Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
6. jún 2014

@jacka ...... 😵 😵 😵 😵 ...............včera si sa neskoro ukázala .....čo bolo s tebou? 😨

denisenko
6. jún 2014

dobré ránko.... 😉 kde je to letooooo??????? 😕 😕 😕 😕 😕

utka
6. jún 2014

@jacka keď ani ona fakt nevedela, ako telo zareaguje. Je to autoimunitné ochorenie a záležalo od môjho tela, ako sa k tomu postaví. Mala aj prípad, že ženskej sa to zvrhlo do inej choroby a je po nej ☹

katka1819
6. jún 2014

Ahoooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

jacka
6. jún 2014

@denisenko to vieš ked tá moja motyka nechce sama kopať buriny zo zemiakov nechce vyskákať....tak som musela priložiť ruku k dielu...... 😝 ................ako ti je? 🤐 ☹

jacka
6. jún 2014

@utka hlavne že je všetko o.k a máte krááásnu Lucinku 😵 😵

jacka
6. jún 2014

@denisenko zachvílu je tu ako na koni....... 😵 😎 😎 😎 😎.............................vy sa ako máte?...........po tom lieku sa kedy upraví do normálu....

utka
6. jún 2014

@jacka presne to...to je najhlavnejšie!!! 😉

leninka75
6. jún 2014

@denisenko ......ja moja leto je za rohom, ale či trafí aj tu ku nám, toť otázka 😉 😉 😉 😉 😉 😉

leninka75
6. jún 2014

@jacka ..............nič v zlom, ale nepatrilo to s tou motykou čistou náhodičkou mne????????????????? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅........................

jacka
6. jún 2014

@leninka75 áááááááááááááno jasné že tebe to patrilo.....dúfam že to
@denisenko pochopí 🙂 😀 😉

jacka
6. jún 2014

@leninka75 hlavne že teraz som si ťa musela dva krát prečítať čo som "hned" pochopila.....tááák dnes mi fajn ide.... 😝 😝 😝 😀 😀 ..............to bude tým blížiacim sa teplom..... 😠 😠 😠 😠

leninka75
6. jún 2014

@jacka ..........nevyhováraj sa na teplo 😀 😀 😀 😀.................úplne sprosto na mňa kašleš ☹

leninka75
6. jún 2014

@jacka .čo si zeleninku prekopávala?...........už aj zberáš nejakú úrodu?.........hrášok, jahody......

jacka
6. jún 2014

@leninka75 kašlať nekašlem......... 😉 ....trochu mi preskočila 😀 😀 😀 😀 😀 myška 😉 😉
zemáky........každy rok si vravím že nikdy viac a furt sú v zemi 😠 😠 😠 😠 ......................žiadnu urodu ..zima bola nič nerástlo.....jahodky nemám........... ☹ ☹ ☹ ......hrášku to celkom dlho trvá a ako som tak robila kuk tak som ani jednu uhorku nevidela.....tak som musela dosadiť.....netuším ani kedy vyrastu ak vyrastu ☹ ☹

leninka75
6. jún 2014

@jacka ............... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ahááááááá tak myška ti preskakuje 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................len pekne pokopkaj zemáky 🙂 ..........čo by sme jedli keby sme ich nemali 😉 ..................u náš už baby veselo chodia svokre do hrášku 😀 😀 😀 😀 😀 .................čo idete cez víkend?..len doma?

denisenko
6. jún 2014

@jacka mne hrášok vyšiel, aj jahody na balkone.........a uhorky tiež ništ...ani svokre..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
6. jún 2014

....už tretí den ma bolí hlava....nechápem....asi málo tekutín..... 😖 😖 😖 😖 😖 sa moje kríže....ani sa nepýtajte....zatnem zuby a idem...... 😝 😝 😝 😝 už týžden ma trápia..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
6. jún 2014

inak..u nás sa ma vraj dnes otvárať kúpalisko....... 😀 😀 😀 dobrý vtip..... 😀 😀 😀 😀 😀 Denisko včera dva krát premokol až na slipy...takže nič iné nerobím, len periem, suším, žehlím a upratujem po nom.....

leninka75
6. jún 2014

@denisenko ................len nech otvoria...........hlásia teplo 😎 😎 😎 😎 😵 😵 😵 😵 😵 ...............

leninka75
6. jún 2014

.pekný víkend dievčatá 🙂

jacka
7. jún 2014

ahojte.........

@denisenko prečo vtip....ved je horúco teda ešte len bude.... 😝 .....

tu veselo.....jeden zvracia druhý kakušká vodu.........bude veselý víkend.... 😝

@leninka75 milovaného si už vyprevadila?..... ☹ ☹ ☹ ................neboj rýchlo ti to ubehne........... 😉 😉

jacka
7. jún 2014

@leninka75 sa tešíš na horuco že?.... 😀 😀 🙂 sa máš 🙂 🙂

katka1819
7. jún 2014

Jáááááááááááááj konečne 😎 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 Pekný víkend moje krásne 😉

jacka
8. jún 2014

ahojte.............

jáááj......fúúúúúj..... 😎 😠 😝 ......................

leninka75
9. jún 2014

ráááááááááááááááánečko!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

@jacka ..si píš, že sa teraz vyžívam v počasí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..........................keby bol Majo doma tak je to dokonalé 😉 ............včera som bola s babami v bazéne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..............vy ste ešte nedali bazén?

leninka75
9. jún 2014

@jacka .........ako sa majú chalani???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
9. jún 2014

ahojte............

@leninka75 včera sme dali.....a si predstava že sa vopchali do tej ladovej vodý.....len nohý ale aj tak....síce sme mali 32 trochu osvieženia........ale nie na dlho.......dali sme aj taký menší tam som dolievali teplu abý sa mohli čvachtať a hlavne zohrievať ked výšli z bazéna 😀 😀 😀 😀 😀 ............................ja neviem ako im.....Peťko včera nebol vobec kakušať....a z MAťko ide voda ale inak je v poho.....teraz som mu dala čierne uhlie..........a dieta nasadená.... 😝 🙂

leninka75
9. jún 2014

@jacka ............a čo to môže byť nejaká viróza??..............či niečo zjedli čo nemali?

jacka
9. jún 2014

@leninka75 netuším......ale kedže nám nič .......tak asi čosi pojedli.........v piatok som im dala nanuk ...bolo písane bez lepku.......a do večera mali obaja problém.........tak ja neviem...... 🤐
drahého si pobalila?.......odkial letel?....

som dne ráno videla autobus pre školu ....nejaký výlet......hned som si spomenula na tých čo havarovali........brr ☹ 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre