Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. júl 2014

@denisenko ale moja ved sa budem červenať 😀 🙂 😉 ...................ako je Simonkovi?.....čo Desnisko jemu zatial nič?.........................penbene to sú atb?.............aj výter robila?.........sa tiež nabeháš po dr...... 😔 ................už más vyhliadnuté more? 😵 😵 😵 😵

@utka bud rada že len zubky.....ja som pri Maťkovi hned letela na poho....pri Peťkovi som vedela kolká bije 😀 😀 😀 😀 😀

fajne nám zas popršalo teraz može prísť obdobie sucha 😝 😝 😀 😀

denisenko
11. júl 2014

@jacka ...aj ja som za obdobie sucha..také zlievaky poobede, že nebolo vidieť ani na krok...akože....stačilooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...penbene...pnicilin...sajrajt... 😝 😝 😝 😝 😝 dala som hned pozrieť aj Deniska...ale ten je OK, len kýcha...tak mu dala aerius, lebo už nemáme... 😉

jacka
11. júl 2014

@denisenko tak tak....stačilo.......moje prasiatka sa dnes pekne vyválali v blate........ale..pračka to istíííí 😀 😀 😀 😀 😀 ...............................to čo mu je že penicilín?.....to každých 8h sa berie...........................vy čo idete robiť cez víkend?

denisenko
11. júl 2014

@jacka ..cez víkend???....noo....niekto by mal ležať v posteli.....dobrý vtip.... 😀 😀 😀 😀 😀 Simonko má akútny zápal hltana...čiže boľavé zapálené hrdlo...klasika...u nás každý mesiac musí byť..... 😝 😝 😝 😝

a vy?...ako prázdninujete?

katka1819
11. júl 2014

čo ja som som dostala 😀 😀 😀 https://www.google.sk/search?q=nikon+d3200&rlz=... že poslúcham 😅 a nech si pofotím túúúúdovolenúúúú 😀 😀 😀 tešííím sebe sa ooooooooooozaj budem konkurovať trošken @leninka75 manželíkovi 😝 😉 😀

katka1819
11. júl 2014

@denisenko aj unás čiape 😝 joooj aj s chorobami 😠
@jacka aj ja som ich poslala von na dvor nech sa vyvetrajú ,lebo 3 čerti chlapský doma zavretý čistá psychiatria 😅 a takýýýýýýýýýý došli špinavý 😝
@utka zúúúbky ...zúúbky ako dobre že už máme skoro všetky 😅 teda Matulo 😀 je to ťažké keď nevieš či je to od zúbkov ,lebo niečo horšie 😒 ...ale dobre že sú len tie zúbky 😉

katka1819
11. júl 2014

Dobrúúúúú a pekný víkendík 😉 😵 😀 zajtra má môj ocinko narodky a krstňa meniny opäť oslavujemeeeeee 🙂 ešte raz kráááááááásny víkendík moje herečky 🙂 som rada že Vás tu mám 😉 😉 😉

denisenko
12. júl 2014

ahojte... 😉 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ...poteší.....

utka
12. júl 2014

Ahojteee.
@denisenko ako Simonko? My mame sople a z toho taky kašel ☹

denisenko
12. júl 2014

@utka Zuzi, boli sme na pohotovosti...pri 40.0 som už ozaj chcela radu..... 😔 takže vraj mu zatekajú soplíky, ale vonku nejde nič, takže preto ja neviem...hrdlo červené, ale nie hnisavé, tak teraz sú skor za virozu nejakého chrípkového typu...od teploty každé 3 hodiny a zavodnovať....a asi aj modliť sa.... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
12. júl 2014

@denisenko to je hrozné tie choroby.Lucia sa večer pred spaním dogrcala z hlienov ☹

denisenko
13. júl 2014

Ahojte😉
@utka joj,tiež ju tie bacily trápia...☹

katka1819
13. júl 2014

@utka
@denisenko rýýýchle uzdravenie detičkám prajem 😉 nech už nie je horšie

denisenko
13. júl 2014

...ako...včera zas nervy.....chytil krče, ale našťastie pred tým dostal diazepan, takže sme to rozchodili....potom sa teplota zvýšila, celá rodina v pozore a pohotovosť...večer ešte mal 38,2 a celú noc nič...dnes sa tvári, že jem u vôôôôôbec nič nie je....ja to nechápem....

utka
13. júl 2014

Ahojte...
@denisenko a to pri akej vysokej teplote mava krce a ako to vyzerá?Ste si teda aj vy užili,ale chválabohu.že uz je to dobre.Lucka je taká zahlienena a bojujeme,keď jej dávám lieky.Dávám jej Nasivin a Mukosolvan.Zajtra zbehnem k dr.popocuvat a nech mi predpise Fenistil kvapky a asi nasadim aj Sinupret.

jacka
13. júl 2014

ahojte........

@denisenko božinku .....nechcela by som byť vo vašej koži.......... ☹ ☹ ☹ hlavne pevné nervičky...... ☹ ☹ ☹ ☹ ma napadlo čo budete robiť ak vás to nedaj bože ...chytí na dovolenke..... ☹ ☹ ☹ ked vy to tak často mávate........nezávidím 🤐 🤐 🤐

denisenko
13. júl 2014

@jacka Simonko nás cvičí každých 6 mesiacov...úplne presne...takže...nabudúce až v januári..... 😀 😀 😀 😀 klop,klop,klop.....robím si srandu....3 noci som nespala, tak mi už z toho zahrabkáva..... 😝 😝

denisenko
13. júl 2014

@utka Zuzi, nám ten Fenistil nikdy nezabral.....ked bol zahlienený tak pomohol Triefed...ale to je indi vindi 😔 krče máva vždy pri 38,5....to nie je moc, ale....neviem, prečo to tak funguje....včera mu len omodreli prsty na rukách anohách a ručičky a nožičky mal ľadové....a škrípal zúbkami.....a triasol sa na celom tele, ale aspon so mnou komun ikoval, tak som vedela, že bude dobre....len vyzeral..nooo.....nechcem byť morbídna, ale ruky a nechty ako mrtvola 2 dni v tom chladiacom boxe vystavená v márnici...vážne....brrrrr 😔 😔 😔 😔 😔 😔 ..telíčko si sťahuje všetku energiu na srdcový sval, preto odkrví koncové časti tela....

jacka
13. júl 2014

@denisenko pekná štatistika 😝 😀 😉 .........................................mne hrabe aj bez toho.........mne zas Peťko každe dva týždne večer zvracia.....a kontrola až v septembri........... 😝 .........................fúú to musel byť hrozný pohlad.....brrr .....ešte k tomu na vlastné 😔 😔 😔 ......................stále nevedia z čoho ho to tak chytá?.....ved to musí byť namahavé aj pre neho.......

utka
13. júl 2014

@denisenko juuuj,to je teda.Tak uz nech je len a len dobre!

utka
13. júl 2014
denisenko
13. júl 2014

@utka Lucka bohovská....tá ponožka na hlavičke...robila si obklad?...alebo aby sa jej lepšie spinkalo????? 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka fúha, a nevieš z čoho?.... 😕 😕 😕 😕

utka
13. júl 2014

@denisenko ona si stále vyzuje ponožky a dava na hlavku...

jacka
14. júl 2014

ahojte.,....

@denisenko
@utka ako sa máte?......choroba ustupila? 🙂
@denisenko netuším z čoho to má........ani jedlo sa mi nedá odsledovať.......nič také doma nemáme 😝 ☹ nechápem ☹

denisenko
14. júl 2014

ahojte.. 😉 dnes som úplne KO....hlava ma bolí, ani ten bordel brufen nezabral..... 😝 😝 😝 😝

ask
14. júl 2014

@denisenko Su take blbe dni 😝 Ked uz mi fakt na figu, zaberie Valetol, ale sa na neho musim riadne najest, lebo inak ho citim v ustach cely den 😖 Prajem skore polepsenie...

jacka
14. júl 2014

@denisenko ..moja tak šup do postele a dospať 😉 😉 😀 😀 ...................

utka
14. júl 2014

Ahojte.
@jacka tuším je to o nieco lepšie. Bola som s detmi u dr.popocuvat,tak je to zatial ok. Ale mna včera seklo v krizoch,ale snažím sa to rozchodit

jacka
14. júl 2014

ha máme to....dalši posudok až v roku 2025 😀 😀 😀 😀 😀 .............
@utka tak teda.... ☹ ☹ príjemne chodenie 😉

denisenko
14. júl 2014

@ask vidíš Valetol mám doma a netrklo ma....díky moc, Ani.... 😉 boli ste na leteckých majstrovstvách? práve to ukazovali v správach....som si hned na Teba spomenula....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre