Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
13. dec 2013

Ráááááááááánečko 🙂

jacka
13. dec 2013

ahojte......

@leninka75 vieš čo......už radšej nič nehovor......a pekne chod pracovať 😀 😀 😀 .............................mám rada prekvapko 😵 😵 😵

katka1819
13. dec 2013

@utka Lucinke všééééééééééééétko najlepšie k meninkám prajeme 😵 😵 😵

jacka
13. dec 2013

@utka ...všetučko najlepšie...... 😵 😵 😵 posielame cmuk 😵 😵

utka
13. dec 2013

Ahojte...
Lucinka ďakuje!

letty86
13. dec 2013

ahojte

@leninka75
@jacka jeeej 🙂 niekto prekvapil a niekto bol prekvapený 🙂 to je milé 😵 😵
@utka všetko najlepšie 🙂

leninka75
13. dec 2013

ahojte!!!............... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@utka ..blahoželáme Lucinke a prajem pevné zdravíčko!!! cmuuuuk 😵 😵 😵 😵

leninka75
13. dec 2013

@letty86 ...ak chceš prekvapím aj teba 😉 😉 😉 😉 😉 ....

@jacka...makáááááááááááááááám 😀 😀 😀 😀

utka
13. dec 2013

Baby, Lucinka vám ďakuje...

jacka
13. dec 2013

@leninka75 😀 😀 😀 😀 ......už si asi doma že? 🙂 🙂 .......................keb si chcela vedieť......tak už mám cesto na linecké........😀 😀 😀
@letty86 veru ...zlatá je @leninka75 🙂 🙂

jacka
13. dec 2013

@denisenko .....dávno si tu kuk neurobila..... 🙂 🙂 🙂

denisenko
13. dec 2013

@utka Lucke všetko najlepšie k prvému sviatku v živote....cmuk 😉

denisenko
13. dec 2013

@jacka kukuk 😀 😀 😀 😀 bola som dnes ešte v žiline...nejaké nákupy a pomaly hádam začnem aj niečo piecť...upratovanie vynechám....a výzdoba je tak na 30 percent...no.....dobrááá som 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. dec 2013

....kto mi príde napiecť????....noooo...nehláste sa všetky, niekto môže upratať..... 😀 😀 😀 😀

jacka
13. dec 2013

@denisenko ,,,,,volaj si @leninka75 ....už má hotové......hádam ti aj niečo dá... 😀 😀 😀 😀 😀 .....no a z riadeným.........pochbujem že tam máš bordel a prekačuješ ho..........hlavne že ..budu pokojné.... 🙂 🙂 🙂 ..............................na výzdobu máááááš čáááásu...... 😀 😀 😀 nelám si hlavu 😀 😀 😀

utka
14. dec 2013

Dobré ranko a pekny víkend!

jacka
14. dec 2013

ahojte.............
@utka aj vám.... 😵 😵

katka1819
14. dec 2013

Ahooooooooj a pekný víkendík 😉 😀 😵 😝

denisenko
15. dec 2013

ahojte.... 😉
tak medovníčky a linecké napečené...tešííím, tešííím...ale budem sa viac, ak do Vianoc aj niečo z toho ostane...... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. dec 2013

@jacka by si sa čudovala...ale...prekračujem....hračky, kde sa len pozrieš...zvyšok....prežili sme minulý rok, prežijeme aj tento...no nie?????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
15. dec 2013

@denisenko aj ja uz mám medovnicky a linecke...este burozonove gulky...
A mám také formicky-minibabovky,len neviem co do nich.Poraďte nejake cesto,ale nie orechove...

leninka75
15. dec 2013

.....v poradi: napecene, upratane, vyzdobene 😀 😵 ....

jacka
15. dec 2013

@leninka75 moja peknučká ......všetci ta máme radi 😵 😵 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 .......ale mám aj ja už linecké.......aj napatlané aj očokoládované.....aj schované...Maťko mi na ne chodil.............. 😀 😀 😀 ale doparajem mu 😀 🙂 .................

no a idem sa aj ja pochváliť prírastkom..............sestra moja porodila chlapčeka.........ale že fofrom... 😀 o 18 šla do nemock......a pred 19 porodila......... 😵 😵 😵

katka1819
16. dec 2013

brééééé rááááánko 😀 😀 😀

leninka75
16. dec 2013

ránečko!!!

@jacka ..veď som vás musela trošku pojedovať 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .........však ja ešte isto dám druhé kolo upratovania 😝 😝 😝 😝 ..pri mojich bordelárkach to dlho nevydrží................juj moc moc gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...nech sú obaja zdravučkí!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵........to teda bol expres pôrod 😅 😅 😕 😕 😕 😵 😵 😵 😵................kedy pôjdeš kuk?

jacka
16. dec 2013

ahojte...........
@denisenko moja...ja hračku nepovažujem za bordel 😀 😀 😀 😀 😀 ....lebo to bý som mala bordel 24 hodín denne 😀 😀 😀

@leninka75 ved ja viem ....trošku nás napáliť 😀 😀 😀 ................že druhé kolo 😀 😀 😀 😀 ..............len ona tam prišla o 18.,30......a 18 52 bol na svete...........zdravotáčka a takto na poslednú chvilu.......im tam narobila bobk 😀 😀 ............trochu ich tam prevetrala.... 😀 😀 😀 ako sa patrí 😀 😀 😀

denisenko
16. dec 2013

ahojte 😉
@jacka gratulujem....juuuuj...voňavučké malilinké bábätko....ťuťuťu...tak pomojkať a rýchlo vrátiť..... 😵 😵 😵 😵 😵 ...nech sú zdravučký..... 😉
@leninka75 ja začnem prvé kolo upratovania...ráno 24.12......to bude také akurát...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
16. dec 2013

@denisenko suhlasím...pomojkať.....vývonať...a šup nazad k mamine 😀 😀 😀 ......dakujem 🙂 🙂 ....................tiež som mslela že 24 . bude stačiť........aj tak od večera bude dááleko 😀 😀 😀

denisenko
16. dec 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 veru...dlhýýý den..... 😀 😀 😀 😀 😀 som balila nejaké darčeky...došiel mi papier....no...snaha bola...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zas nič neurobím celý den....som zlenivela.... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
16. dec 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ....................pochbujem že pri Simonkovi sa dá zlenivieť 🙂 🙂 😉
no ja nemám ešte papier.........ani 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre