Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
14. jan 2014

......... že emigrovala do USA 😀 😀 😀 u nás momentálne pršííííííííííííí 😝

denisenko
14. jan 2014

hurááá...už sme doma.... 😉 síce stále nič nevieme, ale aj tak....výsledky a prepúšťacia správa bude zajtra, tak budem múdra.... 🙂 ale pani doktorke som hned ráno povedala, že tam nebudem ani minútu navyše, tak sa spýtali primára či možeme ísť aj bez správy a ten dovolil.... 😉 😉 😉

letty86
14. jan 2014

ahojte
@denisenko konečne 😵 😵 😵 uživajte si domovstva 😵 ...len čudné, že vám tie výsledky nemajú kedy dat, si hovoria asi, že robota nie je zajac, že 😝

denisenko
14. jan 2014

@letty86 ale budú, budú....na mononukleozu asi v piatok, to trvá 2 niekedy až 3 týždne, výtery mal negatívne, crp takmer nič....a na EEG mal lokálne abnormality...to bolo v správe, tak nás poslali na MRI, a to budú výsledky až neskor, lebo tam je kopa ľudí vždy...zajtra tam pojdem pre CD a potom pre tú prepúšťaciu správu, aj ked si stále myslím, že neurologička ju neurobí, takže aj tak nebudem vedieť na čom som...ešte nás čaká kožné, lebo sa mu zhoršil ekzém a strááášne, rehabilitácie, lebo chodí po špičkách, to neuro, lebo mu to štrajkuje, alergologia, lebvo je na niečo alergický a zrejme aj to kardio, dneska ho pýtali.....no maraton po lekároch a decko ako odtrhnuté z reťaze..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
14. jan 2014

@katka1819 ukazala som šaty manželovi, povedal, že ti mám odkázat, že su pekné 😵 😵 😵 potom sa ho pýtam, že ci nie su babkovské a vraj nieeeee a potom, počkaj, to sú aké 😀 ale povedal, že nie, ze su peknučké 😉

letty86
14. jan 2014

@denisenko no veselo...to kolotoč...a tá neurologička akoze co 😝 nemá čas...tomu nerozumiem, ved vás už dávno vysetrila

denisenko
14. jan 2014

@letty86 ale má, isto má..sorry za výraz...krava...mladá, tenká, blondína, vlasy po pás, napichané pery a umelé mihalnice...ja ju volám cirkusantka...a ešte k tomu stráááášne preafektovaná.......lenže...je to nemocničná neurologička, nemá stálu ordináciu, tak si tam chodí, ako sa jej to hodí.....sa mi to aj rýmuje.... 😀 😀 😀 😀 ale je to pravda....ani doktori nevedia, kedy tam bude a čo stihne...takže...aj dnes mi vraveli, že majú dve možnosti...dajú správu s jej verdiktom, alebo bez neho..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. jan 2014

..tak..,.ja sa snažím ako taký blbec....celé vianoce oddychujem, nič nerobím....papkám..po Vianociach stúpnem na váhu....že takmer 49 kg...jupí...už aj moj mužík bol spokojný.....a dnes....12 dní v nemocnici...a zas som na svojej 46-tke...ja to možem...... 😝 😝 😝 😝 😝

letty86
14. jan 2014

@denisenko ináč by som celkom chcela byt taká krava 😀 dobre vyzerajúca 😀 blondína, mladá, tenká 😀 .....ja nič z toho nemám, ja chúďa 😀 😀 😅 ale pery nech si nechá 😝 ...to len tak na uvolnenenie....ved som si aj myslela, že to bude proste "pani" doktorka 😝

denisenko
14. jan 2014

@letty86 tak tie štíhle stehienka jej závidím aj ja.... 😀 😀 😀 😀 😀 ale mohla by mať aj rozum....to je tá, čo Simonkovi napísala, že zaostáva vo vývine, lebo bol ospalý, ked mal 3 mesiace

denisenko
14. jan 2014

@letty86 ... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
14. jan 2014

@denisenko tak to tie nemočnicné stresy ☹
ty jej závidis stihle nohy 😝 nehnevaj ma 😝 😅
no proste krava a bodka 😅

denisenko
14. jan 2014

@letty86 ma tak napadlo...že či aj mlieko dáva...xi,xi,xi.....už som zrelá pre psychiatra, ja to stále tvrdím...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
14. jan 2014

@denisenko určité dáva 😀 😀 ako správna samica 😀 😀

denisenko
14. jan 2014

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 joj..baby...ste mi chýbali....cez mobil to nie je ono...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. jan 2014

@denisenko vitaj žienka naša 😵 😵 .......aj nám si chýbala...................ale ináč sa tu z vás koním
@letty86 .................si jej dala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. jan 2014

konečne večer......chalani haji haji........počkám na muža či vobec dnes príde.... 😉 ....a trýskom na nimi 😀 😀 🙂
@denisenko abý som nezabudla......ako sa citíš....si o.k 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 ...dobre sa výspinkajte domka 😵 😵

denisenko
14. jan 2014

@jacka ako sa mám???...takto:::: dám vanu a pohár vína..... 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
14. jan 2014

Denisko už asi 50ty krát vyliezol z postele...sa asi bojí, že tu ráno nebudem, ked vstane..zlaté moje..vraj ho mám čakať, že si príde ku mne ľahnúť..... 😵 😵 😵 idem aj ja...do tej vane....hádam sa neutopím... 😀 😀 😀
dobrú noc..zajtra sa tu koním s vami zas... 😉

utka
14. jan 2014

Ahojte...
@denisenko tak konečne domka...tak si to uži...vaňa, vínko...Denisko a hlavne manželík...

denisenko
14. jan 2014

@utka Petrík je v Nemecku,hádam zajtra príde...😉 Denisko,zlatko moje,...bojí sa,že ráno tu nebudem

utka
14. jan 2014

@denisenko my keď sme boli s Luckou v nemocnici, nás tiež odviezla sanitka a Viki to prespal. A keď sme sa vrátili, tak som mu musela sľúbiť, že ak by sa to nikedy zopakovalo, tak ho musím zobudiť a rozlúčiť sa s ním...
Dobrú nôcku. Manželík je na badmintone, detičky spia, idem aj ja spať.

leninka75
15. jan 2014

ránečko 🙂

@denisenko ...supiš, že ste domka 😵 😵 😵 😵 .....fuha som čítala čo všetko vás ešte čaká ☹..no teda nič moc..sa nachodíte ponemocnici 😝 😝 😝......

jacka
15. jan 2014

ahojte..... 🙂
@denisenko ako spinkal Denisko?......nedala si ho k sebe ...ked drahého nemáš domka? 😉 😉 ......a Simonko ako spinkal... 😵 😵
@leninka75 ako v práci?..... 🙂 😉 .................dnes je tak super.......akurát zaliesť pod perinu ani nos nevýstrčiť 😠 😠 😠 ........ale sama kebý si niečo chcela napísať 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
15. jan 2014

@utka a Lucinka sa má ako?...všetko čo može ti spapá? 🙂

katka1819
15. jan 2014

Ahooooooj 😵 sme na strane 1980 ...to je rok môjho narodenia 😀 som si tak všimla 😅 😝 booooože stará koza zo mňa 😀 😀 😀

@leninka75 táááák som obehala celú ZA kvôli šatám aj so segrou a ništ sme nenašli... no hrúza teda všetko pekné len na vychrtlinky 😝 😅 😀 zostanem ja pekne pri tých červených ...a presne tak, sa tomu tí chlapi prd rozumejú len čo nás hnevajú a segra mi povedala že podobné ako som si vybrala mala jedna osoba ,ale neviem ktorá na plese v opere táááááááák čo k tomu dodať 😵 😉

@denisenko huráááááááá domka 😵 😵 😵 nech Ste čím skôr úplne že fit 😉
@letty86 milý ten tvoj mužík 😉 že pozdravujeeeem 😀

leninka75
15. jan 2014

@jacka ....ahoj 🙂 ....veru v práci...o pár minutiek idem na anglinu..potom porada a neviem do čoho sa potom pustím 😨
....veru pod perinu 😵 😵 😵 😵 😵 .............jasné, že ti na to niečo napíšem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 .............o chvíľu 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
15. jan 2014

@katka1819 ....aspoň si sa prebehla po meste 😀 😀 😀 😀 😀 ...si nám neverila, že ti seknú...a vidíš potvrdilo sa 😉 😉 😉 ................

jacka
15. jan 2014

@leninka75 takže dnes už tu ani nie si ☹ ....máš to perné 😖 ................................to som zvedavá čo mi ideš napísať 😀 😀 😀 😀

letty86
15. jan 2014

ahojte 😉
prsí, prší, čo by snezilo 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre