Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
27. okt 2013

Ach jáj baby. Dnes som na všetko sama. Môj drahý je chorý a celý deň spí. V noci grcal, asi mu niečo zaškodilo, čo zjedol...A teraz je ako mátoha a spí...

denisenko
27. okt 2013

@jacka čo si....ešte druhý a tretí obed.... 😀 😀 😀 😀 večera bola pizza...mnááám..... 😉

denisenko
27. okt 2013

@utka len aby to zas nebol nejaký vírus.... 😖 😖 😖 držte sa... 🙂

denisenko
27. okt 2013

a my sme boli na Kľaku...na túre.... 🙂 🙂 🙂

utka
27. okt 2013

@denisenko dosť možné...díky...

denisenko
28. okt 2013

Dobré ránko 😉 tak u nás sa vstávalo po starom ☹ už hodinu sme hore 😖

jacka
28. okt 2013

ahojte 🙂
@utka prešlo to mužovi?...
@denisenko kráááásne fotky...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .................aj tu starom.................. 😝

leninka75
28. okt 2013

ránečko!!! 😎 😎 😎 😎
...moje potvorky včera vstali pomerne skoro...cez deň sme ich ešte pre istotu povláčili po lese 😀 😀 😀 😀 😀 .....takže večer o 6:15 u nás "klídek, leháro" 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .....len sme zrazu s mužom nevedeli čo s toľkým voľným časom 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............

leninka75
28. okt 2013

@utka ..pekné fotečky!! 😵 😵 😵 😵 ....ty tuším tie vlasy stále viac skracuješ 😉 .....isto chceš konkurovať Vikinovi 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉..ostatní ste OK, negrckáte??

denisenko
28. okt 2013

...idem od vás...variť.....deťom krémovú brokolicu, pre dospelákov kapusta s klobáskou a hubami....rezne a pyré je od včera..... 😉 😉 😉 😉

jacka
28. okt 2013

@denisenko mnam....pozývam sa k k dospelákom 😵 😀 😀

@leninka75 aj moji včera odpadli......skoro preskoro......ja do pol hodky za nimi 😀 😀 😀

utka
28. okt 2013

Ahojte...
Všetci sme ok, už aj Peťo...
@leninka75 veru,skracujem. Veľmi mi padajú,ale keď toprejde, nechám zase dlhé...

zuzinkabluzinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
letty86
28. okt 2013

ahojte 😉

@leninka75 a prisli ste napokon na to, čo s tým časom 😀 😉 moj muz by hned vedel, otrava 😅 😅 😅 😅 😉 😉

ja len taký mini kuk...chystáme sa k svokre, budeme az do nedele, tak majte pekný týzden 😵 😵 😵 😵

katka1819
28. okt 2013

kukuk a Ahooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

katka1819
28. okt 2013

tak konečne nábytky do detskej už skompletizované ,uložené na svojom mieste a stihli sme aj vymalovať nanovo detskú chalošom 😀 neskôr aj fotos bude 😉

inak sme usoplenýýýýýý aj Peťko aj Matúško ,s ním som teraz bola u doktora bo také zelené škaredé z rána 😝 tak máme pamycon a fenistil 😅

cez víkend sme mali veselo boli tu dvojičky a ešte len bude veselo bo aj teraz cez jesenné prázdniny tu u nás budú teda vedľa u babky ,ale to ako keby aj u nás 😀 a už si rezervovali jednu noc v novej detskej izbe 😵

noooooo čafte mamčule zas niekedy kuknem 😉 😀

katka1819
28. okt 2013

😀 😝 😵 už dopadali konečne 😀

leninka75
28. okt 2013

@denisenko ...môžem sa pridať k jacke??? 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 ....som chcela 😉 .... vyšlapali ste až hore na Kľak???.....krátky vydržal???..na deniska sa nepýtam to je samoška 🙂

leninka75
28. okt 2013

@jacka...nemáš moc rada časové posuny, že?? ☹ ..diki že na mňa myslíš pri varení 😵 😵 😵 😵 😉 😉 😉 😉

leninka75
28. okt 2013

@utka.... a nejaké vitamíny na vlasy??

leninka75
28. okt 2013

@letty86 ...jasné, voľný večer sme parádne využili 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ................ja som žehlila a zašívala a muž vyberal fotky na fotoknihu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....príjemný pobyt u svokričky!!! 😵 😵 😵 😵

leninka75
28. okt 2013

@katka1819 ,,,juj zasa sople?! ☹ .......nech ste rýchli fit!!!......deťom sa izbička páči??? 😵 😵 😵 😵 ...kedy ich sťahujete?? 😉 😉 😉 😉 😉

utka
28. okt 2013

@leninka75 sesternica mi poradila lopúchovú vodu, tak skúšam...viem, že je to z pôrodu a to asi musí prejsť samé...neviem...

jacka
28. okt 2013

@katka1819 tak sa rýchlo vyliečte... 🙂 ....máte aj teplotu?............peknučké fotočky 🙂 🙂
@leninka75 to ste mali riadnu romatiku 😀 😀 😀 😀 ...pánečku.........ja som včera nevládala ani oči držať 😝 ........nie neznášam posuny..........na žiadnu stranu 😠 😠
@letty86 si to tam užite......peknú dovolenku 😵 😵 ........asi sa neozveš že? ☹
@denisenko ako dopadol obed.......mne až slinky tečú 🙂
@utka to mu dáke jedlo asi uškodilo.... 😉

chalani na von......ani za svet nechcu dnu........som im tam aspon zapálila 😀 😀 😀 😀

utka
28. okt 2013

@jacka tak to vyzerá, že to bolo z jedla...

denisenko
28. okt 2013

@jacka @leninka75 polievočka bola výborná...ešte ostalo...len dojdite..... 😀 😀 😀 😀 a Leni....Simonko sa na Kľak niesol....trošku vyšiel, trošku mame na rukách, trochu tatovi na pleciach...ale tato to asi v polovici vzdal...že nebude riskovať infarkt...predsa len...kondička chýba a Simonko váži 12,5kg.... 😀 😀 😀 ale aj tak by sme až na vrch nestihli...bola by tma po ceste dolu.....tak nabudúce... 😉 😉 😉

denisenko
28. okt 2013

@utka aj mne Nisko od rána piští že ho bolí bruško...tak teraz vážne uvažujem, či nie je niečo zas vo vzduchu..... 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
28. okt 2013

@katka1819 aj my soplíme....už mi to lezie poriadne na nervy.....nekonečné sople zas až do leta....brrrrr..... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
28. okt 2013

@denisenko je, veľa je toho teraz na jeseň

jacka
28. okt 2013

@denisenko zajtra sa stavím 😵 😵 ...ale beda ti ak nebude 😀 😀 😀
teda......ty si iná siláčka......ja Peťka nenosím na to mám nosiča....muža........ 😀 😀 😀 😀 😀 ja by som veru nevládala ☹ ☹ ...............klobuk dole.... 😵 .................................vy ešte stále soplíte?.... ☹ ☹ ☹ .....takže leto to istí ☹ ☹ 😒

dobru nocku 😵 ...............sa aj mne očičká zatváraju 😀 😉 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre