Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. sep 2014

fakt neviem kde su tie prívalové dažde...trochu u nás popršalo....a v rádiu vraj leje na celkom strednom ...slovensku.... 😀 😀 😀 😀

leninka75
11. sep 2014

@jacka ...........aj ja som čítala výstrahy na dnes a dokonca na topkách je odporúčanie pre Žilinu pre prípad evakuácie čo majú ľudia urobiť 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨..............................

jacka
11. sep 2014

@leninka75 táááák urobme paniku...tá je na tom všetkom najlepšia.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
11. sep 2014

@leninka75
toto?
http://www.topky.sk/cl/10/1423327/Na-Slovensko-...

ved už včera hlásili že v noci má liať........a zatial som ten pocit nemala.........asi to šlo do čiech.....tam maju veselo ☹ ☹ ☹

leninka75
11. sep 2014

@jacka .....presne to 😉 ...............buďme radi, že nás to obchádza 🙂 .........................tu v ZA momentálne tak jemne prší.....cha-cha a ja mám obuté plátenky 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅................

jacka
11. sep 2014

@leninka75 tak tak.........ešte že im to nevyšlo 😉 😉 😉 ...............máš super obuv 😀 😀 😉 😉 😉 😉

leninka75
12. sep 2014

ahojte................dnes sa mi ale že vôbec nič nechce 😝 😝 😝 😝 😝 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
12. sep 2014

ahojte...........

@leninka75 pridávam sa k tebe........ 😝 😝 😝 😝 😔 😔 😔 😔

jacka
12. sep 2014

@leninka75 dáme kávu?.....aj by som ťa niečím iným poukla ale si v práci.... 😉

leninka75
12. sep 2014

@jacka ..........dajme lebo som fakt nemožná 😝 ............inak som rada, že som v tom nie sama a pridala si sa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
12. sep 2014

@jacka .. čo idete robiť cez predĺžený víkend?......................

jacka
12. sep 2014

@leninka75 mám pocit že sa pridaju aj ostané ak prídu 😀 😀 😀 😉
najskor nič....v BB je jarmok tak muž chce ísť s deťmi.....ja velmi nemusím kde je vela ludí.....ale uvidíme....a stiguna chceal zabíjať..tak v pondelok ide muž....ja s deťmi nie...kedže ideme v utorok na gastro nech viem čo zjedia 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
12. sep 2014

ahojte... 😉 pridávam sa....som nemožná..a aj k tej káve..... 😀 😀 😀 😀 u nás včera večer zlialo....dosť... 😝 ale som rada...prišiel mi mužík domov..... 😉 😉 😀 😀 😀 a úraduje nejaká viroza, zas soplíme, tuším všetci.... 😝 😝 😝 😝

jacka
12. sep 2014

@denisenko
@leninka75 mne ani káva nepomohla.......asi idem na dalšiu 😝 😀 😉

@denisenko aj u nás bola v noci riadna burka.......teraz len prší a prší........a tma .

leninka75
12. sep 2014

@denisenko
@jacka ..............jááááj moje zlaté aj ja si tu už druhú chlipkám 😉 😉 😉 😉 😉 ..............a dokonca som aj fernet mala jani 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............................

leninka75
12. sep 2014

@jacka ...............sa tešíš, že nemusíš ísť 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 .......................

@denisenko ...uži si Peťa 😉 ............a rýchlo sa vyliečte!!!

pekný víkend dievčatá!!! 🙂

jacka
12. sep 2014

@leninka75 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ................a nedám ti pači sa mi 😠 😠 😠 😠 .....tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ..idem si aj ja urobiť.... 🙂 🙂 🙂 🙂 aj deti upískané.....čo viac si možem priať 😠 😠 😠 😠

leninka75
12. sep 2014

@jacka 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............k tým upišťaným deťom by sa ešte hodil nervný muž a máš to kompletku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
12. sep 2014

@leninka75 ten nech je tam kde je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
12. sep 2014

@leninka75 ozaj ..boli sme na tých šutovských vodopádoch......................no niečo nááádernéééé........som bola bez slov ako je tma pekne...........odporúčam....... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ...

leninka75
12. sep 2014

@jacka ............vrrrrrrrrrrrrrr 😠 😠 😠 😠 😠 ...........................nič viac nemusím myslím dodať...............

jacka
12. sep 2014

@leninka75 čooo????................daj ma do obrazu??? 😅 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕

leninka75
12. sep 2014

@jacka ..si sa mohla ozvať ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

denisenko
12. sep 2014

zlatý klinec dnešného dna...Denisko sedí so Saškou a tá ráno vracala, tak išla po 1.hodine domov...už len nejaké hnačky a vracačky nám treba.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 dúfam, že to nedoniesol domov....

jacka
12. sep 2014

@leninka75 to sme sa schytili ráno že ideme..... 😉 ..som na teba myslela...
@denisenko hej hej som aj ja počula je toho viac než dosť 😝 😝 😝 ...tak nech vás to obíde 🙂 🙂 🙂

jacka
15. sep 2014

ahojte.,.,..

a nepopršíííí.............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 😠

katka1819
16. sep 2014

Ahooooooooooooooj 🙂 🙂 🙂
som osmutnenko predala som môj vysnívaný kočík ,ktorý sme mali pri Matulkovi 😅 😝 😉 a toľko som prehovárala mužíka na tretie ,ale ani počuť nechce už 😔 ale keby sa náhodou pritrafilo ,lebo človek mieni a Pán Boh mení ...kúpi nový 😀 😀 😀 ..............................................inak OK až na počko hnusné 😝 .........................ozaj kto príde na náš Jarmok v Bytči 19-20. 9 pokolotočujeme nejaký ten marcipánek popapáme 😉 😉 😉 😀

leninka75
16. sep 2014

ahojte!!!................

@jacka ..čooooooooo prší?...kde?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@denisenko ..ako sa máte?:....čo sople?....

@katka1819 .máš recht!!! 😀 😀 😀 😀 😀................my ideme 20.9. na jarmok do PU 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
16. sep 2014

@jacka ..čo na gastre? 😕

denisenko
16. sep 2014

ahojte... 😉
@katka1819 😀 😀 😀 😀 😀 😀 veru, nový bude treba..... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 sople.....pri aeriuse je to fajn...len včera Simčo dostal teplotu, ale ako prišlo, tak aj odišlo...len ho prehnalo...čo jeho inak zapeká, tak nevííím, nevíííím......aj dnes kakal kašu.... 😝 😝 😝 😖 😖 😖 dúfam, že za to može len diazepan.... 😔

inak....všetko po starom....včera som zas nahánala barana...akože nemám slov...pojde pod nož.... 😠 😠 😠 😠

a boli sme v sobotu v cirkuse v žiline....celkom sa nám páčilo, aj ked najväčší výkon dňa podal Simonko, vydržal tam 2hodiny a 15 minút...aj ked spočiatku šokové hysáky, ale potom aj tlieskal...a Denisko, ten sa rehlil na celé šapito...hlavne že boli spokojný..... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre