Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
2. okt 2014

kam všetci zmizli????? 😕 😕 😕 😕

jacka
2. okt 2014

@denisenko nikto nikde...po uhorkach sa vyrezavaju tekvice 😀

katka1819
3. okt 2014

Ahoooooooooooooj 🙂 🙂 🙂

jacka
3. okt 2014

ahoooooj 😀 😀 😀 😀

leninka75
3. okt 2014

ahojte!!!............nestíham nič....tak vás aspoň pozdravím a zaželám pekný víkendík!!!! 😵 😵 😵 😵 😵
............hádam sa to tu budúci týždeň ukľudní a trošku viac pokecáme....paaaaaaaaaaaaa mucinky 😉 😉 😉 😉

letty86
3. okt 2014

ahojte
ste toho tak vela nakecali, ze neviem, co sa skor chytit a o čom písat 😀 😀 najistejšie je počasie 😅 máme tu kosu a vietor 😝

denisenko
3. okt 2014

ahojte... 😉 😉 😉 aspon nemusím veľa dočítavať....xi,xi,xi 😀 😀 😀 😀 my máme 😎 😎 😎 😎 😎 a konečne som sa vyteperila na poval a zhodila zimné a jesenné topánky.....bilancia:...Simonkovi všetko kúpiť nové, sebe dať zákaz kupiť dalšie čižmy...a Denisko...uvidíme, čo povie, ked príde...hádam ešte budú fajn.... 🙂

letty86
3. okt 2014

@denisenko no ako tak čítam, tak najlepšie si na tom ty 😅 😵 😉

denisenko
3. okt 2014

@letty86 ja áno....ale moja peňaženka nie..... 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀

jacka
4. okt 2014

ahojte....

@denisenko tak ja ešte bilanciu radšej nejdem robiť.......ma klepne hned....... 😝 😝 ...............ale to sa mi páči .....sebe zákaz 😀 😀 😀 😀 som sa tu pučila smiechom..... 😀 😀 😀 😀 😀
@letty86 to počasie.......asi jediný ktorý sa vkuse mýlia pri predpovedi...........a maju ešte aj za to zaplatené 😝 😝 😀 😀 😀 😀 ich heslo máliť sa je ludské 😠 😠 😠 😠

denisenko
4. okt 2014

ahojte... 😉 baby..mna tak seklo v krížoch, že nevládzem chodiť...ale snažím sa...len.... 😝 😝 😝 😝 už to asi lepšie nebude..... 😔 😔

jacka
4. okt 2014

@denisenko juj moja.......niet čo závidieť....aj si si dala čosi na prežitie?

jacka
5. okt 2014

ahojte....... 😀 🙂 😉 😵 😀

leninka75
6. okt 2014

ahojte!!! ......................

@denisenko ..............drž sa Ivka!!.............lepší sa to?

denisenko
6. okt 2014

ahojte... 😉
@jacka 😎 😎 😎 😎 😎
@leninka75 už je to celkom fajn.... 🙂 🙂

jááj...po 100 rokoch ..teda po 2 rokoch.....som bola u kaderníčky..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
6. okt 2014

@leninka75 ...dnes večer vraj po omši musíme zaniesť prihlášky na príjmanie do pastoračného centra....vy už máte náuku?

jacka
6. okt 2014

ahojte....

@denisenko hééééééj chceš ma napáliť alebo čo?...u vás je slniečko....????????????to nemyslíš vážne...... ☹ ☹ ☹ ...aj ked som šla pre deti tak v rádiu...pekný slnečný den...a ja strierače zapnuté 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😠 .......................tak daj foto aká si peknučká 🙂 😵 😵 😵

jacka
6. okt 2014

@denisenko tak aj u nás je slniečko.....žeby od teba?..... 🙂 😎 😎 😎 😎 ....................

leninka75
7. okt 2014

ahojte!!

@denisenko ....u nás zatiaľ nič nové ohľadne prijímania 😨 .....ale čakám, že farár sa každú chvíľu pozve na čaj 😀 😀 😀 😀 😀 a podá nejaké infošky 😉
....tiež som zvedavá na vlásky 😉 😉 😉

leninka75
7. okt 2014

@jacka ...na mňa hádžeš bobek ☹ .....................ako sa máte?.....čo máte nové?

jacka
7. okt 2014

ahojte......

to je taká chudera....ja už nemám na strigu slov......som nasratá až po vrch............. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
7. okt 2014

@leninka75 ja nie nie........ ☹ ☹ ☹ skor som mala opačný pocit ☹ ☹

jacka
7. okt 2014

@leninka75 ani sa nepýtaj...taký som ....že by som .......juuj 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ..neviem či plakať či sa smiať....či čo.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
7. okt 2014

idem si radšej uvariť kávu......

leninka75
7. okt 2014

@jacka .....daj si aj za mňa 😵 ......ja idem vychovávať budúcu inteligenciu národa 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

jacka
7. okt 2014

@leninka75 juj dala by som si aj štyri... 😀 😀 😀 .....riadne ju vychovaj..... 😀 😀 😀 😀

utka
7. okt 2014

Ahojte...Ja chcem letooooo....

jacka
7. okt 2014

teda idem im predpoved........čistý hnus vonku 😠 😠 😠 😠 😠 😠

leninka75
7. okt 2014

@jacka ...máte zlé počasie?? 😕 ....tu je celkom príjemne 😎.................ale tu v robote sme ako v jaskyni, kolegyňa stále zaťahuje žalúzky ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

leninka75
7. okt 2014

@utka ..aj ja...aj ja ......................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre