Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
27. jan 2014

@denisenko ..toho parkovacieho asistenta chceš vysokého, svalnatého, opáleného modrookého fešáka??? 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
27. jan 2014

Ahojte...
@denisenko, dobre si urobila...

jacka
27. jan 2014

ahojte..........

@denisenko sneh som si objednala na prázdniný...ale ked inak nedali tak som brala aj takýto termín 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 .................
@leninka75 hurááá zima 😀 😀 😀 😉 😉 😉 .........................dobre prituhlo......ale nie na dlho 🙂 ....zas bude jar neboj sa 😵 😵 😵 .....ale asi lepšie takto ako to čo bolo v decembri..................................................................ináč to len ja tu poslucham........to je celéééé moje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

jacka
27. jan 2014

@denisenko teraz budeš načo frčať.....či už máš niečo vážnejšie 😵 😵 😵

katka1819
27. jan 2014

Ahoooooooooooooj 😀 😀 😀

@denisenko aj môj brácho teraz kupoval kvôli priateľke- snúbenici alebo ako ju už mám len nazvať 😅 tiež nového tátoša s automatom a parkovacím asistentom ,velice si to pochvaľujú 😉 😀
@jacka aj ja chcem sniežik ,u nás ani chýru ani slychu len strašnostrašné mraziskáááá 😔 😅 😝
@utka už je Lucinka OK ???

utka
27. jan 2014

@katka1819 už dúfam...je sice trochu vysypana,a hlavne este umrncana...aj teraz mi spi na rukách...

katka1819
27. jan 2014

@utkaaj my sme mali už tieto záhadné choroby xy.... len horúúúúčky a ništ iného ,niekedy aj komplet vysypaný boli .... 😝 fujtajbl aj chorobami všetkými 🙄 Držkajte sa nech Ste už len zdravý !!!

katka1819
27. jan 2014

OOOOOOOOOOOzaj baby riešite karneval a kostýmy ????? čo budete aké masky keď teda už ....?inak ja som maska furt 😀 😀 😀 my máme 3.2 karneval v škole.... tak nič iné len mamaaaa už si mi ten kostým urobiláááááá 😝 😝 😝 ,ale tento rok nešijem ...možno trošku niečo poupravujem ,niečo podorábam ,vylepším 😀 máme kúpeného kapitána pirátov a som mu sľúbila že ho ešte vylepšíme 😉

katka1819
27. jan 2014

kedy sú vlastne prázdniny ??? dnes máme rodičko isto sa dozviem... to budú polročné ? 😅 😀

katka1819
27. jan 2014

nikto nikde ....................frčííííííííííííííííííííííííííííííííííím papa 😀 😀 😀 😀 😀 😝

leninka75
27. jan 2014

@jacka ..ja beriem tú jar 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
27. jan 2014

@leninka75 som vedela že sa chýtíš 😵 😵 😎 😎
@katka1819 u nás bý mali být 17.2..ak mýslíš jarné.....ak polročné tak v pondelok.....3.2......mý sme tu vobec nemali sneh....teraz prvý krát.....huráááá 😵 ...ešte aj zima je fajn 😀 😀

utka
27. jan 2014

@katka1819 my máme karneval v škole 5.2. Viki bude opravár...

katka1819
27. jan 2014

@denisenko Ivetka kde Ste to presnejšie boli so Simonkom v Žiline na kožnom... v ktorej poliklinke ? či v nemocke ? a ako sa volala lekárka ,lekár ? ako sa to tam objednáva ??? nejaký presný deň v týždni iba či ako ? Už si to tu písala len sa mi to nechce hľadať .... 😅 Musím ísť s Matúškom a tu v Bytči máme takého šuflikanta na všetky kož.choroby jednu masť predpisuje 😝

denisenko
27. jan 2014

@katka1819 v nemocnici,v tej vysokej hlavnej budove na 5tom poschodí...je tam napísané detský kožný...je to doktorka Petráňová, a od pondelka do štvrtku od 13tej dá papier a len sa zapíšeš.ale od detskej ti asi treba doporučenku

utka
27. jan 2014

Tak sme volali dr. a potvrdila,že je to 6.choroba

denisenko
27. jan 2014

Ahojte.. 🙂 KO som zas dnes...☹ ...Petrík s Deniskom boli konečne u zubárky...po 3 rokoch...😖 nemohli sme nájsť pre neho zubára,ale už konečne má...pani doktorka mu vychválila zúbdky, kaz žiaden,tak boli všetci spokojný...a ja so Simonkom sme zatiaľ boli na dopravnom inšpektoráte odhlásiť autíčko...pani,postrážte si to dieťa,ja vám tie papiere vypíšem 😀

denisenko
27. jan 2014

A potom ešte v Citroene,chalani si boli dať skúšobnú jazdu a my zas zatiaľ nakúpiť v lidli 😉 auto som vybrala,aj je vraj super,ale zatiaľ nemhrozí...chcú veľa peniažkov a za naše ponúkli málo,tak ...je to vothviezdach 😀

jacka
27. jan 2014

@letty86 ahoj.......čo tak stručne.... 😕 😕 😕 😕 😕 ....ako sa máte?...čo nového?... 🙂 🙂 vý máte asi viacej snehu..že 😉

jacka
27. jan 2014

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobré ......škoda len že viac takých ludí nie je 😵 😵 😵 😵 ......to bolo písané na teba?...................však banka to istí 😀 😀 😀 😀 ...potom sa podel 😀 😀 😀 😉 😉 .....ale nechcem ťa na nič nevádzať 😀 😀 😀

denisenko
27. jan 2014

@jacka mne by tak banka niečo dala 😀😀

jacka
27. jan 2014

@denisenko tak som to nemýslela.... 😀 😀 😀 😀 ........tebe nič.....tak akurát bý ti dvere ukázala,, 😝 😉

letty86
27. jan 2014

@jacka celkom fajn...sme mali perný víkend....v sobotu sme boli na navsteve, v nedelu bola navsteva u nas
veru, máme sniežik 😵

jacka
27. jan 2014

@letty86 super 😵 😵 ,,,,,aj ste sa niekde boli bobovať?.............tolko návštev....... 😵 😵 😵 ..........

denisenko
27. jan 2014

@jacka jáj,žeby som šla navštíviť trezor? 😀😀 mne to dnes už nemysli....a inokedy tiež nie 😀😀😀

letty86
27. jan 2014

@jacka matko je chorý, tak sme doma a vikuska bola u babky, ale tá tiez bola na oslave 😀 tak sa nebola sánkovat

denisenko
27. jan 2014

@letty86 vy máte tiež sniežik?🙂 to len my sme od macochy ☹

jacka
27. jan 2014

@denisenko dobrá si 😀 😀 😀 😀 😀 ..........veru trezor som mala na mýsli 😀 😀 😀 😀 ...................mne ti to už dlho nepáli.......ale čo zabijem sa 😀 😀 😀 😀 ked som pekná 😀 😀 😀

jacka
27. jan 2014

@letty86 choručký je?...juj tak sa rýchlo výliečte.....boli ste aj u dr.?.......................nechcela sa sánkovať.....moji ked videli sneh tak bý aj v pýžamách výšli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
27. jan 2014

@denisenko poslem aj k vám perinbabu 😉
@jacka viki nemala velmi cas sa sankovat, ale zajtra idú zo skoly, na prevej hodine sa budu jasit a v druzine
matko je od piatku doma.....idem az zajtra k mudre....kvoli listku do skolky.....uz sama som nasadila lieky, ako vzdy....fenistil, stoptussin, calcium, morská sol

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre