Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
7. feb 2014

rááááááááááááááááánečko!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@jacka ...sa striedame v absencii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..................bola som na služobke...v stredu v Nitre a včera v BA 😉........idem prečítať čo máte nové 😉

leninka75
7. feb 2014

@katka1819 ...to je ranné foto po zobudení?? 🙂

leninka75
7. feb 2014

@jacka......chlebík z pekárničky? 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ...............nooooo najskôr ešte horúcu formu vyberiem, preklopím hore dnom a čakám 😀 .............keď už čakám moc dlho, nastupuje fáza trieskania a zvyčajne pokračuje fáza vyšparkávania vareškou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................

leninka75
7. feb 2014

@jacka............si písala, že Peťka svrbí hlávka??..................Lilušu tiež ☹ ...začalo to pred Vianocami........v prvom momente som sa zľakla, že vši 😝 😝 😝 😝 😝 ..............ale našťastie nem......skúšam všetko možné....už som dva šampóny vymenila, zábaly z olivového oleja robím, aloe striekam na hlavu, a mám pocit, že najlepšie zaberá citrónová šťava.............

leninka75
7. feb 2014

@denisenko.....dobre počítam?...Simonko bude mať teraz 3 rôčky?....a teraz som zvedavá, či zasa na mňa hodíš bobek 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. feb 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 ja som už aj varešku zlomila.... 😝 😀 😀 😀 😀 som mýslela že ak máš nejakú finitu.....ale zase nič......takže trieskať a trieskať 😀 😀
ale Peťka svrdí od mala........je schopný sa celu noc škriabať........mu musím ruký držať.......mi dr. na kožnom vravela že riadne ale riadne opláchnuť........(robím čo možem...pokial Peťko dovolí)......a ak nepomože tak obýčajným detským mýdlom..........................................a ja akdobre počítam tak bude mať dva nie?? 😅 😅 či zle r átam 😅 😅

katka1819
7. feb 2014

@leninka75 jojo po zobudení 😀 😉 😝

katka1819
7. feb 2014

@leninka75 Simonko je mladší od Matulka ... bude mať až budúci rok v marci neviem presne 😅 😅 😅 3 rôčky náš Matulko bude mať tento rok v októbri 3 😕 😉 už 😅 😵

leninka75
7. feb 2014

@jacka
@katka1819 ........aaha ja som zasa nejako popredu 😀 😀 😀 😀 😀 ....................

leninka75
7. feb 2014

@jacka .vidíš som už veru dávno chlebík nepiekla............. 😵 ...........minule osm robila taký koláčik čo by aj tvoji chaloši mohli 🙂 : 5 vajec, 100g cukru, 50 g kakaa - žĺtky vymiešaš s cukrom do peny, pridáš penu z bielkov a kakao (ja som dala aj trošku orechov).....upečieš.....ja som prekrojila na dve polovice natrela na spodok plnku z jemného tvarohu (termix, nutela,puding, karamel......) a šľahačky...pricapila som to druhou polkou..opäť natrela, ale už len jemne a posypala grankom 😵 😵 😵 😵 😵 😵

jacka
7. feb 2014

@leninka75 aký pečieš chlebík ked pečieš?....
to výzerá mnamkovo....,,, 😵 😵 ...a asi to bude dosť sladké nie....a držalo to pokope?....hádam to výskušam 🙂 🙂

jacka
7. feb 2014

@leninka75 to zato že si nastúpila makať......ti to nie beží ....ale letí 😀 😀 😀 🙂

jacka
7. feb 2014

@leninka75 a s tým nahlasovaní....na úrad.....len dieťa ktoré od februára dovrší 3 roký.....nás dvoch sa to netýka 😉

leninka75
7. feb 2014

@jacka .nepečiem žiadny 😉 ..ani nekupujem...len deťom rožky...my s mužom sme prestali jesť pečivo ☹.......a tak by som si dala čerstvý chlebík s maslom 😵 😵 😵 😵 😵 😵................koláčik v pohode držal a nebol moc sladký, ale pokojne môžeš dať menej cukru alebo dať hnedý, alebo med ......a tvaroh som kúpila ten ochutený od raja citrónový 😵 .....takže koláčik mi chutil ako kinder pingui 😵 😵 😵 😵

leninka75
7. feb 2014

@jacka ..veru máš pravdu s tým časom 😝 ... o chvíľu budem loviť v pamäti kedy sa mi narodili deti 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. feb 2014

@jacka .....sme za vodou 😀 😀 😀 😀 ...aspoň niečo nemusíme na úradoch absolvovať 🙂 ...ale povedz mi aký to má celé význam?!!!!!........to akože chcú všetky nahlásené deti aj fyzicky skontrolovať 😅 😅 😅 ???????

jacka
7. feb 2014

@leninka75 rožk fakt zdravé 😀 😀 😀 😉 😉 ............ 🙂 🙂 .....kup si tmavý chlebík .....ražný .....velmi zdravý..... 🙂 🙂 ........-----............................ja len preto že nemám rada velmi sladké....ale deti sa idu zabiť........len obmedzujem ich v tom 😀 😀 .........radšej nech sa napachuju čipsami 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 ......to aj taký tvaroh existuje?...kde ja žijem... 😒 ............................................čobý dátum detí....vlastný dátum bude problém 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .......

jacka
7. feb 2014

@leninka75 no nijak.......už vidím ako chodia od domu k domu a kontroluju kde máme deti..........kto chce svojmu ublížiť ...cestu si nájde.....viac menej to robia pre tú utýranu Lucku.....dosť neskoro 😝

jacka
7. feb 2014

@denisenko vláský mu ......pokožka ho svrbí ☹ .....vieš čo je najhoršie......že sa škrabem aj ja 😀 😀 😀 😀 😉 ---.................................Denisko má fajn hlavičku na šach.... 😵 😵

leninka75
7. feb 2014

@jacka ..no jasné, som čakala, že čo nebude dobré 😀 😀 😀 😀 😀 ...ale tipovala som, že mi obrbleš ten tvaroh 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......................ale v pohode veď ma poznáš 😉 😉 😉 😉 😉 ..............a počkaj ako naštvem muža keď si nebudem pamätať jeho dátum 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
7. feb 2014

@jacka ..celý zákon je na hlavu postavený...to akože deti mladšie alebo staršie, tam je to v pohode tie nech sú týrané???!!!!...............lebo neviem si to nejako vysvetliť nahlasovanie detí od troch do šiestich rokov 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 .........................aaale škoda reči, sa tu môžeme na tom len rozčúliť 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
7. feb 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to preto lebo tvaroh nejeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............ale ma poznáš musela som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................ ....nech bude rád že ho ešte poznáš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
7. feb 2014

@leninka75 lebo v 6 rokoch má chodiť do školý a tam ak nebude chodiť tak ho učký nahlásia na sociálku...........to musia.................ale máš pravdu je to úúplne zbitočné....cigáni sa budu vedieť z toho výlízať tak či tak..... 😝

jacka
7. feb 2014

fuj akú hnusnú kávu som s urobila..... 😝 ....ledva som ju dopila 😠 😠 😠

utka
7. feb 2014

Ahojte...

@leninka75
@jacka niekde som čítala, že bábovka z formy pôjde lepšie von, keď ju prevrátiš a zakryješ mokrou utierkou...nešlo by to aj pri chlebíku?

denisenko
7. feb 2014

ahojte... 😉 ked tu nie som, vždy sa rozkecáte....kedy to mám stíhať čítať???? 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. feb 2014

@leninka75 jááj..moja...čo si mala z matematiky?????? 😀 😀 😀 😀 Simonko bude mať 2.... 😉 😉 😉 prečo bobek???....zabudla som zas na niečo???? 😕
@katka1819 ako si donútila Peťka odfotiť sa???? 😀 😀 😀

23petka
7. feb 2014

Ahojte,viem,viem ze to sem nepatri,ale mam len otazocku,je nejaky test,ktory si mozem kupit a ukazuje hodnotu hcg hormonu?

denisenko
7. feb 2014

@jacka o tom škrabaní...už včera sa mi čosi nezdalo...a dnes ráno...ani make up nepomohol...také bordové fľaky mám pod očami, nie, klasické kruhy nie....aj tie mám, ale tieto sú nižšie, desne to svrbí....až také opuichliny sa mi zas urobili...to mam zato že experimentujem s krémami....alebo ten segedín....som si bola kúpiť excipial na tvár.....som sa dávno nezošúpala.... 😔 😔 😔 😔 😔

leninka75
7. feb 2014

@jacka ..poznám poznám 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ....keď si to spomenula, tak ako pokračujete s "nemliekovaním" či ako to nazvať?,,,...................dávaš semo-tamo Peťkovi?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre