Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
14. feb 2014

@denisenko však pred cca dvomi týždňami si písala, že okná umyté, nie?

utka
14. feb 2014

Ozaj, baby, krásneho Valentína...

denisenko
14. feb 2014

@utka ale to by som musela zavrieť deti a kocúra do chlievika,aby okná ostali čisté 😀😀

utka
14. feb 2014

@denisenko ahaaaa...

letty86
14. feb 2014

ahojte 😉
@denisenko
@jacka
@leninka75 fotka je staráááá ako svet 😉

letty86
14. feb 2014

@leninka75 super, užite si Liptov, nech vám vyjde počasíčko, u nás dnes leje, ž romantikuš 😀 😝

leninka75
14. feb 2014

@letty86 ..ahojjjjjj 🙂 ............nevadí, že stará, ale je pekná 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...........

denisenko
14. feb 2014

@letty86 no a čo? To len naše deti rastú...my nestárneme 😉

leninka75
14. feb 2014

@letty86 ............ďakujem 🙂 😉 ...........neva, že leje..večer rýchlo uspať detičky, zapáliť sviečky, otvoriť vínko a užívať si pekný večer 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

letty86
14. feb 2014

@leninka75 to som bola čerstvá 30tka, teraz som len čerstvá 😅 , dakujem 😉
@denisenko ja si hlavne fandím, že nestárnem 😀

leninka75
14. feb 2014

..dievčatá ja sa lúčim...prajem pekného valentína, príjemný víkend a prázdninujúcim deťom supiš prázdniny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ................pa, pa vo štvrtok 🙂 🙂 🙂 🙂

katka1819
14. feb 2014

Aj ja prajem kočky krásneho Valentína 😉 a fajne užite víkend 😵 pa

utka
14. feb 2014

@leninka75 užite si.A aj ostatním pekné prázdniny...My ešte týždeň...

katka1819
16. feb 2014

kuk kto nevidel na FB 😀 😀 😀 trošken ešte z Vianočných 😅 😉 😵

jacka
16. feb 2014

ahojte......

tak sme neboli cez víkend nikde.........Peťkovi sa to vrátilo.......ale už mu je lepšie.......ešte že je volno 🙂 🙂 ...peklo ma čaká o týžden 😀 😀 😀 .......................................nooo len mám pocit že tu nikto nebude.....😀.............

letty86
16. feb 2014

ahojte
@jacka tak dobre, že mu už je lepsie 😵 ty sa ako držíš?
@katka1819 ste si to pekne podelili...Matusko po tatikovi a Petko cela mama, aj s grimaskami, že 😀 😉 se peknučka rodina

jacka
17. feb 2014

ahojte.....

@letty86 ja dobre........ 🙂 .....vlastne už všetci bý mohli býť fit......ale deti nejak začali soplíkovať a kašlať...ešte že sú prázdniný......sa preliečia 🙂 ................vý ako?.....Vikušká stále kašle?.....Maťko je v školke?

jacka
17. feb 2014

@denisenko deti nech rastu...mi ideme do krásý 😵 😵 😀 😀 .....................vý ste už na prázdninách? 🙂

katka1819
17. feb 2014

Ahooooooooj 🙂

@letty86 nooooooo je to presne naopak 😀 😀 😀 Matulko je celá mamina a Peťko je taký pomiešaný a grimasy to áno tie má po mne 😅 😀 😉 a Ďakujeme 😵

letty86
17. feb 2014

ahojte 😉
@jacka vikuska trosku lepsie sa mi vidi, ale matko dnes vstal so sopllikmi 😠 ja uz nemam slov ☹ , zatial len taký mini vodnatý,, ale čo z toho bude 😝cez dva týzdne bol doma, jaaaaj 😠
@katka1819 no mne sa teda vobec nezda a stojim si za svojim 😉 podla fotiek je petko po tebe, mate rovnaký usmev a Matusko podla mna celý tato 😉 ale tak kazdý o vidí inak, aj nám stále niekto povie tak a druhý presne naopak, hoci v poslednej dobe sa nejak zhoduju, že uz je viki viac na mna a matko je tatkov

jacka
17. feb 2014

@letty86 u nás je to výbavené..obaja sú otcovi......... 😠 😝 ...nevadí........ešte sa zmenia 😀 😀 😀
takže dalšie kolo? ☹ ☹ .........Vikuška chodí do školý,....?.........morsku vodu ......bý to chcelo 😉 ...ale to vieš 🙂

letty86
17. feb 2014

@jacka viki chodi do skoly, matkovi už týdzden dávam kazde rano morsku sol a aereus, či ako sa to píse, mudra mi to kaze davat dlhsiu doma, nech sa mu tak casto tie sopliky nerobia

no Matko je cisty tato, to neviem, či sa este zmeni 😀 ale Petulko ma aj z teba dost 😉

jacka
17. feb 2014

@letty86 to mu dávaj častejšie......ja som deťom dávala každu chvílu .,....mýslím morskú 🙂 .......ale vincentku ......aj na pitie.... 😀 😀 .......

jasné že sa zmení....verím tomu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ..........čo sa Peťka týka...ritulka je moja 😀 🙂 😉

jacka
17. feb 2014

@letty86 sama si?

letty86
17. feb 2014

@jacka asi skusim aj tu vincentku...ako to davas, teda kvapkas do nosa? to mozem aj tou pipetkou od nasivinu? som mala aj taku flasku z morskej soli, kde bol rozprasovac, ale sa to tusim nedalo uz naplnit

ja som rada, že aspon raz denne mu dám, aj to pod nátlakom a prosbami a hrozbami 😝

sama som, prid na kavu 😉

jacka
17. feb 2014

@letty86 možeš...........hlavne že to tam bude.................to poznám....nátlaký...výhrážký 😝 😝 ....ale časom si zvýkli...museli.... 😀 😠 😝 .......aj ked vlasý šedivé pribudli 😀 😀

len ja nie som sama 😝 😉 .............ale kávička bý bodla 🙂

letty86
17. feb 2014

@jacka vyskusam a to normalne zozeniem v potravinach, ze 😀 😀 ináč som videla aj v lekarni ten sprej vincentkový, ale asi ta mineralka je lepsia a lacnejsia

to nič, ved zober aj batozinku priručnu 😀

jacka
17. feb 2014

@letty86 asi bý mali mať aj v potravinách ja kupujem v lekárni..................................ten sprej je ten istý.....ale o dosť drahší...ja im to prelievam

😀 😀 😀 😀 😀 😀 musím 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
17. feb 2014

@jacka normalne mineralku v lekarni a do tej flastičky od origos flasky mini sperju? ja budem mat info od a po z 😅 😉 😉

jacka
17. feb 2014

@letty86 no ano ano......ale to možeš preliať do hocičoho čo sa dá otvoriť 🙂 ................ale ....to je len moj pocit.....ten rozprašovaš je lepší 😉
prídeš do lekárni a budu oči pučiť aká si šikovná 😀 😉 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre