Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
15. júl 2009

dobrú nocku jacka 🙂
idem aj ja..........trošku potestíkujem a idem drichmať 🙂

dobrú noc 😵

utka
15. júl 2009

Ahojte!!!
jacka, aninka, pekné brušká...a tuším aj rovnako veľké 😉...
U nás trochu prší, konečne čerstvý vzduch 😝

jacka
16. júl 2009

dobré ránko... 😎

tak sme tu mali do rána burku..a teplo ostalo 😝

utka dakujem...vraj brušká...ja teda aspon mám buriško...všade s nim narážam 😀 😀 😀 😉

leninka75
16. júl 2009

Ránečko!! 🙂 🙂 ..........ahoj jacka!!! 😉 ..

leninka75
16. júl 2009

aninka, jacka a to neviete, že melóny sa nepapajú celé, ale pokrájané 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
16. júl 2009

Dobré ránko 🙂

leni ha ha ha 😝 😝 😝 😀

aninka29
16. júl 2009

utka vraj brušká 😀

aj ja chcem dážď 😢 ..............sa tu topím ako nanuk 😝

jacka
16. júl 2009

leni ahoj.... 😝 😝 ..ved počkaj aj teba to čakám... 😀 😀

ani tu aj pršalo a žiadna zmena 😝 😝 😝

leninka75
16. júl 2009

jeeeeeeeeej, ale som vás prebrala 😀 😀 ................fuj, tu je tiež tak, síce popršané ale dusno, sedím a po chrbte mi tečie pramienok, ble, ble, ble 😠 😠

aninka29
16. júl 2009

mamky idem sa chystať 🙂 ....sa mi nechce......ja už ani neviem čo si mám obliecť 😖

leninka75
16. júl 2009

ani plavky???!! 😉 😉 😉

jacka
16. júl 2009

ani cisárove šaty...... 😀 😀

utka
16. júl 2009

Ahojte.
Aj u nás trochu popršalo a zdá sa mi trošku chladnejšie ako včera. A hlavne, že fúka vietor. Včera sa v tom dusne ani lístok nepohol. Idem zobudiť krpca. Zatiaľ papa.

utka
16. júl 2009

Pozerám počasie na víkend, tak sa má riadne ochladiť. V sobotu v BA len 17 stupňov, ale KE 30...

jacka
16. júl 2009

utka a na strede slovenska???...mne by stačilo 22....zatial 🙂

siwike25
autor
16. júl 2009

awojky bybulky.Konečne som sa sem dopracovala,boli sme zas u lekarky,zas nam brali krv 😠 😠 😠 😠 😠
.Jacka ,aninka kraaaaaaaaaaaaaaaaaaasne brušinka 😉 😉 😉
No dufam že nebude moc zle počasie v sobotu,lebo oslavu chystame vonku 😠 😒

leninka75
16. júl 2009

ahoj siwi!! 🙂 ...........prečo zasa krv??? ☹ .........aj my chceme oslavu vonku, v nedeľu, tak tiež stále kukám počasie, ale bojím sa, že nič moc 😖
Ahoj utka!!! 🙂 ...........viki zasa potiahol!! 😉

siwike25
autor
16. júl 2009

Leninka no lebo mu brali v pondelok a potom sme isli na krčne a aj ta si žiadaa višetrit krv,akurat na to čo mu nebrali 😠 😠 😠 .Chudatko moje male 😒
Tak sa budeme modlit aby nepršalo 😉 😠 😠

leninka75
16. júl 2009

drobátko malé!!!...........bol statočný???.........či už má tiež toho plné zuby??? 😖

siwike25
autor
16. júl 2009

No nevedela som ho tam dostat,však jendom kuse sme u lekarky,troška plakal,ale ani sa mu nečudujem.V pondelok ideme na krčne s vysledkami,som zvedava ako ho tam dostanem,ale pojde snami aj tatinko 😉 😉 .Zajtra ideme do dračika,pokupit nejake darčeky 😉

leninka75
16. júl 2009

To chodíte stále kôli tým hrčkám, že??..........A čo idete kupiť??? 😨 ..........Máš rozmyslené???

siwike25
autor
16. júl 2009

No, ano kvoli tym hrčkam 😒 😒 😒
Co ideme kupit???ani sami nevieme 😉 😉 😉 .Plastelinu playdooh asi chobotnicu,ešte neviem ktoru a čo mi padne do oka.Už sme mu kupily kombajn a novy dvd prehravač 😉 😉 😉

leninka75
16. júl 2009

ale to ubehlo siwi, tie tri roky!!!! 🙂 .......ani sa nenazdáme a pôjdu do školy!!! 😉 .....ako máš s robotou????

jacka
16. júl 2009

tu som....s 😝 ...fuj vraj od dnes malo byt trochu chladnejšie..nemám pocit 😝 😅

siwike25
autor
16. júl 2009

Však ano,teraz som rodila a tot už ma 3 r,lasenka moja mala.Veru veru zachvilu už doškoli pojdu.S robotou to mam tak v utorok sa idem nahlasit na urad prace a od septembra budem robit v obchode u kamoša,kde som doteraz robila,ale už naplny uvazok 😉 😉 😉 .Zatial 😀 😀

jacka
16. júl 2009

siwi super...dobre vymyslené......ja tiež nastupujem od septembra....ale neviem od kolkého 😉 ...

kde si bola tak dlho že si sa neozývala..už ste boli aj s pindíkom?

aninka29
16. júl 2009

ahojky mamky..........sme domka 🙂

no dnes to bola makačka 😝 .......inštruktor ma týral na kúželkách 😝 ........no vám poviem,že mi to šlo ako v lete na saniach 😀 😀 😀 ...........ale zase po päťdesiatyšiesty krát sa mi už celkom začalo dariť 😉 😀 ..............a cúvanie do garáže mi šlo 😉
hrozná horúčava je 😝 ani nejdeme von teraz...........snáď Simka pospí aj dnes 😉

siwike25
autor
16. júl 2009

Jacka boli sme doma,ale vobec sa mi nechcelo sediet za pc.Bud sme pred domom alebo sa v zahrade kupeme 😀 😀 😀
S pipikom som ešte nebola ,najprv vybavi ohladom hrčiek a pipika si nechame naposledi 😒 😠
Aninka ty si šikulka 😉

jacka
16. júl 2009

ani..no super ...hlavne že inštruktor nie je nervák... 😉 ..tak už len zvládnut skušky a máš to vo vrecku...a ako darček ..možeš ist rodit 🙂 😉

no mne Matko už zahlásil že nejde spinkat 😝 ...

a čo sa deje vonku...no nemám slov 😝 ..ta obdivujem ako vládzeš ešte šoferovat

aninka29
16. júl 2009

jacka,však som povedala inštruktorovi,že ak na skúškach zvládnem tie kúželky,tak sa normálne opijem aj keď som tehu 😀 😀 😀 veď ja som aj z frťana opitá 😀 😀 😀
už by som to chcela mať za sebou,ver mi 😉

siwi a ako u logopedičky?????? ..........a čo vám hovoria na tie hrčky???????nevedia nič???? 😒

mamky idem piecť koláč......strašnú chuť som dostala na perník 😝

a mám taký ciťák, že bude pršať......teda, že sa spustí fajná búúúúúúúúúúúúúúrka 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre