Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
11. nov 2014

@leninka75 nie som zástancom takých hračiek.....ale jasné že chcú........to nech im kupi iný ježiško 😀 😀 😀 😀

jacka
11. nov 2014

@leninka75 porad niečo z lístkového cesta.....Peťko má zajtra vstupienie pre starých rodičov.....aja chcem niečo rýchlo a dobré.........

leninka75
11. nov 2014

@jacka .........mňa to len tak napadlo, lebo robia tomu taaaaaaaaaaaaaaaake reklamy , že až 😉 .................aj ty máš s oblečkom taký problém, že Maťko by toho potreboval veľa Peťko ani nie lebo dedí?...............ja to mám tak s babami 😝 ............Karolínka teraz neskutočne podrástla....potrebuje skoro komplet šatník ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...............

leninka75
11. nov 2014

@jacka ...baklavu?? 😵 😵 😵 😵 😵 😵

leninka75
11. nov 2014

@jacka ..alebo z lístkového robím niečo na štýl osích hniezd......rozgúľam..posypem škoricou, vanilkou, grankom, jemne mletými orechmi (nemusia byť) a polejem roztopeným maslom.....zviniem do rolády..nakrájam na cca 1cm kolieska...rozložím na plech potriem vajkom a upečiem.....

jacka
11. nov 2014

@leninka75 presne tak......som kupila Maťkovi topkánku a aj Peťko chcel ....ale dedí...má kopec vecí pre neho.....a potom plačká že aj on chce nové....a mne je ho luto.......ale načo kupovať....chápeš......veru aj Maťko podrástol ☹ ☹ ..nebiem akého dať smaila 😅 😅

jacka
11. nov 2014

@leninka75 to čo je baklava???

jacka
11. nov 2014

@leninka75 to som ešte neskušala....ja to nemám rada.....tak mám pocit že nikto 😅 😅 😅 😅

leninka75
11. nov 2014

@jacka ..http://varecha.pravda.sk/recepty/baklava-fotore.......... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ..............ja to mám strašne rada 😵 😵 😵 😵

leninka75
11. nov 2014

@jacka ....úplne chápem s tým oblečkom..aj u nás je to tak..............keď vidím ako Laurinka tiež čaká čo dostane..tie očičká čakajúce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂....................

jacka
11. nov 2014

@leninka75 som to dala do googla...to je náročné...a mám stoho len orech

jacka
11. nov 2014

@leninka75 tak to som rada že sme na tom rovnako.......... 🙂 🙂 🙂 .....a potom tie slzičk........a mne ste nič nekupili 😢 😢 😢

leninka75
11. nov 2014

@jacka ..............a to chceš sladké či slané koláčiky?.........robievam z lístkového aj mini pizze 😉 .....ale tebe ťažko radiť máte potravinové obmedzenia ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ............

jacka
11. nov 2014

@leninka75 to je jedno.........ako robievaš tie mini pizze?....................................ale mám lístkové a od samej radosti neviem čo ním ☹

jacka
11. nov 2014

@leninka75 dáme kávu? 🙂 😎

leninka75
11. nov 2014

@jacka ....mini pizze robím rovnako ako tie osie hniezda len plnka je v poradí kečup + šunka + šampiňóny + rajčina (paprika) + strúhaný syr ...zvinúť roládu..nakrájať na kolieska...potrieť vajkom a upiecť 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
11. nov 2014

@jacka ............jaaj moja už nestíham od 9:00 začínam učiť ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .............idem sa pripraviť, čiže vycikať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....možno neskôr ešte kuknem.... 😉

jacka
11. nov 2014

@leninka75 dávaš tam aj to pizza korenie?...............asi to spravím....... 🙂 .............................tak nič dám si sama 🙂 🙂 🙂 😉
ešte som toto našla......len neviem či to nebude http://varecha.pravda.sk/recepty/pudingove-sato... 😅 😅

letty86
11. nov 2014

ahojte 🙂
@katka1819 ani ja ti v tom veľmi nepomozem
@jacka tie pizzove sú super, ako ti radi@leninka75....skus dať do googlu pizzove slimaky...tak je kopec receptov....ja davam kecup, sunka, alebo salama, kukurica, syr, obcas sampinonvy, pizza korenie nedavam , raz som kupila take palive 😝

letty86
11. nov 2014

idem si pokávičkovať....sama so seobu 😝 ...majte pekný den 🙂

denisenko
11. nov 2014

ahojte..... 😉 ja zas nestííííham..... 😝 😝 😝 😝
@katka1819 ja mám ten Nuvaring....strčíš dovnútra a o 3 týždne vyberieš...nejako som si nevšimla, žeby to malo nejaké vedľajšie účinky.....takže mne vyhovuje..... 😀 😀 😀 😀

jacka
11. nov 2014

🙂 ☹ 😉 😒 😠 😖 😢 😀 😔 😝 😅 😕 😨 🙄 🤐 😵

leninka75
12. nov 2014

ahojte!!!!...........

@jacka ...to čo taká zmeska smailov???????????? 😅 😅 😅 😅

leninka75
12. nov 2014

@jacka ..čo si nakoniec urobila z toho lístkového??????............ 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
12. nov 2014

@letty86 .........aká bola kávička sama so sebou?? 😉

@denisenko ...zúbok je v poriadku???..........ako Simko zvládol cestu?

leninka75
12. nov 2014

@jacka ..hu a mám ťa!!! 😵 😵 😵

jacka
12. nov 2014

ahojte....

@leninka75 to že sem nikto nechodí..... 😀 😀 😀 😀 😀 ............................ešte nič teraz idem.......asi tam napchám lekvár....alebo mak..... 😀 😀

jacka
12. nov 2014

@leninka75 ako to??? 😅 😅 😅 😉 😀 😀 😀

jacka
12. nov 2014

@leninka75 už tu nie som ....ale prídem......idem sa ich zbaviť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 🙂

leninka75
12. nov 2014

@jacka ............doprdele tak ja som nikto, no pekne 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...a letty tiež ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre