Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2014

@letty86 čooo chodíte tak neskoro?................to ja som už na druhej strane 😉 ..........................akože tý si gulka? 😕 no neverím 😉 ..................................skus na malý tanier......a s malou lýžičkou.....a niečo na tanierý treba nechať....vraj to funguje.... 😉

jacka
21. feb 2014

@leninka75 na tom zapalovaní su horšie ako ja..................a tom som na tom dosť zle 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2014

@letty86 ..aspoň presne vieš na čom si 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2014

@leninka75 ale vidím že máš strááášne vela robotý 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ..................................................no kde si čakááám 🙂

leninka75
21. feb 2014

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...........................uf mi odľahlo, že aspoň niečo im ide horšie 😀 😀 😀 😀

letty86
21. feb 2014

@leninka75 som 😉 ja som malinka....tusim ani 160 cm nemam, teda určite nemam 😅 , len sa tak tvarim, že mam.....som si to ratala to bmi....dobrých 15 kil mi treba zhodit

leninka75
21. feb 2014

@jacka ..to vieš mozole na rukách 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................

leninka75
21. feb 2014

@jacka ..ešte polhoďku a padla 🙂

jacka
21. feb 2014

@letty86 romantik ten tvoj muž.,,,,,,,,,,,,,ale isto ťa lubi taká aká si,...... 😵 😵 😵 😵

jacka
21. feb 2014

@leninka75 prečo pol hodku?

jacka
21. feb 2014

@leninka75 mozole... 😀 😀 😀 😀 😀 t 😀 teraz tak akurát na prtoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ......a na ..... 🙂 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2014

@letty86 ....to sa už ale potom stratíš 😉 😉 😉 😉 ...ráno som čítala, že tento rok idú do módy oblé ženské tvary...takže budeme v kurze 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............si predstav, že všetky vychrtliny sa budú musieť vypapkať a my to máme bez stresu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2014

@letty86 neboj nič....kilečká pojdu preč ..........stačí ak ťa niekto výstresuje.................alebo pojdeš do práce 🤐 😅 😉

letty86
21. feb 2014

@jacka 😵 tak zatial nepadlo ultimátum, že cica schudni, lebo ta vymením 😀 😀 😀 ale ja chcem kvoli sebe, necitim sa tak dobre, nevyzera to dobre, aj ludia su zvyknutí, že som bola chuda a teraz 😠 a stve ma, že tí, čo boli plnší, su teraz ako palice, fakt, to len ja opačne 😕

jacka
21. feb 2014

@leninka75 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2014

@jacka ...........pracovná doba nepustí 😝 ..musím mať 8 hodín ☹ ..........viac ma teraz tlačia tie mozole na prdeli ako n aprstoch 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2014

@letty86 ale ved si porodila dve zdravé deti.........tým sa ja výhováram..... 🙂 ............ale ak tebe nie je dobre tak kilečká pojdu aj samé 😵 😵 😵

letty86
21. feb 2014

@leninka75 mne sa celkom pácia plnsie tvary 😉 ale také zenské.....stihly pás a hoci plnsie boky a zadok........ale ja som jablko vysité, pneumatika vyskakuje, no proste nič k nakousnutí 😅 😅

jacka
21. feb 2014

@leninka75 a tý si kde???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ...............ved je piatok hádam si nie v práci? 😅 😕 😕 😕

leninka75
21. feb 2014

@letty86 ..tu je ivka vo výhode ....jej dáva Peťo ultimátum, nech priberie 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2014

@letty86 ved jablíčka sú fajn 😵 ...............kto chce schudne....kto nie.....tomu nepomože ale že nič

leninka75
21. feb 2014

@letty86 ..hlavne, že je jabĺčko zdravé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ......

leninka75
21. feb 2014

@jacka ..však v robote 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 ...som myslela, že vieš....

jacka
21. feb 2014

@leninka75 vieš čo.....radšej budem gulka............skor schudnem.........ako Ivka ked má problém pribrať..... ☹

jacka
21. feb 2014

@leninka75 však neviem....skade? ☹ 😅 😕

letty86
21. feb 2014

@jacka deticky s tým nič nemajú v mojom prípade, ja som po porodoch schudla. len potom som sa vypapkala........ja jedenim zahanam také všelijaké boliestky....som na to prisla......že tlačim do hlavy, aby som sa lespie cítila...aj sa to nejak odborne vola....emocionálne priberanie....tak nejak

jacka
21. feb 2014

@leninka75 pekne napísané 😵 😵 😵 o tých jablčkach 😵 😵 😵

jacka
21. feb 2014

@letty86 vidíš ked ja mám stres s depku tak žaludok mám na vode.......... a nič tam nedám 😝

leninka75
21. feb 2014

@jacka ..to je fakt.....moja svokra má teóriu, že keď tučný ochorie, tak schudne a vylieči sa, ale keď chudý ochorie, ten rovno skončí pod "drnom" 😉 .........

jacka
21. feb 2014

@leninka75 aspon v niečom má tvoja svokra pravdu 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre