 😀 😀 😀 😀 hotový výsmech.... 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
18. okt 2013

@jacka ..ja viem, že bezl..ale aj tak..či budú lepšie 😉 😉 😉 ................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 presne to som aj ja čítala 😀 😀 😀 😀 😀 .....a podľa mňa na100% si robil prdel 😅 😅 😅 😅 😅 ............ale tie baby si to robia samé..načo tu pchajú také debilné otázky....a tiež ma fascinujú všetky tie čo okažite na všetko "múdro" reagujú 😠 😠 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖 😖 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
18. okt 2013

@leninka75 ja sa divím že to nezablokuju také somariny......... 😝 😝 .......................podal mna tiež si z nich vystrelil...........ale fajn ...... 😀 😀 😀 😀 ..................................sa divým aký ludia žiju medzi nami....... 😠 😝 ☹

jacka
18. okt 2013

@leninka75

https://www.youtube.com/watch?v=kbA1YDXBtnM

toto som včera zapla Peťkovi.......ani sa nepohol... 😀 😀 😀

leninka75
18. okt 2013

@jacka ...... 😵 😵 😵 😵 ...skúsim pustiť babám čo povedia 😉 ..idem učiť ...pa zatiaľ 🙂

jacka
18. okt 2013

ak nezabudnem...tak dnes idem na tie pyžamká.....aby aj ku mne pršiel ježiško 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. okt 2013

@leninka75 pa.... 😵

katka1819
18. okt 2013

Ahooooj mamčule 😀 😵 😉 😝

utka
18. okt 2013

Ahojte...

@letty86 tak v tom prípade je to jasné!
My sme boli dnes u dr. Lucka aj napriek všetkému, čo ju potrápilo za 22 dní pribrala 190g. Máme sa prísť zase vo štvrtok odvážiť. A vraj koncom novembra už môžeme začať s príkrmami. Dnes je to iné ako kedysi. Keď bolo dieťa len dojčené, príkrmy sa zavádzali od ukončeného 6. mesiaca. teraz už od 4. mesiaca. Vraj alergológovia od toho upustili, lebo aj tak sú alergie. tak treba začať čo najskôr, aj čo sa lepku týka. No však uvidíme.

utka
18. okt 2013

@jacka jéééj, super pesnička 😉...

leninka75
18. okt 2013

...........pekný víkend 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
18. okt 2013

@leninka75 aj vám...

jacka
18. okt 2013

@leninka75 aj vám.......

pekný víkendík.... 😎 😎 😎

utka
19. okt 2013

Krásny víkend.

katka1819
20. okt 2013

😉 😀 😵 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre