Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
21. feb 2014

@jacka to som mala aj ja kedysi....ale to ked je taký nový stres.....toto je také, že už je po tom zlom a ty si proste na pohladnie duse ešte doprajes......

leninka75
21. feb 2014

@letty86 .....fuha..to až tak ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ......................na mňa pôsobíš tak pekne vyrovnane..vždy v pohode 🙂 .....

letty86
21. feb 2014

@leninka75 tak ja som v pohodeeeeee 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 ked ma niečo mozno rozrusí, nemusi to byť nič velké, tak sa ukludním jedlom, chápeš 😉

jacka
21. feb 2014

@letty86 😕 😕 😕 😕 ..........stále depka ☹ .......som mýslela že ti je lepšie...už?....

jacka
21. feb 2014

@letty86 daj si žuvačku 😉 🙂 😵

jacka
21. feb 2014

@letty86 ale kebý si šla somou k strige....tak tam zaručene schudneš......... 🙂

letty86
21. feb 2014

@jacka je mi fajn 😉
to sa proste vlečie to nesprávne jedenie,alebo taký návyk, aj vela času a chladničku mám stále k dispozícii 😉

leninka75
21. feb 2014

@jacka ...že daj si žuvačku 😀 😀 😀 😀

leninka75
21. feb 2014

@letty86 ....inak to máš pravdu, že si doma...máš všetko po ruke 😝 .....to som aj ja na sebe pozorovala....a teraz si pochvaľujem, že som v robote a nemám tu žiadne lákadlá 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2014

@leninka75 ja som to nemýslela v zlom ☹ 😉 🙂

letty86
21. feb 2014

@leninka75 a to vyjedanie mám na mysli hlavne sladké 😉 ale už sa krotim....a hlavne som mala stále pocit, že si to mozem dovolit, stále som bola chuda....ale hold stárnem, metabolizmus sa spomaluje.....tak už aj si musim dávat pozor...ale už som v stadiu, že nepopustim, tak hadam to nejak dam, aby som bola spokojná 😵

leninka75
21. feb 2014

@jacka ...............čo tú žuvačku?? 😉...však ja som to nezobrala v zlom 😉

jacka
21. feb 2014

@leninka75
@letty86 ved to ........kde sme doma je väčšia šanca že dáš niečo do pusý.......................

letty86
21. feb 2014

@jacka s tou zuvackou mas pravdu 😉 alebo odporučaju umyt si zuby....hlavne to chce pevnu volu

jacka
21. feb 2014

@letty86 neboj do leta dáš....veríme ti..... 😵 😵 😵

leninka75
21. feb 2014

..pekne sme si pokecali moje zlaté 😵 😵 😵 😵 .....už idem upratať pracovisko 😀 😀 😀 ..a pádim domov 😵 😵 😵 ................

@letty86 ..pekný víkend 😵 😵 😵
@jacka..a tebe prajem rýchly víkend 😉 😉 😉

...majte sa krásne!!!!!!!!!!!! 🙂

letty86
21. feb 2014

@leninka75 aj tebeee 😵 😵 😵 😵

jacka
21. feb 2014

@letty86 som mýslela že si sa nahnevkala na tú žuvačku 😉 .......................presne pevná vola........ako vola zdolá 🙂 ..........to umývanie zubov funguje.....robím to tak....po večerý......už ani nič nedám do pusý 🙂

jacka
21. feb 2014

@leninka75 poriad ........všetko hod do smetí..........
dakujem .....aj vám pekný víkendík 🙂 🙂 ...................však nech je už nedela večer 😀 😀 😀

jacka
21. feb 2014

chalanov som výhodila von na dvor.....................a hraju sa ....v uhlí......čo som komu urobila 😠 ................... 😀 😉

letty86
21. feb 2014

@jacka jeeeemine vobec 😉 ako si k tomu dosla 😀 to so zuvkou poznam, tak som to nejak speci nekomentovala a leninke sa to tiez pozdavalo 😀 😉

tak budes mat certíkov, ale práčka to isti 😀

jacka
21. feb 2014

@letty86 už si aj tý fuč? ☹ 😉

tak teda idem skontrolovať tých čertíkov..................pekný víkendík moja 😵

jacka
21. feb 2014

@letty86 ale už som ich nechcela prať.....lebo sa pri strige zaprasia.......ale toto len tak neoprášim 😠 😠 😠

jacka
21. feb 2014

@letty86 som rada 😵 😵 😵 .....som sa prelakla ....že som niečo zlé napísala 🙂 🙂

letty86
21. feb 2014

@jacka idem pomaly, trosku sa poludštit a sup pre deti
aj tebe, nech ti ten strigo vikend ubehne rýchlo, sa tešíme na teba po výlete 😵 😉

letty86
21. feb 2014

@jacka určite nie, ty len dobre píses 😵 😵 a ak by aj niečo zle, tak kritika musi byt a od teba ju prijmem 😉

jacka
21. feb 2014

@letty86 fajn ..odlaho mi 😵 ..................ale ked niečo tak mi to natri 😉
dakujem...tam sa to bude vliecť ach jáj......len nech svieti 😎 😎 😎 ......................

jacka
21. feb 2014

@letty86 idem aj aj...nejak sú tam potichu.......

denisenko
21. feb 2014

ahojte žienky....ja fakt nestíham....už sme doma z prázdnin, ale tatino nám zas odcestoval, takžemi tu ostali dve deti a bordel po jednom chlapovi, čo bol sám doma...... 😝 😝 😝 😝 ja dočítam...jedného dňa..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
21. feb 2014

ozaj, neviem či som spomínala.....kúpila som dvojičkám bodyčka.....rovnaké....ružovéééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre